Garaažiukseajamid

Mugava ja turvalise kodu heaks

Kes see ikka tahab hea meelega tuule ja tormi kätte astuda või keset ööd autost välja tulla ainuüksi selleks, et garaažiust avada. Hörmanni garaažiukseajami abil on teil alati "roheline tuli", sest te saate avada garaažiuksed ja värava kiiresti, mugavalt ning ohutult kaugjuhtimispuldi abil otse autost. Hörmanni innovaatilise ajamitehnoloogia tootevalikust leiate mugava ja kiire SupraMaticu, soodsa ProMaticu ning ilma elektriühenduseta garaažidele mõeldud garaažiuksejami ProMatic Akku.

Standardselt on kõikide garaažiuste ajamite kaugjuhtimissüsteemiks BiSecur. Olekupäringuga innovaatiline Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur veenab oma ainulaadse mugavus- ja turvalisusfunktsioonidega, aga ka kaugjuhtimispuldi eksklusiivse, kõrgläikelise disainiga.

Valikulise Hörmanni BiSecuri liidese abil saate oma Hörmanni garaaži- ja väravaajameid, Hörmanni välisust* ning muid seadmeid juhtida mugavalt ka nutitelefoni või tahvelarvutiga. Lisaks on võimalik ka teel olles kuvada teie garaaži- ja väravaajami asendit ning teie välisukse* lukustuse oleku näitu.

*erivarustusega

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

SupraMatic

See kiiruse ja mugavuse ühendus paneb Teid vaimustuma. Teie sektsioonidest garaažiuks avaneb kiiremini ning saate otse tänavalt garaaži sõita. Te saate garaaživalgustust kaugjuhtimispuldi nupuga eraldi sisse ja välja lülitada ning Te ei suuda enam tõenäoliselt sellistest lisafunktsioonidest nagu näiteks täiendav avanemiskõrgus garaaži õhutamiseks mitte mingi hinna eest loobuda. Harjatud alumiiniumist kate annab kate SupraMatic eksklusiivse väljanägemise.

ProMatic

Garaažiukseajami ProMatic puhul on kasutatud sama end tõestanud Hörmanni tehnikat, mis teistegi esmaklassiliste Hörmanni ajamite puhul. Seetõttu on tagatud usaldusväärne töökindlus ja seda soodsa hinnaga. Ka ilma elektrivooluta garaažide korral ei pea loobuma ajami pakutavast mugavusest. Seda võimaldab ProMaticu aku. Seda on kerge transportida ning täislaadimine on võimalik ainult mõne tunniga, eriti praktiline kombineerituna lisavarustusse kuuluva päikesemooduliga.

Meie tooted võrdluses

Kategooriad/toote laad SupraMatic E SupraMatic P ProMatic ProMatic aku
Erikasutusvaldkonnad Puitustele ja liugustele Toiteühenduseta garaažidele
Tsükleid päevas/tunnis 25/10 50/10 12/5 5/2
Maksimaalne jõud 800 N 1000 N 750 N 400 N
Avanemiskiirus, max. 22 cm/s 22 cm/s 14 cm/s 13 cm/s
Ukse laius, max. 5500 mm 6000 mm 5000 mm 3000 mm
Ukse pind, max. 13,75 m² 15 m² 11,25 m² 8 m²
Standardvarustus
 • ukse asendi mugav päring
 • kiirem ukse avamine
 • lisa avanemiskõrgus
 • eraldi lülitatav halogeenvalgustus
 • eraldi lülitatav LED-valgustus*
 • väga lihtne programmeerimine
 • mehaaniline üleslükkamiskaitse
 • BiDecuri kaugjuhtimissüsteem**
 • ukse asendi mugav päring
 • kiirem ukse avamine
 • lisaavanemiskõrgus
 • eraldi lülitatav halogeenvalgustus
 • eraldi lülitatav LED-valgustus
 • väga lihtne programmeerimine
 • fotosilm
 • mehaaniline üleslükkamiskaitse
 • BiSecuri kaugjuhtimissüsteem**
 • ukse asendi mugav päring
 • lisaavanemiskõrgus
 • mehaaniline üleslükkamiskaitse
 • BiSecuri kaugjuhtimissüsteem**
 • mehaaniline üleslükkamiskaitse
 • BiSecuri kaugjuhtimissüsteem**

* alates 1. märtsist 2017

** ainult Hörmannist

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni ajamite kasuks

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnika, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste ja aiaväravate ajameid, ukseajameid, valgust ja palju muud.

Hörmanni arendatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab teile kindluse, et ükski võõras ei saa teie raadiosignaali kopeerida. See on kontrollitud ja sertifitseeritud ülikooli Ruhr-Universität Bochum turvalisusekspertide poolt.
Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Kõik BiSecur ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on 100% ühilduvad. Kaugjuhtimispuldi või nt raadio-koodlüliti abil saate mugavalt lisaks garaažiukse avamisele avada Hörmanni ajamiga varustatud aiavärava, ukseajami või muid BiSecuri vastuvõtjatega varustatud seadmeid.
Meie äpi* ja  BiSecur Gateway abil saate juhtida garaaži- ja aiaväravaajameid, Hörmanni välisust**

või PortaMatic siseukseajami, samuti muid seadmeid mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

* iOS- ja Android-operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.
** Selle funktsiooni kasutamiseks peab teie Hörmanni välisuks ThermoCarbon / ThermoSafe olema varustatud automaatlukuga S5 / S7 Smart.
Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema,  et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Üks nupuvajutus ja kaugjuhtimispuldi HS 5 BS LED-lambi värv näitab teile ukse asendit. Vajaduse korral saab täiendava nupuvajutusega *** ukse sulgeda. Mugavamini ja turvalisemalt ei saa te oma ust enam juhtida.

***  Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm.

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Ohutu

Ohutu

Hörmanni ajamiga garaažiuksed muudavad murdvaraste elu raskeks: kui uks on suletud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini vastavasse piirikusse. Uks on otsekohe kindlalt lukustatud ja lahtikangutamise vastu kaitstud. See lukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, erinevalt konkurentide ajamitest, ka voolukatkestuse korral.

Usaldusväärne

Usaldusväärne

Usaldusväärne väljalülitusautomaatika peatab ukse ohutult ootamatute takistuste korral. Veel suurema ohutuse tagamiseks soovitame paigaldada puutevabalt toimiva fotosilma. Hörmanni SupraMatic P ajami puhul on see juba standardvarustuses.

Sujuva liikuma hakkamise ja sujuva seiskumise abil avaneb ja sulgub uks sujuvalt ja vaikselt. Garaažiukse liikumahakkamise ja seismajäämise faase on võimalik individuaalselt seadistada. See säästab garaažiust ja pikendab ukse kasutusiga.
Ülikiire

Ülikiire

Kiiremini ja ohutult garaaži tänu ajamile SupraMatic koos Hörmanni sektsioonidest garaažiuksega. Kuni 50% suurem avanemiskiirus tähendab suuremat turvalisust ja vähem stressi garaaži sissesõitmisel tiheda liiklusega tänavalt. Võrrelge ajami SupraMatic avanemiskiirust tavaliste ajamitega.

Sertifitseeritud

Sertifitseeritud

Hörmanni garaažiuste ajamid on mõeldud optimaalselt Hörmanni sektsioonidest garaažiustele ja kontrollitud ning sertifitseeritud vastavalt TTZ määrustele "Garaažiustest sissemurdmise takistamine" sõltumatute katseinstituutide poolt.

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised