Sektsioonidest garaažiuksed

Teie unistuste uks Hörmanni kvaliteediga

Elegantsed automaatsed sektsioonuksed avanevad vertikaalselt üles. Nii jääb rohkem ruumi garaaži ette ja sisse - ning kogu sissesõit jääb vabaks. Sektsioonuksed sobivad alati - ükskõik kas garaažiava on kandiline või viltune, on see segmentidega või ümarkaar. Seetõttu on sobivad need ideaalselt hilisemaks renoveerimiseks.

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni sektsioonidest garaažiuste kasuks

Harmooniline üldmulje

Harmooniline üldmulje

[1] Ühtlased laudismustri vahed ja nähtamatud lamellide üleminekud laudisustel

Hörmanni garaažiuksi iseloomustab laudismustri täpselt ühtlane jaotus [A]. Paneelid on nii perfektse kujuga, et suletud asendis ei ole nendevahelisi üleminekuid peaaegu üldse näha. Tasub võrrelda!

[2] Ebaühtlane laudismustri jaotus [ B ], [ C ] mis on tingitud erineva kõrgusega paneelidest ja häirivalt näha jäävatest paneelide üleminekukohtadest. Nii tekib uste häiriv üldmulje.

Soovi korral saate ka praktilised sektsioonidest garaažiuksega sarnase väljanägemisega ehk sellega ühtse laudisega kõrvaluksed. [3] Ühtlane tahvelduse jaotus
Harmoonilise üldmulje saavutamiseks on Hörmanni sektsioonuste üksikute tahvelduste [D] vahemaad  kõrguselt täpselt ühesugused. See on tagatud täpselt sama kõrgusega uksepaneelide kasutamisega. Samuti on ühtlased paneeli tahvelduste [E] horisontaalsed vahemaad. Nii saavutatakse uste ühtlane üldmulje. [4] Ebaühtlane tahvelduse jaotus [F], [G], mis on tingitud erineva kõrgusega paneelidest. Nii tekib uste häiriv üldmulje. Soovi korral saate ka kõrvaluksed samasuguse paneelide jaotusega nagu on teie sektsioonidest garaažiuksel.
Sarnase välimusega leng ja ukseleht

Sarnase välimusega leng ja ukseleht

Ukse harmooniline visuaalne väljanägemine koosneb mitmetest väikestest üksikasjadest: lisasilluspaneelid [1] on valgete uste ja kõikide pealispindade puhul alati ukse paneelidega sarnase väljanägemisega. Nõnda sobib kõik kokku.

Küljelengid [2] saate standardina valge Woodgrain pealispinnaga. Sektsioonustele pealispindadega Sandgrain, Silkgrain või Decograin on võimalik lisavarustusena tellida uksepaneelidega ühtivad lengikatted. Micrograin-uste korral tarnitakse lengikate sileda Silkgrain-pealispinnaga. Ka värvilistele sektsioonustele ja Decograin-pealispinnaga ustele on lisavarustusena saadaval vastava ukse paneelide pealispinna ja värvi või dekooriga lengikatted [2]. Lisasilluspaneel [1] tarnitakse nende uste puhul alati uksepaneeli pealispinna ja värvi või dekooriga.
Seinaga samas tasapinnas olev lisasilluspaneel

Seinaga samas tasapinnas olev lisasilluspaneel

LPU uste puhul on lisasilluspaneel elegantseim lahendus nähtamatu ülemineku jaoks kattelt ukselehele. Ukse sulgemisel sulgub ülemine uksepaneel vastu samal tasapinnal asuvat lisasilluspaneeli ja moodustub ühtne tasapind.

Detailitruud Decograin-pealispinnad

Detailitruud Decograin-pealispinnad

UV-kindel plastmassist kilekiht teraspaneeli välisküljel jäljendab tõetruult loomulikku puidu väljanägemist või edastab antratsiidivärvi metallikpinna elegantsi. 6 Decograini dekoor püsib tänu erilisele pealispinnakaitsele kaua kaunina.

Optimaalne pikaajaline kaitse

Optimaalne pikaajaline kaitse

Koorumiskindel, 4 cm kõrgune plastmassist lengijalg kaitseb lengi rooste teket soodustavates kohtades ja kaitseb seda pikka aega võimaliku korrosiooni eest. Erinevalt teiste tootjate lahendustest säilib see tõhus pikaajaline kaitse ka püsivalt niisketes tingimustes.

Koos põrandatihendiga moodustab lengijalg ka optiliselt õnnestunud lahenduse.

Efektiivne soojusisolatsioon

Efektiivne soojusisolatsioon

Alati kui garaaž on majja integreeritud, on hea soojusisolatsiooniga garaažiuks ülimalt oluline. Hörmanni ThermoFrame'i abil parandate te LPU-ukse juba niigi häid soojusisolatsiooniomadusi.

Koos ukselengiga lihtsasti paigaldatav must plastmassprofiil tagab lengi ja müüritise vahelise külmasilla katkestuse ning parandab soojusisolatsiooni kuni 15%*.

Lisavarustusena tellitav ThermoFrame lengilahendus on saadaval kõikidele Hörmanni sektsioonidest garaažiustele.

* kahekordse seinaga sektsioonidest garaažiukse LPU korral suurusega: 5000 x 2125 mm
Praktilised lahendused

Praktilised lahendused

Kergeks garaaži pääsemiseks on sobilik lahendus ilma lävepakuta jalgvärav. Nii on võimalik jalgrattaid või aiatööriistu garaažist kätte saada, ilma et peaks garaažiust ennast avama.

Roostevabast terasest lävepakk on keskelt ainult 10 mm ja servadest 5 mm kõrgune. See lihtsustab üle sõitmist ning vähendab oluliselt komistamise ohtu.

Loomulikult rohkem turvalisust

Loomulikult rohkem turvalisust

Kutsumata külalistel ei ole Hörmanni ajamiga uste puhul mitte mingit võimalust. Kui garaažiuks on sulgunud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini piirikusse, nii on uks kohe lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud.

See patenditud ukselukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide ajamitele, ka voolukatkestuse korral.
Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnika, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste ja aiaväravate ajameid, ukseajameid, valgust ja palju muud.

Hörmanni arendatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab teile kindluse, et ükski võõras ei saa teie raadiosignaali kopeerida. See on kontrollitud ja sertifitseeritud ülikooli Ruhr-Universität Bochum turvalisusekspertide poolt.
Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Kõik BiSecur ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on 100% ühilduvad. Kaugjuhtimispuldi või nt raadio-koodlüliti abil saate mugavalt lisaks garaažiukse avamisele avada Hörmanni ajamiga varustatud aiavärava, ukseajami või muid BiSecuri vastuvõtjatega varustatud seadmeid.
Meie äpi* ja  BiSecur Gateway abil saate juhtida garaaži- ja aiaväravaajameid, Hörmanni välisust**

või PortaMatic siseukseajami, samuti muid seadmeid mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

* iOS- ja Android-operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.
** Selle funktsiooni kasutamiseks peab teie Hörmanni välisuks ThermoCarbon / ThermoSafe olema varustatud automaatlukuga S5 / S7 Smart.
Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema,  et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Üks nupuvajutus ja kaugjuhtimispuldi HS 5 BS LED-lambi värv näitab teile ukse asendit. Vajaduse korral saab täiendava nupuvajutusega *** ukse sulgeda. Mugavamini ja turvalisemalt ei saa te oma ust enam juhtida.

***  Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm.

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised

Garagentor-Antrieb SupraMatic

Garaažiukseajam SupraMatic - duell

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine