Kiirrulluksed

Kiirrulluksed - standardselt FU-juhtseadmega

Hörmanni kiirrulluksi kasutatakse nii sise- kui välisustena liiklusvoo optimeerimiseks, ruumi kliima parandamiseks ja energia kokkuhoiuks. Hörmanni valik hõlmab vertikaalseid ja horisontaalselt avanevaid, läbipaistvaid uksi paindlike hingedega, ka kombinatsioonis sektsioonustega ja rullustega, aga ka tugevaid ja hooldussõbralikke spiraaluksi siledate alumiiniumprofiilidega.

Ustel on mõnikord suur osa ärikinnisvara hoone väljanägemisel. Nii peitub neis määratu energiasäästupotentsiaal - teavet amortisatsiooni ja tagantjärele paigalduse kohta leiate Hörmanni energiasäästukompassist.

Head põhjused Hörmanni kiirrulluste kasuks otsustamiseks

Standardvarustusse kuuluv ohutus

Standardvarustusse kuuluv ohutus

Puutevaba ohutus

Küljeosadesse integreeritud võre-fotosilm jälgib ukselehe sulgemistaset kuni
2500 mm kõrguseni. Võre-fotosilma abil on täidetud ohutusnõuded
vastavalt standardile DIN EN 13241-1.

Seeläbi ei ole vajalikud täiendavad ukse külge paigaldatavad ohutusseadised (nt turvaserv või fotosilm). Saage kasu sellest suuremast ohutusest ning eriti paigaldus- ja hooldussõbralikust kiirrulluksest.
Optimeeritud töökorraldus

Optimeeritud töökorraldus

Standardne pikk tööiga ja suur tulusus

Sagedusmuunduriga juhtseade vähendab kogu uksemehaanika koormust ja tagab peaaegu kulumisvaba, kerge ukse liikumise.

Suur avanemis- ja sulgumiskiirus muudab tööprotsessid optimaalsemaks ja vähendab soojakadusid. Lisaks säästavad need sujuva liikumahakkamise ja seiskumisega kogu ukse mehhaanikat ning pikendavad mitmekordselt ukse kasutusiga. Raskete isoleeritud uste korral toetatakse ukse liikumist vedrude ja H- ja V-sulustega Speed-sektsioonuste abil kulumisvabade vastukaalude kaudu.
Efektiivne soojusisolatsioon

Efektiivne soojusisolatsioon

Ühtlaselt vahtu täis teraspaneelid

Kuumtsingitud, kahekordse seinaga paneelid on täidetud PU-kõvavahuga ning pakuvad eriti head soojusisolatsiooni. Uksed tarnitakse standardina värvitoonis valge alumiinium (RAL 9006). Paneelid on väljast
peenejoonelise Micrograin-stuktuuriga ning seest Stucco-struktuuriga.

Suurenenud soojusisolatsioon tänu ThermoFrame'ile

Köetavad hallid vajavad hästi isoleeritud kiirrulluksi. ThermoFrame eraldab küljeosa ehitisest. Termiline eraldatus, k.a lisatihendid, parandab soojusisolatsiooni kuni 15% ja on lihtsalt ning kiiresti paigaldatav. ThermoFrame'i saab tellida 42 mm ja 67 mm tugevusega paneelidega uste puhul lisavarustusena. Iso Speed Cold 100 uste puhul kuulub see juba tarnekomplekti.
Kestvalt selge läbipaistvus

Kestvalt selge läbipaistvus

Valikulised klaasistused

Durateci klaasistus tagab hoolimata suurest kasutuskoormusest karmis tööstuskeskkonnas parima kriimustuskindluse. Spetsiaalne pealispinna kate kaitseb klaasi kestvalt kriimustuste ja puhastusjälgede eest.

67 mm isoleeritud uksi on saada alumiiniumist klaasistusraamidega termiliselt eraldatud 3-kordse klaasistusega versioonina. 42 mm isoleeritud uksed tarnime 2-kordse klaasistusega.

Siseküljel olevate klaasliistude abil saab katkiseid klaase lihtsalt ja kiiresti vahetada.
SmartControl

SmartControl

SmartControli abil saate igal ajal teha oma kiirrullukse juhtseadmele tehnilise analüüsi. Veebiportaali kaudu pääseme veateadete korral reaalajas olulist infole juurde ja vea sageli kiiresti kõrvaldada. Nii hoiate väikeste ja lühikeste hooldustoimingute abil kulude pealt kokku ja lõikate kasu tänu vähestele või lühematele seisuaegadele, sest kuluvosad saab õigeaegselt välja vahetada.

Kataloogid
Videoklipid

HS 7030 PU - Kiire spiraaluks

SoftEdge-põrandaprofiil - Peale otsasõitu saab ukse uuesti kasutusele võtta