Välisuksed

Kaasaegse disaini ja parima soojusisolatsiooniga alumiiniumist välisuksed

Uus välisuks peab olema midagi erilist. See peab sobituma teie maja stiiliga, olema esinduslik ja näitama teie head maitset. Samas peab välisuks tagama kõrge turvalisuse ning aitama väga hea soojusisolatsiooniga säästa energiat.

Alumiiniumustel on plastmass- ja puitustega võrreldes paljudes punktides paremad omadused. Eelised:

  • hea soojusisolatsioon
  • hea turvalisus
  • hea müratõke
  • hea stabiilsus
  • ei vaja uuesti värvimist

 

Alumiiniumuksed näevad ka peale paljusid aastaid välja nagu uued ja nad pakuvad disaini ning tehniliste lahenduste ja varustuse seisukohalt suurimat valikut.

Just selline uks, nagu te soovite

Hörmann pakub Teile palju võimalusi tellida just see uks, mis sobib kõige paremini Teie kodule. Nii on peaaegu kõikidel välisukse motiividel võimalikud valikulised klaasistused ja värvivariandid. Võimalikud on ka küljeosad ja / või framuugid.

Haustür ThermoCarbon

Alumiiniumist välisuks ThermoCarbon - soojusisolatsiooni maailmameister ja turvalisusklassi tipp!

Meie stiimuliks oli konstrueerida välisuks, mis vastaks rangeimatele turvalisuse, soojusisolatsiooni, tehnilise varustatuse ja disaini nõuetele. Meie Premium-välisuks ThermoCarbon on meil õnnestunud just nõnda. UD-väärtustega kuni 0,47 W/(m²·K) on ThermoCarbon vääriline soojusisolatsioonimeister. Standardvarustuses oleva RC 3 turvavarustusega, valikuliselt ka  RC 4 varustusega, on ThermoCarbon alumiiniumist välisuste hulgas ka turvalisusklassi tipp. Tänu kõrgtehnoloogilisele süsinik-klaaskiust komposiitmaterjalist ukselehe profiilile ei ole need Premium-välisuksed teistega võrreldavad oma tugevuse, põrutuskindluse ja helikindluse poolest. 15 kaasaegset uksemotiivi 18 valikulises värvitoonis, soovi korral ka kahevärvilisena, annavad teile kujundusliku vabaduse. Otse loomulikult saate välisust ka individuaalselt kujundada mitmete lisavarustuse võimalustega nagu käepidemed, klaasid ja lukuvariandid.

Alumiiniumist majauks ThermoSafe - standardvarustuses turvalisusklassiga RC 3

ThermoSafe alumiiniumist välisuksed on väga turvalised ja hea soojusisolatsiooniga. Tänu kogu pinda katvatele 73 mm paksustele PU-vahuga täidetud alumiiniumist uksetiibadele ja seespool asuvale termiliselt eraldatud alumiiniumist ukseprofiilile on ThermoSafe'i välisuste UD-väärtus kuni 0,8 W (m2·K). Standardvarustuses olev 5-kordne turvalukk ja standardvarustuses olev sissemurdmist takistav RC 3 turvavarustus tagavad teie ehitajatele turvalisele ja mõnusa tunde.

 

Ka visuaalselt ei jäta ThermoSafe'i viimistlus soove lahtiseks: üle 70 uksemotiivi kaasaegsest klassikaliseni, 18 valikulises värvitoonis. Valikvarustuses olev varustus, nagu käepidemed, klaasistus või innovaatilised ukseajamid, võimaldavad ust individuaalselt kujundada.

 

Haustür ThermoSafe

Head põhjused Hörmanni välisuste kasuks otsustamiseks

Ilma nähtava raamiprofiilita ukseleht

Ilma nähtava raamiprofiilita ukseleht

Uhke ja stiilne on vastuvõtt ThermoCarbon, ThermoSafe ja Thermo65 välisukse poolt. Kauni kuju ning varjatud ukseleheraamiga ukseleht on seest ja väljast tasapinnaline ning vastab nõnda ka nõudlikumale maitsele.

Seestvaade harmoneerub täiuslikult teie tubade siseustega ja mõjub varjatult asetsevate hingede tõttu iseäranis stiilselt - standardvarustuses ThermoCarboni ja lisavarustuses ThermoSafe'i välisuste puhul.
Suurepärane soojusisolatsioon

Suurepärane soojusisolatsioon

Meie välisuksed on uue generatsiooni täiuslikult soojusisoleeritud välisuksed. Thermo65 uste UD-väärtus on kuni 0,87 W/(m²·K), mis on väga hea soojusülekandekoefitsient. Ka ThermoSafe'i välisuste UD-väärtus on kuni 0,8 W/(m²·K). Mõlema uksesüsteemi puhul on täidetud uue EnEV 2014 standardi nõuded. Soojusisolatsiooni maailmameister on selgelt meie ThermoCarboni välisuks:

Unikaalne UD-väärtus kuni 0,47 W/(m²·K) on lisaks IFT Rosenheimi poolt sertifitseeritud passiivmajadele. Klaasistusega ThermoSafe'i ja ThermoCarboni välisuste puhul pannakse ukseleht koos klaasistusega vahuga paika, mitte enne, nagu tavapäraselt on kombeks. Patenteeritud lahendus tähendab veelgi paremat soojusisolatsiooni, kuna vaht seob klaasistuse optimaalselt ning ei teki külmasildasid.
ThermoCarboni alumiiniumist välisuksed UD-väärtusega kuni 0,47 W/(m²·K)*
* Ukse suurus 1250 x 2200 mm (UD-väärtus sõltub ukse suurusest)
Sissemurdmist takistav lukustus

Sissemurdmist takistav lukustus

Turvalisuse valdkonnas määravad meie välisuksed uued standardid. Kõik ThermoSafe'i ja ThermoCarboni välisuksed on standardvarustuses sissemurdmist takistava turvaklassiga RC 3.
ThermoCarboni välisuksed on saadaval lisavarustuses ka turvaklassiga RC 4, mis on parim turvaklass. Thermo65 ja TopComforti välisuksed on saadaval lisavarustuses RC 2 turvaklassiga.

Parem turvalisus ei tähenda mingil juhul, et ukse väljanägemine kannataks. Sissemurdmist takistav turvavarustus ei paista teie ukse puhul välja, vastupidiselt paljude konkurentide lahendustele. See on Hörmanni kvaliteet!
Turvaline klaasistus

Turvaline klaasistus

Täpne õnnetustevastane ja sissemurdmiskaitse täidavad Hörmanni välisuste puhul rangemaid nõudmisi. Klaaspaketi sise- ja välisküljel olev 8 mm paksune lamineeritud turvaklaas (VSG) tagab maskimaalse turvalisuse.

Klaasi purunemisel jäävad  klaasikillud seespool oleva kilekihi külge, nii on klaasikildudest tingitud vigastuste oht minimaalne. Lisaks sellele pakub lamineeritud turvaklaas paremat sissemurdmiskaitset, kuna sellisest klaasist on raskem läbi murda.
Barjäärivaba sissepääsud

Barjäärivaba sissepääsud

Hörmanni avamisabi ECturn hõlbustab Teil Teie välisukse ThermoCarbon, ThermoPlan Hybrid, ThermoSafe Hybrid või ThermoSafe avamist. Tänu madala energiatarbimisega käitusele ei vaja avamisabi ohutusseadiseid. Uus ukseajam HDO 200 avab ja sulgeb Teie välisukse TopComfort täiesti autmaatselt.Teie turvalisuse tagamiseks valvab andur Flatscan ukse sise- ja väliskülge. Mõlemat süsteemi saate mugavalt kasutada Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispuldi või raadiolüliti abil.

Toakõrgused välisuksed

Toakõrgused välisuksed

ThermoSafe'i ja ThermoCarboni välisuksi on saada ka XXL-mõõdus, mis võimaldavad teile suurejoonelist maja sissepääsu ning enam mugavust. ThermoSafe'i motiivi on saada kuni 2500 mm, ThermoCarboni motiivi lausa kuni 3000 mm kõrgusena.

Allalaskuv põrandatihend ilmastikukaitsega

Allalaskuv põrandatihend ilmastikukaitsega

Allalaskuv põrandatihend ilmastikukaitsega võimaldab ühest küljest lävepakuta ukseava, tagamaks täielikult takistusteta sissepääs majja ja hoolitseb teisest küljest parima võimaliku tiheduse eest ukse alumises osas. See on valikuliselt saadaval kõigile ThermoSafe’i välisustele.

Nutikas juhtimine rakenduse kaudu

Nutikas juhtimine rakenduse kaudu

Saate lihtsalt kasutada oma nutitelefoni kaugjuhtimispuldina. Uue rakendusega Hörmann BlueSecur saate oma garaaži või maja ust mugavalt Bluetoothi** kaudu juhtida. Oma pereliikmete nutitelefonidele saate lihtsalt anda lisakasutusõiguseid*** alaliselt või piiratud ajaks. Nii on igal pereliikmel isiklik värava- ja ukseavaja alati nutitelefonis olemas.

** Koos ettevõtte Hörmann sisemise või välise Bluetooth-vastuvõtjaga
*** Vajadusel tuleb App Store'is või Google Plays teha lisaoste (rakendusesisesed ostud)

Kataloogid

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine