Käänduksed Berry

Siin kaalub kauni väljanägemise kvaliteet

Kõik räägib originaali kasuks: kvaliteet, turvalisus, välimus ja mugavus ning suurepärane tehnika. Igas Hörmanni Berry ukses peitub üle 50 aasta pikkune garaažiuste ehitamise kogemus.
Arvukad motiivid võimaldavad leida igale majale sobiva unistuste ukse.

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni Berry käänduste kasuks

Nutikate detailidega ümberringi kaitstud

Nutikate detailidega ümberringi kaitstud

Näiteks on Berry käänduste kindlaks turvavarustuseks paindlikud kaitsekaaned käärvarte peal ja paindlikud plastmassist liistud ukselehe ja raami vahel. Vähendate juhusliku muljumise või kinnijäämise ohtu.

Seda ranget turvastandardit järgitakse ainult Hörmanni käänduste puhul.
Pikaajaline ja optimaalselt turvaline

Pikaajaline ja optimaalselt turvaline

Isegi kui pärast pikki aastaid peaks üks käärvarre vedru purunema, siis kaitsevad teised, terved vedrud ust allakukkumise vastu. Nii on uks usaldusväärselt allakukkumise vastu kindlustatud. Seejuures on vedrukeerete vahe nii väike, et ka laste sõrmed on vedrude vahele kinnijäämise eest kaitstud.

Kasutajasõbralik avamine ja sulgemine

Kasutajasõbralik avamine ja sulgemine

Pärast täielikku avamist peatatakse uks piiriku abil ja juhikrulliku süvend seiskab ukse.

Spetsiaalselt disainitud käärvars surub ukse sulgemisel tihedalt lengide vastu ning uks sulgub ise. Seega ei jää ukse ja raami vahele mingit vahet.

Turvaline tänu innovaatilisele lukustusele

Turvaline tänu innovaatilisele lukustusele

Hörmanni käänduste ainulaadne pöördkeelega lukustus fikseerib ukselehe nurgad kindalt raamidesse ja sulgub sel moel veelgi kindlamalt kui eelnevad pindriiviga lukustused. Ukse lahtikangutamine on niimoodi praktiliselt võimatu. Valikulise tagantjärele paigaldamise komplekti abil saab lihtsaks isepaigaldamiseks ust lisaks ka üles lukustada.

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnoloogia, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste, sissesõiduväravate ja uste ajameid, valgustust ning palju muud.
Hörmanni väljatöötatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab Teile kindluse, et ükski võõras ei saa Teie raadiosignaali kopeerida. Tooteid kontrollivad ja serdivad Bochumi Ruhri ülikooli turvaeksperdid ning sõltumatud inspekteerimisasutused.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Nupuvajutusega kuvatakse kaugjuhtimispuldil HS 5 BS või siselülitil FIT 5 BS ukse asendi LED-tule värv. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda. Veel mugavamalt ei ole võimalik ust või väravat juhtida.
* Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised