Sektsioonidest garaažiuksed

Avage endale palju eeliseid

Sektsioonuksed avanevad vertikaalselt ja asetuvad ruumisäästlikult lae alla. Tänu sellisele konstruktsioonipõhimõttele on nii garaažis sees kui ees rohkem ruumi. Lisaks saab sektsioonidest garaažiuksi paigaldada igasuguse ava korral ja nad tagavad kuni 14 cm laiema läbisõidulaiuse kui käänduksed. Lisaks on need tänu elastsetele ja ilmastikukindlatele tihenditele kõigist neljast küljest optimaalselt tihendatud.

Sektsioonidest garaažiuksed on kontrollitud ja sertifitseeritud vastavalt Euroopa standardi 13241-1 rangetele turvalisusnõuetele. Kas teie vana garaažiuks vastab kehtivatele ELi turvalisusnõuetele, saate kontrollida turvalisuse kontroll-loendi abil.

Kodu on seal, kus te tunnete end turvaliselt

Väravad ja uksed Euroopa tipptegijalt eelishinnaga:
säästke kuni 30%!

 

 

Garaažiuste ja välisuste kampaania »

Kodu on seal, kus te tunnete end turvaliselt

Garaažiuste kampaania »

Valige sobiv ukse tüüp

Teil on valida: topeltseinaga sektsioonidest garaažiuste LPU 67 Thermo ja LPU 42 abil saavutate silmapaistva ja väga hea soojusisolatsiooni. Lisaks sellele ka suurema stabiilsuse ja sujuva liikumise. Ühekordse seinaga sektsioonides garaažiuks LTE 42 on mõeldud eraldiolevatele garaažidele, mille puhul pole soojusisolatsioon vajalik. Kui puit sobitub teie maja välisilmega, võib kasutada Hörmanni sektsioonust täispuidust voodriga, mille tüüp on LTH 42.

LPU 67 Thermo

Energiasäästlik uks veenab oma termiliselt eraldatud 67 mm tugevuste paneelidega suurepärase soojusisolatsiooni poolest.

LPU 42

Topeltseinaga LPU 42 sektsioonidest garaažiuks pakub oma 42 mm tugevuste paneelidega väga head soojusisolatsiooni.

LTE 42

Ühekordse seinaga uksed LTE 42 on soodne lahendus eraldiseisvatele garaažidele, mis ei vaja soojusisolatsiooni.

LTH 42

Täispuidust uksed sobivad suurepäraselt täispuitmajadele või siis hoonetele, mille fassaadis on palju puitelemente.

Terasest sektsioonuste motiivide ülevaade

S-laudismuster (LPU 42, LTE 42), valge RAL 9016

M-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42, LTE 42), valge RAL 9016

D-laudismuster (LPU 42), valge RAL 9016

T-laudismuster (LPU 42), valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), valge RAL 9016

Tahveldus (LPU 42, LTE 42), valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 450, valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 456, valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 461 klaasistusega, valge RAL 9016, motiiv 451 ilma klaasistuseta (ilma jooniseta)

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 457, valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 462 klaasistusega, valge RAL 9016, motiiv 452 ilma klaasistuseta (ilma jooniseta)

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 458, valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 454, valge RAL 9016New

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 469 klaasistusega, valge RAL 9016, motiiv 459 ilma klaasistuseta (ilma jooniseta)

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 481 klaasistusega, valge RAL 9016, motiiv 471 ilma klaasistuseta (ilma jooniseta)

T-laudismustriga (LPU 42) motiiv 501 läbivate roostevabast terasest optikaga, puitoptikaga (joonis) või RAL-iga kihtidega vastavalt valikule

T-laudismustriga (LPU 42) motiiv 500 jaotatud roostevabast terasest optikaga või puitoptikaga (joonis) kihtidega, valge RAL 9016

Täispuidust sektsioonuste motiivide ülevaade

S-laudismuster, kuusk

M-laudismuster, kuusk

L-laudismuster, kuusk

Tahveldus, kuusk

Motiiv 401, kuusk

Motiiv 402, kuusk

Motiiv 403, kuusk

Motiiv 403, naturaalse kiviga, kuusk

Motiiv 404, kuusk

Motiiv 404, naturaalse kiviga, kuusk

Motiiv 405, kuusk

Motiiv 405, valikuliste tiibväravasulustega

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni sektsioonidest garaažiuste kasuks

Ühtlased laudismustri vahed

Ühtlased laudismustri vahed

[1] Ühtlased laudismustri vahed ja nähtamatud lamellide üleminekud laudisuste puhul

Hörmanni garaažiuksi iseloomustab laudismustri täpselt ühtlane jaotus [A]. Paneelid on nii perfektse kujuga, et suletud asendis ei ole nendevahelisi üleminekuid peaaegu üldse näha. Tasub võrrelda!

Soovi korral saate ka praktilised kõrvaluksed sama laudismustriga nagu on sektsioonidest garaažiuksel.

[ 2 ] Ebaühtlane laudismustri vahe [ B ], [ C ] mis on tingitud erineva kõrgusega paneelidest, ja häirivalt näha jäävad paneelide üleminekukohad. Nõnda ei teki ühtset ukse üldilmet.
Ühtlane tahvelduse jaotus

Ühtlane tahvelduse jaotus

[3] Ühtlane tahvelduse jaotus

Harmoonilise üldilme tagamiseks on Hörmanni sektsioonustel tahvelduse kõrgusevahed [ D ] täpselt ühesugused. See on tagatud täpselt sama kõrgusega uksepaneelide kasutamisega. Samuti on paneelis tahvelduste [E] horisontaalsed kaugused täpselt ühesugused. Nii saavutatakse ühesugune uste üldmulje.

Soovi korral saate ka kõrvaluksed täpselt sama paneelide jaotusega kui teie sektsioonidest garaažiuks.

[4] Ebaühtlane tahveduse jaotus [F], [G], mis on tingitud erineva kõrgusega paneelidest. Nõnda ei teki ühtset ukse üldilmet.
Sarnase välimusega leng ja ukseleht

Sarnase välimusega leng ja ukseleht

Ukse harmooniline visuaalne väljanägemine koosneb mitmetest väikestest üksikasjadest: lisasilluspaneelid [1] on valgete uste ja kõikide pealispindade puhul alati ukse paneelidega sarnase väljanägemisega. Nõnda sobib kõik kokku.

Küljelengid [2] saate standardina valge Woodgrain pealispinnaga. Sektsioonustele pealispindadega Sandgrain, Silkgrain või Decograin on võimalik lisavarustusena tellida uksepaneelidega ühtivad lengikatted. Micrograin-uste korral tarnitakse lengikate sileda Silkgrain-pealispinnaga. Ka värvilistele sektsioonustele ja Decograin-pealispinnaga ustele on lisavarustusena saadaval vastava ukse paneelide pealispinna ja värvi või dekooriga lengikatted [2]. Lisasilluspaneel [1] tarnitakse nende uste puhul alati uksepaneeli pealispinna ja värvi või dekooriga.
Seinaga samas tasapinnas olev lisasilluspaneel

Seinaga samas tasapinnas olev lisasilluspaneel

LPU uste puhul on lisasilluspaneel elegantseim lahendus nähtamatu ülemineku jaoks kattelt ukselehele. Ukse sulgemisel sulgub ülemine uksepaneel vastu samal tasapinnal asuvat lisasilluspaneeli ja moodustub ühtne tasapind.

Eksklusiivne ukse seestvaade

Eksklusiivne ukse seestvaade

Kes kasutab oma garaaži hobiruumina, soovib ka garaažis harmoonilist välimusega ust. LPU 67 Thermo esmaklassiline teostus täidab need soovid täpselt: kogu leng***, juhik- ja ühendusiinid, samuti kõik sulused valmistatakse sarnaselt ukselehe siseküljele hallikasvalge RAL 9002 tooniga. Nii sobitub uks harmooniliselt siseruumiga ja annab teie garaažile lisaväärtust. Lisaks liigub teie uks tandem-juhtrullikutel eriti rahulikult ja sujuvalt.

*** Lengi väljastvaade ka hallikasvalge RAL 9002, uste lengikate soovitatavalt valge RAL 9016.
Optimaalne pikaajaline kaitse

Optimaalne pikaajaline kaitse

Koorumiskindel, 4 cm kõrgune plastmassist lengijalg kaitseb lengi rooste teket soodustavates kohtades ja kaitseb seda pikka aega võimaliku korrosiooni eest. Erinevalt teiste tootjate lahendustest säilib see tõhus pikaajaline kaitse ka püsivalt niisketes tingimustes.

Koos põrandatihendiga moodustab lengijalg ka optiliselt õnnestunud lahenduse.

Efektiivne soojusisolatsioon

Efektiivne soojusisolatsioon

Alati kui garaaž on majja integreeritud, on hea soojusisolatsiooniga garaažiuks ülimalt oluline. Hörmanni ThermoFrame'i abil parandate te LPU-ukse juba niigi häid soojusisolatsiooniomadusi.

Koos ukselengiga lihtsasti paigaldatav must plastmassprofiil tagab lengi ja müüritise vahelise külmasilla katkestuse ning parandab soojusisolatsiooni kuni 15%*.

Lisavarustusena tellitav ThermoFrame lengilahendus on saadaval kõikidele Hörmanni sektsioonidest garaažiustele.

* kahekordse seinaga sektsioonidest garaažiukse LPU korral suurusega: 5000 x 2125 mm
Praktilised lahendused

Praktilised lahendused

Kergeks garaaži pääsemiseks on sobilik lahendus ilma lävepakuta jalgvärav. Nii on võimalik jalgrattaid või aiatööriistu garaažist kätte saada, ilma et peaks garaažiust ennast avama.

Roostevabast terasest lävepakk on keskelt ainult 10 mm ja servadest 5 mm kõrgune. See lihtsustab üle sõitmist ning vähendab oluliselt komistamise ohtu.

Kaasaegne energiat säästev uks

Kaasaegne energiat säästev uks

Eriti garaažidele, mis viivad otse majja, soovitame kahekordse seinaga sektsioonuksi. Väga hea soojusisolatsiooniga LPU 42 kõrval pakub LPU 67 Thermo kõike, mida täna modernselt ehituselt oodatakse: suurepärane soojusisolatsioon katkestatud külmasillaga paneelid [1] U-väärtusega 0,33 W/(m²·K)*, väga hea paneelidevaheliste ruumide tihendamine kahekordsete huultihenditega [2] ja optimaalse maapuutega kahekordse põrandatihendiga, mis tasakaalustab ka põranda ebatasasusi ja vähendab energiakadu.

* Ukse U-väärtus (5000 × 2125 mm) = 1,0 W/(m²·K)
Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnika, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste ja aiaväravate ajameid, ukseajameid, valgust ja palju muud.

Hörmanni arendatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab teile kindluse, et ükski võõras ei saa teie raadiosignaali kopeerida. See on kontrollitud ja sertifitseeritud ülikooli Ruhr-Universität Bochum turvalisusekspertide poolt.
Loomulikult rohkem turvalisust

Loomulikult rohkem turvalisust

Kutsumata külalistel ei ole Hörmanni ajamiga uste puhul mitte mingit võimalust. Kui garaažiuks on sulgunud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini piirikusse, nii on uks kohe lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud.

See patenditud ukselukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide ajamitele, ka voolukatkestuse korral.
Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Kõik BiSecur ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on 100% ühilduvad. Kaugjuhtimispuldi või nt raadio-koodlüliti abil saate mugavalt lisaks garaažiukse avamisele avada Hörmanni ajamiga varustatud aiavärava, ukseajami või muid BiSecuri vastuvõtjatega varustatud seadmeid.
Meie äpi* ja  BiSecur Gateway abil saate juhtida garaaži- ja aiaväravaajameid, Hörmanni välisust**

või PortaMatic siseukseajami, samuti muid seadmeid mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

* iOS- ja Android-operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.
** Selle funktsiooni kasutamiseks peab teie Hörmanni välisuks ThermoCarbon / ThermoSafe olema varustatud automaatlukuga S5 / S7 Smart.
Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema,  et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Üks nupuvajutus ja kaugjuhtimispuldi HS 5 BS LED-lambi värv näitab teile ukse asendit. Vajaduse korral saab täiendava nupuvajutusega *** ukse sulgeda. Mugavamini ja turvalisemalt ei saa te oma ust enam juhtida.

***  Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm.

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Pildigalerii

T-laudismuster

Motiiv 500 koos osaliste puidu või roostevaba terase ilmega dekoratiivelementidega, RAL 7016

T-laudismuster

Silkgrain kivihall, RAL 7030, motiiv 501 läbiva puidust ilmega

Uksemotiiv 405

Täispuituks, kohapeal valgeks läigestatud, ühenduskomplekt tiibuksele ja käepidemed

M-laudismuster

Decograin palisander

T-laudismuster

Silkgrain antratsiithall, RAL 7016, motiiv 500 puidu ilmega spoonidega

S-laudismuster

Woodgrain kuuseroheline, RAL 6009

Tahveldus

Woodgrain antratsiithall, RAL 7016

M-laudismuster

antratsiithall, RAL 7016, Hörmanni alumiiniumist välisuks ThermoSafe motiiv 565, antratsiithall, RAL 7016 valikuliste küljeosade ja framuugiga

Tahveldus

Decograin Golden Oak

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised

Garagentor-Antrieb SupraMatic

Garaažiukseajam SupraMatic - duell