Duradecor-pealispinnaga sektsioonidest garaažiuks tootjalt Hörmann

Sektsioonidest garaažiuksed

Avage endale palju eeliseid

Sektsioonuksed avanevad vertikaalselt ja asetuvad ruumisäästlikult lae alla. Tänu nende konstruktsioonile on nii garaažis sees kui selle ees rohkem ruumi. Lisaks saab sektsioonidest garaažiuksi paigaldada igasuguse ava korral ja nad tagavad kuni 14 cm laiema läbisõidulaiuse kui käänduksed. Peale selle on need tänu elastsetele ja ilmastikukindlatele tihenditele kõigist neljast küljest optimaalselt tihendatud.

Lubage endale seda mugavust.

Sektsioonidest garaažiuksed on kontrollitud ja sertifitseeritud Euroopa standardi 13241-1 rangetele turvalisusnõuete järgi. Kas teie vana garaažiuks vastab kehtivatele ELi turvalisusnõuetele, saate kontrollida turvalisuse kontroll-loendi abil.

Kodu on seal, kus te tunnete end turvaliselt

Garaažiuste kampaania »

Valige sobiv ukse tüüp

Teil on valida: topeltseinaga sektsioonidest garaažiuste LPU 67 Thermo ja LPU 42 abil saavutate silmapaistva ja väga hea soojusisolatsiooni. Peale selle ka suurema stabiilsuse ja sujuva liikumise. Ühekordse seinaga sektsioonidest garaažiuks LTE 42 on mõeldud eraldiolevatele garaažidele, mille puhul pole soojusisolatsioon vajalik. Kui puit sobitub teie maja välisilmega, võib kasutada Hörmanni sektsioonust täispuidust voodriga, mille tüüp on LTH 42.

LPU 67 Thermo

Energiasäästlik uks veenab termiliselt eraldatud 67 mm paksuste paneelidega suurepärase soojusisolatsiooni poolest.

LPU 42

Topeltseinaga LPU 42 sektsioonidest garaažiuks pakub oma 42 mm paksuste paneelidega väga head soojusisolatsiooni.

LTE 42

Ühekordse seinaga uksed LTE 42 on soodne lahendus eraldiseisvatele garaažidele, mis ei vaja täiendavat soojusisolatsiooni.

LTH 42

Täispuidust uksed sobivad suurepäraselt täispuitmajadele või hoonetele, mille fassaadil on palju puitelemente.

Terasest sektsioonuste motiivid

S-laudismuster (LPU 42, LTE 42), valge RAL 9016

M-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42, LTE 42), valge RAL 9016

D-laudismuster (LPU 42), valge RAL 9016

T-laudismuster (LPU 42), valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), valge RAL 9016

Tahveldus (LPU 42, LTE 42), valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 450, valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 456, valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 461 klaasistusega, valge RAL 9016, motiiv 451 ilma klaasistuseta (ilma jooniseta)

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 457, valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 462 klaasistusega, valge RAL 9016, motiiv 452 ilma klaasistuseta (ilma jooniseta)

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 458, valge RAL 9016

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 454, valge RAL 9016New

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 469 klaasistusega, valge RAL 9016, motiiv 459 ilma klaasistuseta (ilma jooniseta)

L-laudismuster (LPU 67 Thermo, LPU 42), motiiv 481 klaasistusega, valge RAL 9016, motiiv 471 ilma klaasistuseta (ilma jooniseta)

T-laudismustriga (LPU 42) motiiv 501 läbivate roostevabast terasest optikaga, puitoptikaga (joonis) või RAL-iga kihtidega vastavalt valikule

T-laudismustriga (LPU 42) motiiv 500 jaotatud roostevabast terasest optikaga või puitoptikaga (joonis) kihtidega, valge RAL 9016

Terasest sektsioonuste pealispinnad

Duragrain-pealispind

Duragrain

Duragrain-pealispind on detailitruu, loomuliku ja värvikindla uksepinnaga, mille saate valida 24 dekoori, nt betooni (vt pilt), rooste või loodusliku kivi välimuse seast. Uuenduslik digitaaltrükimeetod ja vastupidava kaitselakiga lõppviimistlus tagavad kauakestvalt ilusa ja kriimudevaba uksevälimuse.

Decograin-pealispind

Decograin

Decograin-pealispindade UV-kindel kilekate annab teie sektsioonuksele tõeliselt detailitruu ja silmatorkava puidumustri või elegantse antratsiidivärvi metallikpinna väljanägemise. Saate valida viie tõetruu puidudekoori või ühe elegentse metallikefektiga dekoori vahel.

Silkgrain-pealispind

Silkgrain

Siidsile Silkgrain-pealispind on tänu oma esinduslikkusele esimene valik moodsa arhitektuuriga hoonetele. Lisaks tagab 50% paksem uksepaneelide välisplekk veel parema stabiilsuse ja sujuvama liikumise. See pealispind on saadaval värvitoonis valge RAL 9016, 15 eelisvärvitoonis või erivärvitoonis RAL-värviskaala järgi.

Sandgain-pealispind

Sandgrain

Väikese struktuuriga Sandgrain-pealispind hinnateadlikule ehitajale sobib eriti hästi moodsa arhitektuuriga majadele ja on saadaval värvitoonis valge (RAL 9016) ning kolmes eelisvärvitoonis.

Woodgrain-pealispind

Woodgrain

Selle soodsa hinnaga ning tugeva, puidumustrile sarnaneva pealispinna puhul on võimalik väikesi kriimustusi probleemideta parandada. See pealispind on saadaval värvitoonis valge RAL 9016, 15 eelisvärvitoonis või erivärvitoonis RAL-värviskaala järgi.

Terasest sektsioonuste värvid

Kahekordse seinaga LPU-garaažiuksed ja kõrvaluksed on standardina saadaval valges värvitoonis (RAL 9016) ning lisaks 15 soodsas eelisvärvitoonis ja umbes 200 RAL-värvitoonis* ning paljudes NCS- ja DB-värvitoonides. Sandgrain-pealispinna puhul saate valida 3 eelisvärvitooni** vahel. Ühekordse seinaga uksed LTE 42 on standardina saadaval ainult valget värvi RAL 9016.

RAL 9016 valge valge (standardvärv)

15 eelisvärvi

RAL 9007 hall alumiinium

RAL 9006 valge alumiinium **

RAL 8028 tumepruun **

RAL 8003 savipruun

RAL 8001 kollakaspruun

RAL 7040 aknahall

RAL 7035 helehall

RAL 7030 kivihall

RAL 7016 antratsiithall **

RAL 6009 kuuseroheline

RAL 6005 samblaroheline

RAL 5014 tuvisinine

RAL 5011 terassinine

RAL 3003 rubiinpunane

RAL 1015 hele elevandiluu

 

Pange tähele.

Sektsioonidest garaažiuste siseküljed on üldiselt värvitud hallikasvalges värvitoonis (RAL 9002). Tumedaid värvitoone tuleb päiksepoolses seinas asuvate kahekordsete seintega uste puhul vältida, kuna võimalik materjalil läbipaindumine võib ust kahjustada. Kõik värvid RAL-värviskaala värvide järgi. Trükitehnilistel põhjustel võivad kujutatud värvid ja pealispinnad tegelikkusest erineda. Laske ennast ettevõtte Hörmann partneril nõustada.

* RAL Classicu värvitoonid; välja arvatud pärlefekt-, neoon- ja metallikvärvid.
** eelisvärvitoonid Sandgrain-pealispinnale

Täispuidust sektsioonuste motiivid

S-laudismuster, kuusk

M-laudismuster, kuusk

L-laudismuster, kuusk

Tahveldus, kuusk

Motiiv 401, kuusk

Motiiv 402, kuusk

Motiiv 403, kuusk

Motiiv 403, naturaalse kiviga, kuusk

Motiiv 404, kuusk

Motiiv 404, naturaalse kiviga, kuusk

Motiiv 405, kuusk

Motiiv 405, valikuliste tiibväravasulustega

Täispuidust sektsioonuste puiduliigid ja pealispinnad

Kuusk

Kuusk on hele okaspuit, millel on ülekaalus sirged kiud. Säsi, üksikud vaigupesad, keerdkasv ja kollakaspruunid oksakohad on täiesti loomulikud.

Tsuuga

Tsuuga varieerub valkjashallist kuni heleda hallikaspruunini, on peamiselt sirgete kiududega okaspuit, millel on kiusuunas kulgevad mineraalkiuribad ja korbataskud.

Harjatud pealispinnad

Mõlemad puiduliigid on saadaval ka harjatud pealispinnaga. See annab teie uksele loomutruu välimuse, eriti erilise sarmi puitsõrestikuga või maamaja tüüpi majadele. Pealispind on saadaval kõigile sekktsioonidest garaažiustele LTH ja kõrvalustele (v.a V-tahvelduse puhul).

Täispuidust sektsioonuste puidulasuurid

Lubivalge, lasuuritud või kattev

Mänd

Tiikpuu

Palisander

Eebenipuu

Ahhaathall

Kuuseroheline

Rootsi punane


Head põhjused, miks otsustada Hörmanni sektsioonidest garaažiuste kasuks

Kaasaegne energiat säästev uks

Kaasaegne energiat säästev uks

Eriti garaažidele, mis viivad otse majja, soovitame kahekordse seinaga sektsioonidest uksi. Väga hea soojusisolatsiooniga LPU 42 kõrval pakub LPU 67 Thermo kõike, mida tänapäevaselt ehituselt ja renoveerimiselt oodatakse: suurepärane soojusisolatsioon katkestatud külmasillaga paneelid [1] U-väärtusega 0,33 W/(m² K)*, väga hea paneelidevaheliste ruumide tihendamine kahekordsete huultihenditega [2] ja optimaalse maapuutega kahekordse põrandatihendiga, mis tasakaalustab ka põranda ebatasasusi ja vähendab energiakadu.

* Ukse U-väärtus (5000 × 2125 mm) = 1,0 W/(m² K)

Efektiivne soojusisolatsioon

Efektiivne soojusisolatsioon

Alati kui garaaž on majja integreeritud, on hea soojusisolatsiooniga garaažiuks ülimalt oluline. Hörmanni ThermoFrame'i abil parandate te LPU-ukse juba niigi häid soojusisolatsiooniomadusi.

Koos ukselengiga lihtsasti paigaldatav must plastmassprofiil tagab lengi ja müüritise vahelise külmasilla katkestuse ning parandab soojusisolatsiooni kuni 15%*.

Lisavarustusena tellitav ThermoFrame lengilahendus on saadaval kõikidele Hörmanni sektsioonidest garaažiustele.

* kahekordse seinaga sektsioonidest garaažiukse LPU korral suurusega: 5000 x 2125 mm
Optimaalne pikaajaline kaitse

Optimaalne pikaajaline kaitse

Koorumiskindel, 4 cm kõrgune plastmassist lengijalg kaitseb lengi rooste teket soodustavates kohtades ja kaitseb seda pikka aega võimaliku korrosiooni eest. Erinevalt teiste tootjate lahendustest säilib see tõhus pikaajaline kaitse ka püsivalt niisketes tingimustes.

Koos põrandatihendiga moodustab lengijalg ka optiliselt õnnestunud lahenduse.

Kestvalt ilusad Duragrain-dekoorpinnad

Kestvalt ilusad Duragrain-dekoorpinnad

Uus Duragrain-pealispind 24 dekoorpinnaga võlub detailitruu, loomutruu ja värvikindla uksevälimusega. Uuenduslik digitaaltrükk [1] tsingitud paneeli [3] kruntvärvile [2] ja vastupidava kaitselakiga lõppviimistlus [4] tagavad kauakestvalt ilusa uksevälimuse. Lengikatted ja valikulised lisasilluspaneelid tarnitakse dekoorpinnaga sobivas värvitoonis.

Ühtlased laudismustri vahed

Ühtlased laudismustri vahed

[1] Ühtlased laudismustri vahed ja nähtamatud lamellide üleminekud laudisuste puhul

Hörmanni garaažiuksi iseloomustab laudismustri täpselt ühtlane jaotus [A]. Paneelid on nii perfektse kujuga, et suletud asendis ei ole nendevahelisi üleminekuid peaaegu üldse näha. Tasub võrrelda!

Soovi korral saate ka praktilised kõrvaluksed sama laudismustriga nagu on sektsioonidest garaažiuksel.

[ 2 ] Ebaühtlane laudismustri vahe [ B ], [ C ] mis on tingitud erineva kõrgusega paneelidest, ja häirivalt näha jäävad paneelide üleminekukohad. Nõnda ei teki ühtset ukse üldilmet.
Ühtlane tahvelduse jaotus

Ühtlane tahvelduse jaotus

[3] Ühtlane tahvelduse jaotus

Harmoonilise üldilme tagamiseks on Hörmanni sektsioonustel tahvelduse kõrgusevahed [ D ] täpselt ühesugused. See on tagatud täpselt sama kõrgusega uksepaneelide kasutamisega. Samuti on paneelis tahvelduste [E] horisontaalsed kaugused täpselt ühesugused. Nii saavutatakse ühesugune uste üldmulje.

Soovi korral saate ka kõrvaluksed täpselt sama paneelide jaotusega kui teie sektsioonidest garaažiuks.

[4] Ebaühtlane tahveduse jaotus [F], [G], mis on tingitud erineva kõrgusega paneelidest. Nõnda ei teki ühtset ukse üldilmet.
Sarnase välimusega leng ja ukseleht

Sarnase välimusega leng ja ukseleht

Ukse harmooniline visuaalne väljanägemine koosneb mitmetest väikestest üksikasjadest: lisasilluspaneelid [1] on valgete uste ja kõikide pealispindade puhul alati ukse paneelidega sarnase väljanägemisega. Nõnda sobib kõik kokku.

Küljelengid [2] saate standardina valge Woodgrain pealispinnaga. Sektsioonustele pealispindadega Sandgrain, Silkgrain või Decograin on võimalik lisavarustusena tellida uksepaneelidega ühtivad lengikatted. Micrograin-uste korral tarnitakse lengikate sileda Silkgrain-pealispinnaga. Ka värvilistele sektsioonustele ja Decograin-pealispinnaga ustele on lisavarustusena saadaval vastava ukse paneelide pealispinna ja värvi või dekooriga lengikatted [2]. Lisasilluspaneel [1] tarnitakse nende uste puhul alati uksepaneeli pealispinna ja värvi või dekooriga.
Seinaga samas tasapinnas olev lisasilluspaneel

Seinaga samas tasapinnas olev lisasilluspaneel

LPU uste puhul on lisasilluspaneel elegantseim lahendus nähtamatu ülemineku jaoks kattelt ukselehele. Ukse sulgemisel sulgub ülemine uksepaneel vastu samal tasapinnal asuvat lisasilluspaneeli ja moodustub ühtne tasapind.

Praktilised lahendused

Praktilised lahendused

Kergeks garaaži pääsemiseks on sobilik lahendus ilma lävepakuta jalgvärav. Nii on võimalik jalgrattaid või aiatööriistu garaažist kätte saada, ilma et peaks garaažiust ennast avama.

Roostevabast terasest lävepakk on keskelt ainult 10 mm ja servadest 5 mm kõrgune. See lihtsustab üle sõitmist ning vähendab oluliselt komistamise ohtu.

Loomulikult rohkem turvalisust

Loomulikult rohkem turvalisust

Kutsumata külalistel ei ole Hörmanni ajamiga uste puhul mitte mingit võimalust. Kui garaažiuks on sulgunud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini piirikusse, nii on uks kohe lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud.

See patenditud ukselukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide ajamitele, ka voolukatkestuse korral.
Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnoloogia, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste, sissesõiduväravate ja uste ajameid, valgustust ning palju muud.
Hörmanni väljatöötatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab Teile kindluse, et ükski võõras ei saa Teie raadiosignaali kopeerida. Tooteid kontrollivad ja serdivad Bochumi Ruhri ülikooli turvaeksperdid ning sõltumatud inspekteerimisasutused.

Täiuslikult sobitatud

Täiuslikult sobitatud

Kõik BiSecuri ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on omavahel 100% ühilduvad. Tänu sellele saate lihtsalt kaugjuhtimispuldi või raadiolüliti nuppu vajutades peale garaažiuste ja väravate avada ka maja ukselukke, uste ajameid või muid seadmeid, millel on BiSecuri vastuvõtja. Ettevõtte Hörmann iga ajami standardvarustusse kuuluv HCP-liides avardab teie võimalusi veelgi. Sellega saab väga lihtsalt omavahel ühendada kõik Hörmanni garaažiukse- ja väravaajamid ning välised nutikodu süsteemid.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Nupuvajutusega kuvatakse kaugjuhtimispuldil HS 5 BS või siselülitil FIT 5 BS ukse asendi LED-tule värv. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda. Veel mugavamalt ei ole võimalik ust või väravat juhtida.
* Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Eksklusiivne ukse seestvaade

Eksklusiivne ukse seestvaade

Kes kasutab oma garaaži hobiruumina, soovib ka garaažis harmoonilist välimusega ust. LPU 67 Thermo esmaklassiline teostus täidab need soovid täpselt: kogu leng***, juhik- ja ühendusiinid, samuti kõik sulused valmistatakse sarnaselt ukselehe siseküljele hallikasvalge RAL 9002 tooniga. Nii sobitub uks harmooniliselt siseruumiga ja annab teie garaažile lisaväärtust. Lisaks liigub teie uks tandem-juhtrullikutel eriti rahulikult ja sujuvalt.

 *** Lengi väljastvaade ka hallikasvalge RAL 9002, uste lengikate soovitatavalt valge RAL 9016.

Pildigalerii

T-laudismuster

Motiiv 500 koos osaliste puidu või roostevaba terase ilmega dekoratiivelementidega, RAL 7016

T-laudismuster

Silkgrain kivihall, RAL 7030, motiiv 501 läbiva puidust ilmega

Uksemotiiv 405

Täispuituks, kohapeal valgeks läigestatud, ühenduskomplekt tiibuksele ja käepidemed

M-laudismuster

Decograin palisander

T-laudismuster

Silkgrain antratsiithall, RAL 7016, motiiv 500 puidu ilmega spoonidega

S-laudismuster

Woodgrain kuuseroheline, RAL 6009

Tahveldus

Woodgrain antratsiithall, RAL 7016

M-laudismuster

antratsiithall, RAL 7016, Hörmanni alumiiniumist välisuks ThermoSafe motiiv 565, antratsiithall, RAL 7016 valikuliste küljeosade ja framuugiga

Tahveldus

Decograin Golden Oak

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised