Garaažiukseajamid

Garaažiukseajamid - mugavus ja turvalisus Teie kodu jaoks

Kes see ikka tuleb tugeva tuule ja vihmaga või siis keset ööd autost välja, ainult selleks, et garaažiuks avada. Hörmanni ajamid võimaldavad Teile alati "vaba sõidu", sest nad avavad Teie garaažiukse ja aiavärava kiiresti, mugavalt ja turvaliselt lihtsalt kaugjuhtimispuldi nupuvajutusega autos sees olles. Mugava ja kiire ajamiga SupraMatic, soodsa ajamiga ProMatic ning ajamiga ProMatic Akku, ajamiga ilma elektriühenduseta garaažidele, pakub Hörmann innovatiivset ajamitehnoloogiat.

Kõrvalolev tootekataloog informeerib teid põhjalikult ning loomulikult nõustavad Teid ka Hörmanni partnerid täiesti individuaalselt.


Head põhjused, miks otsustada Hörmanni ajamite kasuks

Ohutu

Üleslükkamiskaitse

Hörmanni ajamiga garaažiuksed muudavad murdvaraste elu raskeks: kui uks on suletud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini vastavasse piirikusse. Uks on otsekohe kindlalt lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud. See lukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide ajamitele, ka voolukatkestuse korral.

Usaldusväärne

Väljalülitusautomaatika

Usaldusväärne väljalülitusautomaatika peatab ukse ootamatute takistuste ilmnemisel turvaliselt. Veel suurema ohutuse tagamiseks soovitame paigaldada puutevabalt toimiva
fotosilma. See kuulub ka Hörmanni ajami SupraMatic P standardkomplekti.

Sujuv käivitumine ja seiskumine

Teie uks avaneb ja sulgub ilma raputusteta ja vaikselt. Garaažiukse liikumahakkamise ja seiskumise faase on võimalik individuaalselt seadistada. See säästab garaažiust ja pikendab ukse kasutusiga.

Ülikiire

Ajam SupraMatic

Ajamiga SupraMatic varustatud Hörmanni sektsioonidest garaažiuksega pääsete kiiremini ja ohutult garaaži. Kuni 50% suurem avanemiskiirus tähendab rohkem turvalisust ja vähem stressi garaaži sissesõitmisel tiheda liiklusega tänavalt. Võrrelge ajami SupraMatic avanemiskiirust tavaliste ajamitega.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ja turvaline tänu kahesuunalisele raadiosüsteemile

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Piisab ühest nupuvajutusest ning kaugjuhtimispuldil HS 5 BS oleva LED värvitoonist saate aru, kas garaažiuks on suletud. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda.

* Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm.

Sertifitseeritud

Kontrollitud ohutus ja turvalisus

Hörmanni garaažiukseajamid on optimaalselt seadistatud töötama Hörmanni sektsioonidest garaažiustega ning need on Saksamaa tehnilise järelevalve ühingu TÜV poolt vastavalt uksetootjate ühenduse TTZ direktiividele „Garaažiuste sissemurdmiskindlus” kontrollitud ja sertifitseeritud.

Tunnustatud disain

Eksklusiivsed kaugjuhtimispuldid

Uued ja eksklusiivsed kaugjuhtimispuldid BiSecur torkavad lisaks musta või valget värvi kõrgläikega pealispinnale silma veel ka elegantse kujuga, mistõttu on neid eriti mugav käes hoida. Hörmanni BiSecur kaugjuhtimispuldid on tänu oma eksklusiivsele disainile saanud rahvusvahelise žürii tunnustuse osaliseks.