Välisuksed ThermoPro
Välisuksed ThermoCarbon, ThermoSafe, Thermo65, TopComfort (inglise keeles)
Välisuksed ThermoCarbon, ThermoSafe, Thermo65, TopComfort (inglise keeles)

PDF-i allalaadimine

Välisuksed Thermo65 / Thermo46
Välisuksed Thermo65 / Thermo46

PDF-i allalaadimineVälisuksed Thermo65 / Thermo46 - end tõestanud Hörmanni kvaliteediga välisuksed

Hörmanni terasest ja alumiiniumist nii pea- ja kõrvalusteks sobivaid välisuksi Thermo65 / Thermo46 on võimalik saada väga erinevates motiivides. Need soodsad uksed annavad Teile standardisse kuuluva mitmepunkti lukustusega turvalise tunde, säästavad tänu suurepärasele soojusisolatsioonile energiat ja on kauniks visiitkaardiks Teie kodule.

Kõrvalolev tootekataloog informeerib Teid põhjalikult ning loomulikult nõustavad Teid meeleldi Hörmanni partnerid täiesti individuaalselt.


Head põhjused, miks otsustada Hörmanni välisuksed Thermo65 / Thermo46 kasuks

Välisuste konstruktsioon on Hörmanni enda poolt välja arendatud ja neid ka toodetakse ise. Meie kvalifitseeritud töötajad töötavad intensiivselt uute toodete, pidevate täiustuste ja edasiarenduste kallal. Nii tagatakse patendid ja ainulaadsed tooted turul. Pikaajalised katsed reaalsetes tingimustes tagavad Hörmanni toodete suurepärase kvaliteedi.

Me oleme veendunud meie toodete kvaliteedis ja kompromissitus kvaliteedi tagamises. Seetõttu annab Hörmann 5 aastat garantiid* kõikidele Thermo65 / Thermo46 välisustele.

* Garantiitingimuste täpsema kirjelduse leiate aadressilt: www.hormann.ee

Hörmann tahab olla heaks eeskujuks. Seetõttu katab ettevõte alates 2013. aastast 40% oma energiavajadusest ökoloogiliselt toodetud elektriga ning hakkab seda määra pidevalt suurendama. Samaaegselt juurutatakse intelligentne ja sertifitseeritud energiajuhtimise süsteem, mis aitab iga aasta säästa mitu tonni CO2. Ja loomulikult kuuluvad Hörmanni tootevalikusse ka tooted säästlikuks ehitamiseks. Rohkem informatsiooni Hörmanni keskkonnaalase tegevuse kohta leiate kataloogist „Me mõtleme roheliselt”.

Hörmann tahVälisuksed Thermo46 ja Thermo65 võtavad Teid alati vastu elegantselt ja meeldejäävalt – ükskõik kas sisenete pea- või kõrvaluksest. Kauni kujuga, seest ja väljast tasapinnaline ukseleht täidab ka kõige nõudlikumad kujundussoovid. Ukse sisekülg (pilt leheküljel 30) harmoneerub ideaalselt Teie kodu siseustega.

Эффективная теплоизоляция

Välisuksed Thermo46 tagavad UD-väärtusega kuni 1,1 W/(m²·K)* Teie kodule hea soojusisolatsiooni. Välisuksed Thermo65 tagavad UD-väärtusega kuni 0,87 W/(m²·K)* omakorda veel parema soojusisolatsiooni. Nii säästate energiat ja samas ka keskkonda.

* Sõltub ukse suurusest. Antud väärtused uksele mõõtudega RAM 1230 × 2180 mm

Замок с защитой от взлома

Omaenese nelja seina vahel peate Teie ja Teie pere end turvaliselt tundma. Seetõttu kuulub meie uste Thermo65 / Thermo46 standardvarustusse mitmepunkti lukustus. Hingede poolel tagavad turvalisuse kolm turvanaga. Ustel Thermo65 tagab hingede poolel turvalisuse kogu lengi ulatuses turvaliist. Nii on uks paremini kaitstud hingede pealt mahatõstmise vastu.

Veel parema turvalisuse tagamiseks on paljud Thermo46 uksemotiivid ja kõik Thermo65 uksed (saadaval ka koos küljeosade ja framuugidega) lisavarustusena saadaval sissemurdmist takistava RC 2 klassile vastava turvavarustusega.

Turvalisuse ja ohutuse seisukohalt täidavad Hörmanni välisuksed ka kõige kõrgemad nõudmised. 8 mm paksune lamineeritud turvaklaas klaaspaketi siseküljel tagab maksimaalse turvalisuse. Purunemise korral jäävad klaasikillud seotuks seespool asuva kilekihi külge, nii et klaasikildude läbi vigastada saamise oht on peaaegu välistatud.Lisaks sellele tagab lamineeritud turvaklaas ka parema sissemurdmiskindluse, kuna klaasist läbitungimine on raskendatud.