Juurdesõidukontrolli süsteemid

Hotellide ja ettevõtete territooriumid, ürituste alad, avalikud väljakud: olgu tegu ükskõik millise juurdepääsukaitset vajava alaga tegu ka poleks, meie tootevalikust leiate sobiva lahenduse juurdesõidu kontrolli all hoidmiseks.

Selle eest kannavad hoolt meie mitmesuguse otstarbega pollarid, läbisõidutõkised ja tõstepuud, samuti meie teetõkised. Vajadusel koostame tervikliku juhtimiskontseptsiooni, et luua teie turvavajadustele sobiv süsteem.

Olgu tegu era- ja avalike piirkondade jaoks mõeldud sarjaga Security Line või maksimaalse kaitse saavutamiseks kõrget turvalisust nõudvates piirkondades sobiva sarjaga High Security Line – Hörmann loob turvalisuse valdkonnas standardeid.

 

Security Line - turvalisus era- ja avalikes piirkondades

Automaatsed pollarid

Saadaval on ka kolme mudelit automaatseid pollareid. Integreeritud elektromehaanilise ajamiga keskmise kasutussageduse jaoks ning integreeritud hüdraulilise ajamiga tiheda kasutuse jaoks. Eriti head kaitset pakub automaatne pollar RI-H koos tugevdatud silindrimaterjaliga.

 

Poolautomaatsed pollarid

Integreeritud gaasivedrudega poolautomaatsed pollarid sobivad harvaks kasutamiseks. Paigaldise jaoks pole vooluühendus vajalik. Pollar langetatakse käsitsi vajutamisega, samal ajal tõstab integreeritud gaasivedru pollarit automaatselt.

 

Eemaldatav pollar

Väga väikese kasutussageduse korral, st umbes 2 liikumist päevas, on soovitatav kasutada eemaldatavaid pollareid, mis paigaldatakse maapinnaga tasa ja on ilma tööriistadeta eemaldatavad. Suletud sokkel tagab selle, et ka eemaldatud pollari korral pole pinnases ava.

 

Fikseeritud pollarid

Fikseeritud pollarid koos alusplaadiga on visuaalselt samasugused nagu automaatsed ja poolautomaatsed pollarid. Kahjustuste korral saab silindrid eemaldada. Hea hinna ja kvaliteedi suhtega baasmudeliks sobivad pinnaseankruga fikseeritud pollarid. Eriti kõrgetasemeliseks kaitseks soovitatakse fikseeritud pollareid RI-FF koos tugevdatud silindrimaterjali ja tugevdatud pinnasekinnitusega.

 

High Security Line - maksimaalne kaitse kõrget kaitsetaset nõudvatele aladele

High Security pollarid

Tundlike piirkondade kaitsmiseks sobivad sarja High Security Line pollarid. Need on saadaval automaatsete, eemaldatavate ja fikseeritud mudelitena ning on kokkupõrkekatsete sertifikaatidega või vastavad asjaomastele turvanõuetele. Sarja High Security Line silindrid näevad välja samasugused nagu sarja Security Line silindrid.

 

Läbisõidutõkised

Kõrgendatud turvalisuse tagamiseks kuni 6 meetri laiustel sisse- ja väljasõitudel on soovitatav kasutada läbisõidutõkiseid. Nende variandid on Road Blocker 500 tõkise kõrgusega kuni 500 mm või Road Blocker 1000 kõrgusega 1000 mm. Road Blocker 500 SF sobib paigaldamiseks valmis teekatendisse, sest pinnasetööde tegemine pole vajalik.

 

Tõkkepuud

Kuni 10 m laiused kontrollitavad sisse- ja väljasõidud saab kindlustada tõkkepuude abil. Need sobivad sagedaseks kasutamiseks ja vastavad kõrgetele turvanõuetele.

 

Teetõkised

Teetõkised võimaldavad kontrollitud ühepoolset läbisõitu ning takistavad samal ajal läbisõitu vastassuunas. Kui variant Tyre Killer M sobib keskmise sagedusega kasutamiseks, siis Tyre Killer H on sobiv suure sagedusega kasutamiseks.

 

Head põhjused Hörmanni juurdesõidukontrolli süsteemide kasuks otsustamiseks

Kompaktne ja paindlik paigaldus

Kompaktne ja paindlik paigaldus

Sisseehitatud hüdraulilise ajamiga tõkkepostide puhul on kõik funktsioonikomponendid paigaldatud kompaktselt tõkkepostiüksusesse. Sisseehitatud hüdraulikasüsteem nõuab vähest õli, mistõttu on keskkonnarisk oluliselt väiksem. Soovi korral võite keskkonnariskide 100% vähendamiseks kasutada biolagunevat õli.

Sarnase välimusega pollarid

Sarnase välimusega pollarid

Security ja High Security Line'i tõkkepostide individuaalseks kombineerimiseks on kõigi tõkkepostide silindrid sarnase välimusega. Lisaks saab omavahel kombineerida fikseeritud, poolautomaatseid ja automaatseid tõkkeposte tänu sarnase välimusega alusplaatidele. Nii saavutate 100% harmoonilise üldpildi.

Kiire turvalisus hädaolukorras

Kiire turvalisus hädaolukorras

Juurdepääsu võimaldamine ei pea olema turvarisk. Tänu EFO hädafunktsioonile (Emergency Fast Operation) liiguvad süvistatud tõkkepostid vaid umbes 1,5 sekundiga ülikiirelt välja ja pakuvad hädaolukorras kiiret turvalisust.

Individuaalsed juhtimiskontseptsioonid

Individuaalsed juhtimiskontseptsioonid

Üks juhtseade võimaldab koondada terviklikke juhtimiskontseptsioone, mis hõlmab mitut tõkkeposti. Selle kontseptsiooni raames saab tõkkepostide vahel seadistada ülem- ja alamtaseme seoseid. Juhtseade ühendatakse hooldussõbralike kiirühendusklemmide abil. Need hõlbustavad paigaldust ja hilisemat hooldust. Lisaks saab juhtseadet laiendada juhtelementidega (nt koodlülitid) ja/või muude ühendatavate üksustega, nt magnetkontuurid.

Sertifitseeritud turvalisusega BiSecuri kaugjuhtimissüsteem

Sertifitseeritud turvalisusega BiSecuri kaugjuhtimissüsteem

Läbisõitu takistavaid süsteeme saab mugavalt juhtida ka BiSecuri raadiosüsteemiga.

Hörmanni arendatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab teile kindluse, et ükski võõras ei saa teie raadiosignaali kopeerida. See on kontrollitud ja sertifitseeritud ülikooli Ruhr-Universität Bochum turvalisusekspertide poolt.
Kataloogid