Kaasaegne ja elegantne

Garaažiuksed

Sektsioonidest garaažiuksed

Sektsioonuksed avanevad vertikaalselt ja asetuvad ruumisäästlikult lae alla. Tänu sellisele konstruktsioonipõhimõttele on nii garaažis sees kui ees rohkem ruumi. Lisaks saab sektsioonidest garaažiuksi paigaldada igasuguse ava korral ja nad tagavad 14 cm laiema läbisõidulaiuse kui käänduksed. Lisaks on need tänu elastsetele ja ilmastikukindlatele tihenditele kõigist neljast küljest optimaalselt tihendatud.

Sektsioonidest garaažiuksed

Käänduksed Berry

Berry käänduksed seovad endas kõrge kvaliteedi ja täiusliku tehnika kauakestva funktsiooni ning turvalise kasutamisega. Berry käänduksi on saada arvukate silmapaistvate terasmotiividena laudis- ja paneelmustriga ning samuti puitviimistlusega. Värvid ja dekoorpealispinnad lisavad veelgi rõhku.

Käänduksed Berry

RollMaticu garaažiuksed

Rulluksed ja lamelluksed avanevad vertikaalselt ja vajavad garaaži väga vähe ruumi. Tänu nende konstruktsioonipõhimõttele on nii garaažis sees kui ees rohkem ruumi. Garaažiava kuju ei mõngi paigaldamisel mingit rolli - olgu kandiline, viltune, segmentidega või ümarkaarega.

RollMaticu garaažiuksed

Alumiiniumist raamuks ART 42

Alumiiniumist raamuksed võetakse sageli kasutusele seal, kus garaaži on vaja rohkem valgust või ühisgaraažide parkimisboksidesse paremat õhutust. Võrdse jaotusega klaasistusraam või valikuliselt ka klaasipinnad tagavad harmoonilise uksevälimuse ja lasevad garaaži rohkem valgust sisse.

Alumiiniumist raamuks ART 42

Garaaži kõrvaluksed

Kõrvaluksed on praktilised alati siis, kui te soovite garaažist kiiresti asju võtta, ilma et oleks vaja ust avada. Või on teie jalgratas pargitud lühikesele garaaži sissesõiduteele otse ukse ette ning ligipääs uksele on takistatud. Iga uksemotiivi ja ukse tüübi tarbeks saate te Hörmannilt sobiva kõrvalukse. Nii moodustavad uks ja kõrvauks harmoonilise koosluse.

Garaaži kõrvaluksed

Head põhjused Hörmanni garaažiuste kasuks otsustamiseks

Saksa kvaliteet

Saksa kvaliteet

Hörmanni tooted on arendatud ja toodetud kõrgelt spetsialiseerunud tehastes.

Loodud kestma

Loodud kestma

Pikaajalised katsed reaalsetes tingimustes tagavad Hörmanni toodete suurepärase kvaliteedi.

Tulevikku silmas pidades

Tulevikku silmas pidades

Hörmann tahab olla heaks eeskujuks. Seetõttu katab ettevõte hetkel 100% oma energiavajadusest taastuvatest allikatest.