Rulluksed ja rullvõred
Rulluksed ja rullvõred
Rulluksed ja rullvõred

PDF-i allalaadimine

Rulluksed ja rullvõred (inglise keeles)
Rulluksed ja rullvõred (inglise keeles)

PDF-i allalaadimineRulluksed ja rullvõred - ökonoomne, vastupidav ja usaldusväärne

Hörmanni alumiiniumist ja terasest rulluksed ja rullvõred on tänu oma geniaalselt lihtsale vaid vähestest osadest koosnevale konstruktsioonile väga ökonoomsed. Need on avatäited, mis õigustavad end igapäevases töös ikka ja jälle. Rulluksed ja rullvõred ei vaja ukse ava kohal peaaegu üldse ruumi. Nad kerivad end kompaktselt silluse taga võlli peale. Külgedel ja lae piirkonnas ei lähe väärtuslikku hoonepinda kaduma.

Hörmanni rulluste ja rullvõrede kõrge spetsialiseeritus ületab suuresti tavapärase standardi. Erilahenduste teostamine kuulub meie kompetentse meeskonna igapäevatöö hulka.

Täiendavat informatsiooni leiate kõrvalolevast tootekataloogist ja ka tehnilistest andmetest.


Head põhjused Hörmann’i rulluste ja rullvõrede kasuks otsustamisel

Innovaatiline tõmbevedru- tehnoloogia

Turvaline ja end tõestanud

Ukse käsitsi sulgemine ja avamine on tõmbevedrutehnoloogia abil oluliselt kergem. Kuni 6000 × 4500 mm suurusi rulluksi / rullvõresid SB saab nõnda vähese jõupingutusega käitada. Ajamiga varustatud rullustel / rullvõredel säästab tõmbevedrutehnoloogia ukse mehhaanikat ja ka ajamit.

Läbimõeldud ukse- ja ajamilahendus

Suurepäraselt koostoimiv süsteem

Rullukse / rullvõre probleemideta toimimise tagab selle erinevate komponentide - uks, ajam ja juhtseade omavaheline sobivus. Kuna terve ukselahendus pärineb ühelt tootjalt, siis on erinevate komponentide vaheline toimimine suurepärane. Hörmanni rullustele ja rullvõredele on iseloomulik eelkõige pikaealisus ja töökindlus, aga ka hooldussõbralikkus.

Jõupiiranguga tagatud kasutusohutus

Standardina ajam WA 300 R S4

Kombineerituna koos ajamiga WA 300 R S4 tagavad rulluksed / rullvõred SB ja TGT suurepärase ohutuse avamisel ja sulgumisel. Standardvarustusse kuuluv jõupiirang nii liikumissuunal „uks lahti” kui ka „uks kinni” võimaldab enamuse uksetüüpide ja suuruste korral loobuda alumise turvaserva kasutamisest ning ikkagi täita ohutusalase normi DIN EN 12453 nõuded.

ZAK-süsteem aktiivse nihkesüsteemiga

Minimaalne soojakadu ja ust säästev liikumine

Lisavarustuse hulka kuuluva ZAK-süsteemiga Hörmanni rulluksed classic sulguvad tihedamalt ja vähendavad seeläbi soojakadu. ZAK-süsteem liigutab konsoolidel olevat ukserulli ning juhib ukselehte täpselt nii, et see jookseb alati vertikaalselt juhiksiinidesse sisse. See säästab ust ning tagab väiksema liikumismüra ja kulumise. Lisaks sellele on paigaldamiseks vaja ka vähem silluseruumi.