RollMaticu garaažiuksed

Koos ajamiga täissüsteem

Rulluksed ja lamelluksed avanevad vertikaalselt ja vajavad garaaži väga vähe ruumi. Tänu nende konstruktsioonipõhimõttele on nii garaažis sees kui ees rohkem ruumi.

RollMaticu rulluks sisaldab paljusid innovaatilisi detaile. Eriti lihtsast paigaldusest kuni täiuslike turvalisuspatentideni on see põhimõte põimunud kui punane lõng läbi toote kõikide aspektide. Standardne ajam on hooldussõbralik ning paigaldatud väljapoole plokktõstuki korpust. Integreeritud ajami sujuv liikuma hakkamine ja sujuv seiskumine tagab ukse rahuliku liikumise ning säästab ust. Vedrutasakaalustuse ja usaldusväärse väljalülitusautomaatika abil on turvaservad üleliigsed.

Ruumisäästlik lamelluks RollMatic OD on ideaalne renoveerimiseks. Lamellukse kitsas ehitus võimaldab paigaldada seda ka väga kitsaste tingimustega garaaži. Kompaktse ehituse tõttu vajab uks ainult 60 mm sillust. Standardvarustuses olevat ajamit Promatic saab soovi korral paigaldada kas parem- või vasakpoolsesse horisontaalsesse juhiksiini nii, et vaba lisalaeruumi pole vaja.

Head põhjused Hörmanni garaažiuste kasuks otsustamiseks

Usaldusväärne tasakaalustus

Usaldusväärne tasakaalustus

Juhiksiinidesse integreeritud tasakaalustussüsteem toetab ajamit ukse avamisel või sulgemisel ja säästab ajami mehaanikat. Mitmik-vedrupakett ja topelttross toetavad igas asendis ukselehte allalangemise eest. Hädaavamise korral saab ust kergesti käsitsi liigutada. Rullukse puhul pole vänt selle jaoks vajalik.

Turvaline väljalülitusautomaatika

Turvaline väljalülitusautomaatika

RollMatic-uksed on tänu standardsele sujuva liikuma hakkamise ja sujuva seiskumisega ajamile eriti müravabad ja ust säästvad. Tasakaalustussüsteem ja usaldusväärne väljalülitusautomaatika peatab ukse ootamatute takistuste ilmnemisel turvaliselt. Veel suurema ohutuse tagamiseks soovitame paigaldada puutevabalt toimiva fotosilma.

Kompaktne rulluks

Kompaktne rulluks

RollMaticu rulluks on parim valik, kui teie garaaži laepiirkond peab vabaks jääma või teie garaaž on liiga väike lamellukse või sektsioonukse jaoks. Rullukse

ukselehed kerivad kompaktselt ukseava sillusesse ja te saate laepiirkonda kasutada lampide või lisahoiuruumi tarbeks. Vähese küljeruumiga paigaldussituatsioonide korral saata RollMaticu tellida ka välise rulluksena garaažiava ette paigaldamiseks.

Ruumi säästev lamelluks

Ruumi säästev lamelluks

Lamelluksed RollMatic OD sobivad eriti hästi väga väikese sillusega garaažiustele. Ukseleht juhitakse üle kitsaste juhiksiinide lakke. Ruumi säästva, külgmise ajami paigaldamiseks vajab RollMatic OD ainult 60 mm vaba laeruumi

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnoloogia, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste, sissesõiduväravate ja uste ajameid, valgustust ning palju muud.
Hörmanni väljatöötatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab Teile kindluse, et ükski võõras ei saa Teie raadiosignaali kopeerida. Tooteid kontrollivad ja serdivad Bochumi Ruhri ülikooli turvaeksperdid ning sõltumatud inspekteerimisasutused.

Täiuslikult sobitatud

Täiuslikult sobitatud

Kõik BiSecuri ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on omavahel 100% ühilduvad. Tänu sellele saate lihtsalt kaugjuhtimispuldi või raadiolüliti nuppu vajutades peale garaažiuste ja väravate avada ka maja ukselukke, uste ajameid või muid seadmeid, millel on BiSecuri vastuvõtja. Ettevõtte Hörmann iga ajami standardvarustusse kuuluv HCP-liides avardab teie võimalusi veelgi. Sellega saab väga lihtsalt omavahel ühendada kõik Hörmanni garaažiukse- ja väravaajamid ning välised nutikodu süsteemid.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas lamelluks RollMatic OD on ikka suletud. Üks nupuvajutus ja kaugjuhtimispuldi HS 5 BS LED-lambi värv näitab teile ukse asendit. Vajaduse korral saab täiendava nupuvajutusega *** ukse sulgeda. Mugavamini ja turvalisemalt ei saa te oma ust enam juhtida.


*** Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik
fotosilm.

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine