Käänduksed Berry

Siin kaalub kauni väljanägemise kvaliteet

Kõik räägib originaali kasuks: kvaliteet, turvalisus, välimus ja mugavus ning suurepärane tehnika. Igas Hörmanni Berry-ukses peitub üle 50-aastane kogemus garaažiuste ehituse valdkonnas. Mitmekülgsete motiivide hulgast leiate kindlasti oma majale unistuste ukse.

Terasmotiive on saada standardvarustuses eriti soodsa valge värviga, 7 soodsat valikvärvi ning umbes 200 värvi vastavalt RAL-tabelile (v.a pärlmutter, helendav- ja metallikvärvid). Täispuidust uksed on saadaval kuuse ja tsuuga toonides.

Iga uksemotiivi ja ukse tüübi tarbeks saate te Hörmannilt sobiva kõrvalukse. Nii moodustavad uks ja kõrvauks harmoonilise koosluse.

Berry käänduksed on kontrollitud ja sertifitseeritud vastavalt Euroopa standardi 13241-1 rangetele turvalisusnõuetele. Kas teie vana garaažiuks vastab kehtivatele ELi turvalisusnõuetele, saate kontrollida turvalisuse kontroll-loendi abil.

Terasukse motiivide ülevaade

Motiiv 902, valge RAL 9016

Motiiv 941, valge RAL 9016

Motiiv 957, valge RAL 9016

Motiiv 990, valge RAL 9016

Motiiv 968, valge RAL 9016

Motiiv 984, valge RAL 9016

Motiiv 985, valge RAL 9016

Motiiv 971, valge RAL 9016

Motiiv 973, valge RAL 9016

Motiiv 975, valge RAL 9016

Motiiv 977, valge RAL 9016

Motiiv 979, valge RAL 9016

Motiiv 913, valge RAL 9016

Motiiv 914, valge RAL 9016

Motiiv 988, valge RAL 9016

Motiiv 903, valge RAL 9016

Motiiv 904, valge RAL 9016

Täispuidust uste motiivide ülevaade

Motiiv 925, kuusk

Motiiv 927, kuusk

Motiiv 931, kuusk

Motiiv 933, kuusk

Motiiv 937, kuusk

Motiiv 934, kuusk

Motiiv 936, kuusk

Motiiv 905, kuusk

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni Berry käänduste kasuks

Nutikate detailidega ümberringi kaitstud

Nutikate detailidega ümberringi kaitstud

Näiteks on Berry käänduste kindlaks turvavarustuseks paindlikud kaitsekaaned käärvarte peal ja paindlikud plastmassist liistud ukselehe ja raami vahel. Vähendate juhusliku muljumise või kinnijäämise ohtu.

Seda ranget turvastandardit järgitakse ainult Hörmanni käänduste puhul.
Pikaajaline ja optimaalselt turvaline

Pikaajaline ja optimaalselt turvaline

Isegi kui pärast pikki aastaid peaks üks käärvarre vedru purunema, siis kaitsevad teised, terved vedrud ust allakukkumise vastu. Nii on uks usaldusväärselt allakukkumise vastu kindlustatud. Seejuures on vedrukeerete vahe nii väike, et ka laste sõrmed on vedrude vahele kinnijäämise eest kaitstud.

Kasutajasõbralik avamine ja sulgemine

Kasutajasõbralik avamine ja sulgemine

Pärast täielikku avamist peatatakse uks piiriku abil ja juhikrulliku süvend seiskab ukse.

Spetsiaalselt disainitud käärvars surub ukse sulgemisel tihedalt lengide vastu ning uks sulgub ise. Seega ei jää ukse ja raami vahele mingit vahet.

Turvaline tänu innovaatilisele lukustusele

Turvaline tänu innovaatilisele lukustusele

Hörmanni käänduste ainulaadne pöördkeelega lukustus fikseerib ukselehe nurgad kindalt raamidesse ja sulgub sel moel veelgi kindlamalt kui eelnevad pindriiviga lukustused. Ukse lahtikangutamine on niimoodi praktiliselt võimatu. Valikulise tagantjärele paigaldamise komplekti abil saab lihtsaks isepaigaldamiseks ust lisaks ka üles lukustada.

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnoloogia, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste, sissesõiduväravate ja uste ajameid, valgustust ning palju muud.
Hörmanni väljatöötatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab Teile kindluse, et ükski võõras ei saa Teie raadiosignaali kopeerida. Tooteid kontrollivad ja serdivad Bochumi Ruhri ülikooli turvaeksperdid ning sõltumatud inspekteerimisasutused.

Täiuslikult sobitatud

Täiuslikult sobitatud

Kõik BiSecuri ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on omavahel 100% ühilduvad. Tänu sellele saate lihtsalt kaugjuhtimispuldi või raadiolüliti nuppu vajutades peale garaažiuste ja väravate avada ka maja ukselukke, uste ajameid või muid seadmeid, millel on BiSecuri vastuvõtja. Ettevõtte Hörmann iga ajami standardvarustusse kuuluv HCP-liides avardab teie võimalusi veelgi. Sellega saab väga lihtsalt omavahel ühendada kõik Hörmanni garaažiukse- ja väravaajamid ning välised nutikodu süsteemid.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Nupuvajutusega kuvatakse kaugjuhtimispuldil HS 5 BS või siselülitil FIT 5 BS ukse asendi LED-tule värv. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda. Veel mugavamalt ei ole võimalik ust või väravat juhtida.
* Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Pildigalerii

Terasuks, motiiv 902

Valge, RAL 9016

Motiiv 905

isepaigaldatava viimistlusmaterjaliga

Täispuidust ukse motiiv 933

Kuusk

Terasuks, motiiv 973

Decograin Golden Oak

Terasuks, motiiv 990

Kuuseroheline, RAL 6009

Täispuidust uks, motiiv 925

Kuusk, kuuseroheline

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised