Läbipaistev lahendus igale ukseavale

Pendeluksed ja ribakardinad

Pendeluksed

Pendeluksed - paindlik ukselahendus

Hörmanni Flex-pendeluksed on mõeldud kasutamiseks hoonete sees tavapärase kahveltõstukiliikluse korral. Pendeluksed tarnitakse lihtsaks paigaldamiseks täielikult eelmonteeritult. Uks peaks olema kaks korda laiem ja 500 mm kõrgem kui transporditav kaup.

Ribakardinad

Ribakardinad - minimaalne energiakadu

Hörmanni Flex-ribakardinad on mõeldud just soodsa viimistlusena suuremõõtmelistele halliavaustele. Vastupidavad PVC-ribad sulguvad laia pinna ulatuses tihedalt ja avanevad ainult sõiduki või koorma laiuses. Nii vähendatakse ka tiheda liikluse korral temperatuurikadu miinimumini. Flex-ribakardinate esmaklassiline läbipaistvus parandab valgustust ja vähendab valgustitele minevaid kulusid. Sobib kasutamiseks toiduaine- ja ravimitööstuses ning sügavkülma alal.

Kataloogid

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine