Garaažiukseajamid

Mugava ja turvalise kodu heaks

Kes see ikka tahab hea meelega tuule ja tormi kätte astuda või keset ööd autost välja tulla ainuüksi selleks, et garaažiust avada. Hörmanni garaažiukseajami abil on teil alati "roheline tuli", sest te saate avada garaažiuksed ja värava kiiresti, mugavalt ning ohutult kaugjuhtimispuldi abil otse autost. Hörmanni innovaatilise ajamitehnoloogia tootevalikust leiate mugava ja kiire SupraMaticu, soodsa ProMaticu ning ilma elektriühenduseta garaažidele mõeldud garaažiuksejami ProMatic Akku.

Standardselt on kõikide garaažiuste ajamite kaugjuhtimissüsteemiks BiSecur. Olekupäringuga innovaatiline Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur veenab oma ainulaadse mugavus- ja turvalisusfunktsioonidega, aga ka kaugjuhtimispuldi eksklusiivse, kõrgläikelise disainiga.

Valikulise Hörmanni BiSecuri liidese abil saate oma Hörmanni garaaži- ja väravaajameid, Hörmanni välisust* ning muid seadmeid juhtida mugavalt ka nutitelefoni või tahvelarvutiga. Lisaks on võimalik ka teel olles kuvada teie garaaži- ja väravaajami asendit ning teie välisukse* lukustuse oleku näitu.

*erivarustusega

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

SupraMatic

See kiiruse ja mugavuse ühendus paneb Teid vaimustuma. Teie sektsioonidest garaažiuks avaneb kiiremini ning saate otse tänavalt garaaži sõita. Te saate garaaživalgustust kaugjuhtimispuldi nupuga eraldi sisse ja välja lülitada ning Te ei suuda enam tõenäoliselt sellistest lisafunktsioonidest nagu näiteks täiendav avanemiskõrgus garaaži õhutamiseks mitte mingi hinna eest loobuda. Harjatud alumiiniumist kate annab kate SupraMatic eksklusiivse väljanägemise.

ProMatic

Garaažiukseajami ProMatic puhul on kasutatud sama end tõestanud Hörmanni tehnikat, mis teistegi esmaklassiliste Hörmanni ajamite puhul. Seetõttu on tagatud usaldusväärne töökindlus ja seda soodsa hinnaga. Ka ilma elektrivooluta garaažide korral ei pea loobuma ajami pakutavast mugavusest. Seda võimaldab ProMaticu aku. Seda on kerge transportida ning täislaadimine on võimalik ainult mõne tunniga, eriti praktiline kombineerituna lisavarustusse kuuluva päikesemooduliga.

Meie tooted võrdluses

Kategooriad/toote laad SupraMatic E SupraMatic P ProMatic ProMatic aku
Erikasutusvaldkonnad Puitustele ja liugustele Toiteühenduseta garaažidele
Tsükleid päevas/tunnis 25/10 50/10 12/5 5/2
Maksimaalne jõud 800 N 1000 N 750 N 400 N
Avanemiskiirus, max. 22 cm/s 22 cm/s 14 cm/s 13 cm/s
Ukse laius, max. 5500 mm 6000 mm 5000 mm 3000 mm
Ukse pind, max. 13,75 m² 15 m² 11,25 m² 8 m²
Standardvarustus
 • ukse asendi mugav päring
 • kiirem ukse avamine
 • lisa avanemiskõrgus
 • eraldi lülitatav halogeenvalgustus
 • eraldi lülitatav LED-valgustus*
 • väga lihtne programmeerimine
 • mehaaniline üleslükkamiskaitse
 • BiDecuri kaugjuhtimissüsteem**
 • ukse asendi mugav päring
 • kiirem ukse avamine
 • lisaavanemiskõrgus
 • eraldi lülitatav halogeenvalgustus
 • eraldi lülitatav LED-valgustus
 • väga lihtne programmeerimine
 • fotosilm
 • mehaaniline üleslükkamiskaitse
 • BiSecuri kaugjuhtimissüsteem**
 • ukse asendi mugav päring
 • lisaavanemiskõrgus
 • mehaaniline üleslükkamiskaitse
 • BiSecuri kaugjuhtimissüsteem**
 • mehaaniline üleslükkamiskaitse
 • BiSecuri kaugjuhtimissüsteem**

* alates 1. märtsist 2017

** ainult Hörmannist

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni ajamite kasuks

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnoloogia, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste, sissesõiduväravate ja uste ajameid, valgustust ning palju muud.
Hörmanni väljatöötatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab Teile kindluse, et ükski võõras ei saa Teie raadiosignaali kopeerida. Tooteid kontrollivad ja serdivad Bochumi Ruhri ülikooli turvaeksperdid ning sõltumatud inspekteerimisasutused.

Täiuslikult sobitatud

Täiuslikult sobitatud

Kõik BiSecuri ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on omavahel 100% ühilduvad. Tänu sellele saate lihtsalt kaugjuhtimispuldi või raadiolüliti nuppu vajutades peale garaažiuste ja väravate avada ka maja ukselukke, uste ajameid või muid seadmeid, millel on BiSecuri vastuvõtja. Ettevõtte Hörmann iga ajami standardvarustusse kuuluv HCP-liides avardab teie võimalusi veelgi. Sellega saab väga lihtsalt omavahel ühendada kõik Hörmanni garaažiukse- ja väravaajamid ning välised nutikodu süsteemid.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Nupuvajutusega kuvatakse kaugjuhtimispuldil HS 5 BS või siselülitil FIT 5 BS ukse asendi LED-tule värv. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda. Veel mugavamalt ei ole võimalik ust või väravat juhtida.
* Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm

Nutikas juhtimine rakenduse kaudu

Nutikas juhtimine rakenduse kaudu

Saate lihtsalt kasutada oma nutitelefoni kaugjuhtimispuldina. Uue rakendusega Hörmann BlueSecur saate oma garaaži või maja ust mugavalt Bluetoothi** kaudu juhtida. Oma pereliikmete nutitelefonidele saate lihtsalt anda lisakasutusõiguseid*** alaliselt või piiratud ajaks. Nii on igal pereliikmel isiklik värava- ja ukseavaja alati nutitelefonis olemas.

** Koos ettevõtte Hörmann sisemise või välise Bluetooth-vastuvõtjaga
*** Vajadusel tuleb App Store'is või Google Plays teha lisaoste (rakendusesisesed ostud)

Ohutu

Ohutu

Hörmanni ajamiga garaažiuksed muudavad murdvaraste elu raskeks: kui uks on suletud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini vastavasse piirikusse. Uks on koheselt lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud. See lukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide ajamitele, ka voolukatkestuse korral.

Usaldusväärne

Usaldusväärne

Usaldusväärne väljalülitusautomaatika peatab ukse ohutult ootamatute takistuste korral. Veel suurema ohutuse tagamiseks soovitame paigaldada puutevabalt toimiva fotosilma.
Sujuva liikuma hakkamise ja sujuva seiskumise abil avaneb ja sulgub uks sujuvalt ja vaikselt. Garaažiukse liikumahakkamise ja seismajäämise faase on võimalik individuaalselt seadistada. See säästab garaažiust ja pikendab ukse kasutusiga.

Ülikiire

Ülikiire

Kiiremini ja ohutumalt garaaži tänu ajamile SupraMatic koos Hörmanni sektsioonidest garaažiuksega. Avanemiskiirus kuni 25 cm/s tähendab rohkem turvalisust ja vähem stressi garaaži sissesõitmisel tiheda liiklusega tänavalt. Võrrelge ajami SupraMatic avanemiskiirust tavaliste ajamitega.

Sertifitseeritud

Sertifitseeritud

Ettevõtte Hörmann garaažiukseajamid on optimaalselt seadistatud töötama Hörmanni sektsioonidest garaažiustega ning nad on sõltumatute inspektsiooniasutuste poolt uksetootjate ühenduse TTZ direktiivide „Garaažiuste sissemurdmiskindlus“ järgi kontrollitud ja sertifitseeritud.

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised