Siseuste ajamid

Tõketeta ja mugav elamine

Hörmanni ukseajami PortaMatic abil saate puidust ja terasest siseuksi avada ja sulgeda lihtsalt automaatselt kaugjuhtimispuldi või lüliti abil. Olgu tegemist kehalise puudega või sooviga mugavuse järele - see tehnika lihtsustab igapäevaelu. Tiibukseajam PortaMatic sobib kasutamiseks nii era- kui avalikus ning ärivaldkonnas ning arvukate funktsioonide ja seadistusvõimalustega nagu ka vähese voolukuga pakub ta palju eeliseid. Lisaks on PortaMatic kuni 25% soodsam kui võrreldavad ukseajamid.

Saksa eakate tehnika liit (Deutsche Gesellschaft für Gerontotechnik, GGT) tunnistas ja hindas PortaMaticu seni esimese ukseajamina heaks. Nii täidab see üle 50-aastaste põlvkonna ootusi, pidades silmas mugavust, kvaliteeti ja esteetikat.

Vanusekohane elamine

Te soovite oma kehalistest piirangutest hoolimata liikuv olla? PortaMaticu siseuste ajam annab teile tagasi osa elukvaliteedist, mille puhul see toetab teid tubades ilma kõrvalise abita liikumisel.

Mugav elu

Kandke täis kandikuid, raskeid joogikaste või oma sisseostud edaspidi muretult tuppa. Isegi, kui te ei vaja oma tervislikel põhjustel automaatset ukseajamit PortaMatic, ei soovi te sellest mugavusest ilma jääda.

Tõketeta töötamine

Tõketeta töötamisel on tänapäeval suur tähtsus ning selle osatähtsus tõuseb tulevikus veelgi. Suur turvalisus tänu madalenergia-käitusele muudab PortaMaticu ideaalseks ukseajamiks näiteks büroode, haiglate, laborite ja arstipraksiste puhul.*

* Teatud kasutusringkondades, näiteks eakate või abivajavate isikute, aga ka väikeste laste puhul tuleb ajami kasutamist kontrollida eraldi.

Ukse hügieeniline kasutamine

Arstipraksise kabinettide või büroohoonete sanitaarruumide uste puhul on töötajate ja patsientide nakatumisoht eriti suur.
PortaMaticu ukseajam kombinatsioonis puutevaba lülitiga kaitseb teid usaldusväärselt pisikute ja bakterite eest ning annab teile turvalise tunde.

Head põhjused Hörmanni siseukse ajamite kasuks otsustamiseks

Ohutu ukse kasutamine

Ohutu ukse kasutamine

Ohutus ja mugavus käivad Hörmanni puhul käsikäes. Nii avab ja sulgeb meie PortaMaticu ajam teie uksed sujuva liikuma hakkamise ja sujuva seiskamisega ning on seetõttu väga vaikne. Uksed liiguvad väga vähese jõu mõjul ning tagavad teile sellega suure ohutuse. Juba ukse kerge puudutamine peatab viivitamata liikumise.

Innovaatiline kaugjuhtimissüsteem

Innovaatiline kaugjuhtimissüsteem

Mõtleme teie peale edasi ka siis, kui teised on ammu lõpetanud. Meie innovaatilise kaugjuhtimissüsteemi BiSecur abil saate käitada oma ajamit ohutult kaugjuhtmispuldi või majasisese raadio-seinalüliti abil ning lisaks pärida, kas uks on avatud või suletud*. Nii ei tule teil läbi maja joosta, et oma siseuksi kontrollida.

Ja kuna me peame teie mugavust alati silmas, saate oma kaugjuhtimispuldi või majasisese raadio-seinalülitiga peale uste avamise ja sulgemise juhtida ka integreeritud LED-valgustust.

*kaugjuhtimispuldi HS 5 BS või majasisese raadio-seinalüliti FIT 5 BS abil
Lihtne paigaldada, lihtne ühendada

Lihtne paigaldada, lihtne ühendada

PortaMatic teeb teie elu kindlasti kergemaks. Juba paigaldus on väga lihtne. Ajam kinnitatakse ukse kohale või lengide külge. Liugvardaid saab lihtsasti ukselehele kleepida ning neid saab vajaduse korral jälgi jätmata uuesti eemaldada. See on eeliseks eeskätt üürikorterite või siledate klaasuste puhul.

PortaMaticut on pistikupesaga lihtne ühendada. Selleks, et see ka sujuvalt õnnestuks, on meie ajami kaabel 3 m pikkune. Iseenesestmõistetavalt saab ka teie Hörmanni partner selle ajami nõuetekohaselt paigaldada.
Visuaalsed ja akustilised mugavusfunktsioonid

Visuaalsed ja akustilised mugavusfunktsioonid

Leiame, et suurem mugavus ja turvalisus muudab elu. Seetõttu oleme PortaMaticu ukseajami varustusse lisanud mõned vajalikud lisafunktsioonid. Nii anname teile helisignaali ja integreeritud LED-valgustuse abil teada ukse avamisest ja sulgemisest juba enne ukse liikuma hakkamist.

Valgustus tagab ennekõike pimedas ja halvasti valgustatud sissepääsudes ohutu sisenemise kogu läbikäigualas.
Kataloogid