Rulluksed ja rullvõred

Rulluksed ja rullvõred - säästlikud, vastupidavad ja usaldusväärsed

Alumiiniumist ja terasest Hörmanni rulluksed ja rullvõred on tänu oma geniaalselt lihtsalt ja vaid vähestest osadest koosnevale konstruktsioonile väga ökonoomsed. Need on viimistluslahendused, mida me hindame igapäevasest kasutuses. Rulluksed ja rullvõred ei võta peaaegu üldse ruumi. Need kerivad kompaktselt silluse taha. Külgedel ja laepiirkonnas ei lähe väärtuslikku hallipinda kaotsi.

Tugev spetsialiseerumine Hörmanni rulluste ja rullvõrede ehituses ületab tavapäraseid standardeid. Erilahenduste rakendamine kuulub meie jõulise meeskonna igapäevase äri hulka.

Rullvõre RollMatic on mõeldud oma kompaktse max. 335 mm silluseruumi või paigaldussügavusega kompaktse ehituse poolest eriti väikeste sissepääsualadega poodidele, kus on ruumi väga vähe.

Ustel on mõnikord suur osa ärikinnisvara hoonete välimuses. Nii peitub neis määratu energiasäästupotentsiaal - teavet amortisatsiooni ja tagantjärele paigalduse kohta leiate Hörmanni energiasäästukompassist.

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni rulluste ja rullvõrede kasuks

Innovaatiline tõmbevedrutehnoloogia

Innovaatiline tõmbevedrutehnoloogia

Ohutu ja hinnatud

Ukse käsitsi sulgemine ja avamine on tõmbevedrutehnoloogia abil oluliselt kergem. Kuni 6000 × 4500 mm suurusi rulluksi / rullvõresid SB ja TGT saab nõnda vähese jõupingutusega käitada. Ajamiga varustatud rullustel / rullvõredel säästab tõmbevedrutehnoloogia ukse mehhaanikat ja ka ajamit.

Suurepärane ohutus ilma anduriteta ukselehel

Suurepärane ohutus ilma anduriteta ukselehel

Standardne jõupiirang WA 300 R S4 / WA 300 AR S4 puhul

Kombineerituna nende ajamitega tagavad rulluksed / rullvõred SB ja TGT suure turvalisuse avamisel ja sulgumisel.

Standardvarustusse kuuluv jõupiirang nii liikumissuunal „uks lahti“ kui ka „uks kinni“ võimaldab enamike ukselehetüüpide ja uksesuuruste korral loobuda turvaserva ja sillusevahe tõmbamise vastase kaitse kasutamisest ning ikkagi täita normi DIN EN 12453 nõudeid. Lisaks on uks väga vähest hooldust vajav, kuna kergesti kuluvate spiraalkaablitega andurid pole paigaldatud ukselehe külge.
Kiire, säästev ja ohutu ukse avamine

Kiire, säästev ja ohutu ukse avamine

FU-ajamiga ja juhtseadmega varustuspakett S6

Parandage oma tööprotsesse ja vähendage soojuskadu valikulise varustuspaketiga S6, k.a FU-ajam Decotherm-hingega rullukse DD jaoks. Uks avaneb nii kuni 1,1 m/s - seega peaaegu sama kiiresti kui kiirrulluks. Lisaeelised: paigaldusmõõdud ning ostu- ning käituskulud on oluliselt väiksemad kui kiirrullukse korral.

Tänu sujuvale liikuma hakkamisele ja sujuvale seiskumisele liigub uks hoolimata kiirusest eriti säästlikult - see vähendab ukse mehaanika koormust ja pikendab seega ukse tööiga. Juhiksiinis asuv võre-fotosilm tagab vajaliku turvalisuse ning on lisaks vastupidav kulumisele ning kaitstud kahjustuste eest.
Nutikad detailid pika tööea saavutamiseks

Nutikad detailid pika tööea saavutamiseks

Läbimõeldud ehitus sisselaskelehtri ja tuulehaakidega

Rullukse DD sisselaskelehter vähendab tõhusalt uksehingede kulumist. Kui see peaks ükskord vajalik olema, saab lehtri raskusteta välja vahetada. Sageli täidavad meie leiutised lisaks mitut funktsiooni.
"

Tuulehaagid rullukse hingedel kaitsevad näiteks teie ust tuulekoormusest põhjustatud kahjustuste eest ja samas on need suurepärane sissemurdmiskaitse, kuna profiile ei saa lihtsalt juhikust välja lükata.
Kataloogid

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine