Maja iga osa jaoks
õige uks

Uksed

Välisuksed

Teie uus välisuks peab olema midagi erilist. See peab sobima kodu stiiliga, olema esinduslik ja seega tõestama teie head stiilitunnetust. Samas peab välisuks tagama kõrge turvalisuse ning olema väga hea soojusisolatsiooniga, et säästa energiat.

Välisuksed

Välisuksed

Need kvaliteetsed välisuksed veenavad oma hea soojusisolatsooniväärtusega, usaldusväärse turvavarustuse, suure motiivivaliku ning silmapaistva hinna ja kvaliteedi suhtega.

 

Välisuksed

Siseuksed

Avastage enda jaoks kvaliteetsete siseuste abil uutmoodi hubasus. Meie kodu on meie elu keskpunkt, meie pelgupaik, meie oaas, kus end hästi tunda. Meie siseuksed annavad sellesse oma panuse ja lisavad Teie kodule veelgi rohkem hubasust.

Siseuksed

Erinevate funktsioonidega uksed teie majale

Hörmann pakub teile nii uusehitiste kui ka renoveerimise tarbeks maja igasse osasse õige ukse. Olgu see turvauks keldrile või garaažile, tuletõkkeuks küttekeldrile või mitmeotstarbeline uks teie hobiruumile - meie kvaliteetsed terasuksed tagavad, et te tunnete end oma nelja seina vahel hästi ja turvaliselt.

Erinevate funktsioonidega majauksed

Garaaži kõrvaluksed

Kõrvaluksed on lihtsalt praktilised. Hörmannilt saate Berry käändukse, sektsioonukse või garaaži rullukse RollMaticu jaoks sarnase väljanägemisega garaaži kõrvalukse.

Garaaži kõrvaluksed