Garaažiukseajamid

Mugava ja turvalise kodu heaks

Kes see ikka tahab hea meelega tuule ja tormi kätte astuda või keset ööd autost välja tulla ainuüksi selleks, et garaažiust avada. Hörmanni garaažiukseajami abil on teil alati "roheline tuli", sest te saate avada garaažiuksed ja värava kiiresti, mugavalt ning ohutult kaugjuhtimispuldi abil otse autost. Hörmanni innovaatilise ajamitehnoloogia tootevalikust leiate mugava ja kiire SupraMaticu, soodsa ProMaticu ning ilma elektriühenduseta garaažidele mõeldud garaažiuksejami ProMatic Akku.
BiSecuri kaugjuhtimissüsteem on kõikide garaažiukseajamite puhul standardvarustuses. Innovaatiline Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur koos olekupäringuga tõmbab tähelepanu oma ainulaadse mugavus- ja turvalisusfunktsionaalsuse ning eksklusiivse kõrgläikelise disainiga.

Hörmanni valikuline BiSecur Gateway võimaldab juhtida Hörmanni garaaži- ja väravaajameid, Hörmanni välisust* ning veel teisi seadmeid mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti abil. Lisaks on võimalik ka teel olles kuvada Teie garaaži- ja väravaajami asendit ning Teie välisukse* lukustuse oleku näitu. Lisateavet leiate brošüürist "BiSecur SmartHome" ja lehelt www.bisecur-home.com.

*erivarustusega

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni ajamite kasuks

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnoloogia, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste, sissesõiduväravate ja uste ajameid, valgustust ning palju muud.
Hörmanni väljatöötatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab Teile kindluse, et ükski võõras ei saa Teie raadiosignaali kopeerida. Tooteid kontrollivad ja serdivad Bochumi Ruhri ülikooli turvaeksperdid ning sõltumatud inspekteerimisasutused.

Täiuslikult sobitatud

Täiuslikult sobitatud

Kõik BiSecuri ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on omavahel 100% ühilduvad. Tänu sellele saate lihtsalt kaugjuhtimispuldi või raadiolüliti nuppu vajutades peale garaažiuste ja väravate avada ka maja ukselukke, uste ajameid või muid seadmeid, millel on BiSecuri vastuvõtja. Ettevõtte Hörmann iga ajami standardvarustusse kuuluv HCP-liides avardab teie võimalusi veelgi. Sellega saab väga lihtsalt omavahel ühendada kõik Hörmanni garaažiukse- ja väravaajamid ning välised nutikodu süsteemid.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Nupuvajutusega kuvatakse kaugjuhtimispuldil HS 5 BS või siselülitil FIT 5 BS ukse asendi LED-tule värv. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda. Veel mugavamalt ei ole võimalik ust või väravat juhtida.
* Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm

Nutikas juhtimine rakenduse kaudu

Nutikas juhtimine rakenduse kaudu

Saate lihtsalt kasutada oma nutitelefoni kaugjuhtimispuldina. Uue rakendusega Hörmann BlueSecur saate oma garaaži või maja ust mugavalt Bluetoothi** kaudu juhtida. Oma pereliikmete nutitelefonidele saate lihtsalt anda lisakasutusõiguseid*** alaliselt või piiratud ajaks. Nii on igal pereliikmel isiklik värava- ja ukseavaja alati nutitelefonis olemas.

** Koos ettevõtte Hörmann sisemise või välise Bluetooth-vastuvõtjaga
*** Vajadusel tuleb App Store'is või Google Plays teha lisaoste (rakendusesisesed ostud)

Ohutu

Ohutu

Hörmanni ajamiga garaažiuksed muudavad murdvaraste elu raskeks: kui uks on suletud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini vastavasse piirikusse. Uks on koheselt lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud. See lukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide ajamitele, ka voolukatkestuse korral.

Usaldusväärne

Usaldusväärne

Usaldusväärne väljalülitusautomaatika peatab ukse ohutult ootamatute takistuste korral. Veel suurema ohutuse tagamiseks soovitame paigaldada puutevabalt toimiva fotosilma.
Sujuva liikuma hakkamise ja sujuva seiskumise abil avaneb ja sulgub uks sujuvalt ja vaikselt. Garaažiukse liikumahakkamise ja seismajäämise faase on võimalik individuaalselt seadistada. See säästab garaažiust ja pikendab ukse kasutusiga.

Ülikiire

Ülikiire

Kiiremini ja ohutumalt garaaži tänu ajamile SupraMatic koos Hörmanni sektsioonidest garaažiuksega. Avanemiskiirus kuni 25 cm/s tähendab rohkem turvalisust ja vähem stressi garaaži sissesõitmisel tiheda liiklusega tänavalt. Võrrelge ajami SupraMatic avanemiskiirust tavaliste ajamitega.

Sertifitseeritud

Sertifitseeritud

Ettevõtte Hörmann garaažiukseajamid on optimaalselt seadistatud töötama Hörmanni sektsioonidest garaažiustega ning nad on sõltumatute inspektsiooniasutuste poolt uksetootjate ühenduse TTZ direktiivide „Garaažiuste sissemurdmiskindlus“ järgi kontrollitud ja sertifitseeritud.

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised