Siseukseajam PortaMatic

Tõketeta ja mugav elamine

Hörmanni tiibukseajami PortaMatic abil saate puidust ja terasest siseuksi avada ja sulgeda lihtsalt automaatselt kaugjuhtimispuldi või lüliti abil. Olgu tegemist kehalise puudega või sooviga mugavuse järele - see tehnika lihtsustab igapäevaelu. Tiibukseajam PortaMatic sobib kasutamiseks nii era- kui avalikus ning ärivaldkonnas ning arvukate funktsioonide ja seadistusvõimalustega nagu ka vähese voolukuluga pakub ta palju eeliseid. Lisaks on PortaMatic kuni 25% soodsam kui võrreldavad ukseajamid.

Tõketeta elamine ja töötamine

Vanusekohane elamine

Vanusekohane elamine

Te soovite oma kehalistest piirangutest hoolimata liikuv olla? PortaMaticu siseuste ajam annab Teile tagasi osa elukvaliteedist toetades Teid tubades ilma kõrvalise abita liikumisel.

Mugav elu

Mugav elu

Kandke täis kandikud, rasked joogikastid või oma sisseostud edaspidi muretult tuppa. Isegi kui te ei vaja oma tervislikel põhjustel automaatset ukseajamit PortaMatic, ei soovi te sellest mugavusest ilma jääda.

Tõketeta töötamine

Tõketeta töötamine

Tõketeta töötamisel on tänapäeval suur tähtsus ning selle osatähtsus tõuseb tulevikus veelgi. Ukseajami PortaMatic saab teie töökohal kõigisse mitteavalikesse aladesse integreerida ja tagab töö juures suurema mugavuse.

Uste hügieeniline kasutamine

Uste hügieeniline kasutamine

Büroohoonete sanitaarruumide uste puhul on töötajate nakatumisoht eriti suur. Ukseajam PortaMatic kombinatsioonis puutevaba lülitiga kaitseb teid usaldusväärselt pisikute ja bakterite eest ning annab teile turvalise tunde.

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni tiibukseajami PortaMatic kasuks

Ohutu ukse kasutamine

Ohutu ukse kasutamine

Ohutus ja mugavus käivad Hörmanni puhul käsikäes. Nii avab ja sulgeb meie PortaMaticu ajam teie uksed sujuva liikuma hakkamise ja sujuva seiskamisega ning on seetõttu väga vaikne. Uksed liiguvad väga vähese jõu mõjul ning tagavad teile sellega suure ohutuse. Juba ukse kerge puudutamine peatab viivitamata liikumise.

Innovaatiline kaugjuhtimissüsteem

Innovaatiline kaugjuhtimissüsteem

Mõtleme teie peale edasi ka siis, kui teised on ammu lõpetanud. Meie innovaatilise kaugjuhtimissüsteemi BiSecur abil saate käitada oma ajamit ohutult kaugjuhtmispuldi või majasisese raadio-seinalüliti abil ning lisaks pärida, kas uks on avatud või suletud*. Nii ei tule teil läbi maja joosta, et oma siseuksi kontrollida.

Ja kuna me peame teie mugavust alati silmas, saate oma kaugjuhtimispuldi või majasisese raadio-seinalülitiga peale uste avamise ja sulgemise juhtida ka integreeritud LED-valgustust.

*kaugjuhtimispuldi HS 5 BS või majasisese raadio-seinalüliti FIT 5 BS abil
Lihtne paigaldada, lihtne ühendada

Lihtne paigaldada, lihtne ühendada

PortaMatic teeb teie elu kindlasti kergemaks. Juba paigaldus on väga lihtne. Ajam kinnitatakse ukse kohale või lengide külge. Liugvardaid saab lihtsasti ukselehele kleepida ning neid saab vajaduse korral jälgi jätmata uuesti eemaldada. See on eeliseks eeskätt üürikorterite või siledate klaasuste puhul.

PortaMaticut on pistikupesaga lihtne ühendada. Selleks, et see ka sujuvalt õnnestuks, on meie ajami kaabel 3 m pikkune. Iseenesestmõistetavalt saab ka teie Hörmanni partner selle ajami nõuetekohaselt paigaldada.
Visuaalsed ja akustilised mugavusfunktsioonid

Visuaalsed ja akustilised mugavusfunktsioonid

Leiame, et suurem mugavus ja turvalisus muudab elu. Seetõttu oleme PortaMaticu ukseajami varustusse lisanud mõned vajalikud lisafunktsioonid. Nii anname teile helisignaali ja integreeritud LED-valgustuse abil teada ukse avamisest ja sulgemisest juba enne ukse liikuma hakkamist.

Valgustus tagab ennekõike pimedas ja halvasti valgustatud sissepääsudes ohutu sisenemise kogu läbikäigualas.
Kataloogid