Lükandväravad

Lükandvärav - vabaltkandev konstruktsioon, suur turvalisusstandard, täielikult eelmonteeritud

Hörmanni stabiilsetest terasprofiilidest lükandväravad tarnitakse komplektse elemendina, mille ava laius on kuni 16 meetrit. Nii saab vastupidises suunas liikuvate seadmete korral saavutada laiuse 32 meetrit. Konstruktsioon on vabaltkandev. Eelised: ainult vähesed vundamenditööd. Pole vaja paigaldada juhiksiine, ukse liikumist ei takista jää, lumi ega suurem mustus.

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni lükandväravate kasuks

Lisa-alumiiniumsidemed*

Lisa-alumiiniumsidemed*

Ukse mõlemal küljel ukse tiibade ülaservas on alumiiniumsidemed*. Sel moel välditakse juhtrullikute otsest kokkupuudet kvaliteetse uksekattega. Nii jääb ukse ilus välimus puutumata.

* Tüübi HS puhul on see tarnekomplektis olemas, tüüpide HSS/HS Alu puhul on saadaval lisavarustusena.

Turvaline automaatjuhtseade

Turvaline automaatjuhtseade

Viis isekontrollivat turvaserva peatavad ukse viivitamata - isegi väikseima takistuse korral. See tagab inimeste ja sõidukite parima turvalisuse.

Turvaline juhtelektroonika

Turvaline juhtelektroonika

Juhtelektroonika on integreeritud posti. See asub õuepoolsel küljel. Hooldus- ja seadistustööde korral on teil vaja vaid luuk avada. Individuaalselt kodeeritav kaugjuhtimispult muudab lükandukse avamise autost juhile eriti mugavaks. See on eeliseks eriti sageli kasutatavate uste puhul.

Võimas elektroonika kõikidele juhtimisfunktsioonidele
  • Kontaktliistude laiendamine
  • Kaugjuhtimine
  • Kaardilugemissüsteem
  • Aja säästmine/avamisautomaatika
  • Magnetkontuurid
  • Fotosilmad
  • Näidikud: sees, väljas, uks liigub
Kataloogid

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine