Tööstushoonete sektsioonuksed
Tööstushoonete sektsioonuksed
Tööstushoonete sektsioonuksed

PDF-i allalaadimine

Tööstushoonete sektsioonuksed - paksus 42 mm
Tööstushoonete sektsioonuksed - paksus 42 mm

PDF-i allalaadimine

Tööstushoonete sektsioonuksed - paksus 67 mm
Tööstushoonete sektsioonuksed - paksus 67 mm

PDF-i allalaadimine

Erijuhtseadmed (inglise keeles)
Erijuhtseadmed (inglise keeles)

PDF-i allalaadimineTööstushoonete sektsioonuksed - Ainulaadselt suure tootevalikuga sektsioonuksed

Sektsioonuksed avanevad vertikaalselt ülesse, nii on rohkem ruumi ukse ees kui ka taga. Uksepaneelid liiguvad vahetult lae alla, vertikaalselt ava kohale või katuse kallet järgivalt lae alla. Seeria 50 terasest, terase ja alumiiniumi kombinatsioonist või alumiiniumist sektsioonuksed veenavad ainulaadselt laia tootevaliku, suurepärase uksedisainiga ja sertifitseeritud ohutusega.

Rohkem informatsiooni leiate kõrvalolevatest tootekataloogidest ja tehnilistest andmetest.


Head põhjused, miks otsustada Hörmanni tööstushoonete sektsioonuste kasuks

Kestvalt selge läbipaistvus

Suurim kriimustuskindlus

DURATEC plastikklaasistusega uksed peavad väga hästi vastu suurele kasutuskoormusele karmis tööstuskeskkonnas ja säilitavad kestvalt oma selge läbipaistvuse. Spetsiaalne pealispinna kiht, mis sarnaneb auto esitulede juures kasutatavale, kaitseb klaasi kestvalt kriimustuste ja puhastusjälgede eest.

DURATEC-klaasistuse saate standardina ning ilma hinnalisata kõikide läbipaistva plastikklaasistusega sektsioonustega – ja seda ainult Hörmannilt.

Efektiivne soojusisolatsioon

ThermoFrame

Köetavad hooned vajavad hea soojusisolatsiooniga tööstushoonete sektsioonuksi. Hörmanni tööstushoonete sektsioonustele on lisavarustusena võimalik tellida ThermoFrame lengilahendus, mis tagab lengi ja seina vahelise külmasilla katkestuse. Lisaks kaitsevad huultihendid ukse külgedel ja ülaosas sooja- ja külmakadude eest. Nii on võimalik soojusisolatsiooni parandada kuni 21%.

Praktilised lahendused

Madala lävepakuga jalgvärav

lävepakk tagavad inimestele lihtsa ja mugava läbikäigu. Kuni 5500 mm laiustel ustel on lävi keskelt ainult 10 mm ja servadest 5 mm kõrgune. Komistamise oht on seetõttu oluliselt väiksem ja lävest saab lihtsasti ratastega transpordivahendiga üle sõita. Teatud tingimustel saab Hörmanni madala lävega
jalgväravaid kasutada isegi evakuatsiooniustena.

Puutevaba turvaserv

Ennetav fotosilm ilma hinnalisata

Ajamitega WA 400 ja ITO 400 käitatavad Hörmanni tööstushoonete sektsioonuksed on standardina varustatud testfunktsiooniga optiliste sensoritega turvaservaga. Ilma hinnalisata on selle asemel võimalik valida ennetav fotosilm VL 1, mis tagab ukse sulguva serva puutevaba kontrolli. Lisavarustusena on võimalik tellida ka lengi integreeritud võre-fotosilm HLG.

Need lahendused tagavad Teile suurema ohutuse, ukse kiirema liikumise ning väikseimad kontrolli- ja hoolduskulud.