Laadimistehnika

Laadimissillad

Käänduvkeele või teleskoopkeelega laadimissillad

Hörmanni laadimissillad on läbimõeldud lahendused, et võrdsustada täpselt erinevust erinevate veokipõrandate ja laadimisplatvormide vahel. Nii saab koormat liigutada ühe horisontaalse liigutusega veokisse või veokist välja.

Vastupidavad teraskonstruktsioonid väändumiskindlate platvormidega ühtlustavad ise ebavõrdse laadimise korral veokipoolsed kalded.

2 tõstesilindriga hüdraulika ja ühe silindriga keel laieneb igas olukorras, on lihtne kasutada ning ennekõike turvaline. Kuna neil laadimissildadel on tõstesilindrites automaatsed hädaseiskamisventiilid. Te kindlustate laadimissilla välgukiirusel. See on oluline, kui veok sõidab liiga vara koormatud platvormi äärest minema.

Hörmann pakub igaks laadimisolukorraks õiget lahendust peale ja maha laadimisel. Küsige üksikasjaliku nõu Hörmanni laadimistehnika spetsialistidelt.

Laadimistihendid

Laadimistihendid - igast küljest hästi kaitstud

Hörmanni laadimistihendid kaitsevad laaditavat kaupa ilmastiku mõjude eest, säästavad energiat, vähendavad tõmbetuult ja nii ka töötajate haigestumisjuhtumeid. Kombineerituna laadimissildadega on kulukad varikatused ja platvormide ehitused üleliigsed.

Hörmanni kardintüüpi laadimistihendid sobivad kõikide veokisuurustega ja on seetõttu universaalselt paigaldatavad. Kvaliteetsed üla- ja külgosad, mis on monteeritud liikuvatele tsingitud terasraamidele, on stabiilse, paindliku ja rebenemiskindla konstruktsiooniga. Katted ja raamiosad on lihtsalt monteeritavad ja nad valmistatakse poltide abil ühendatavate üksikelementidena. Seetõttu on ka nende väljavahetamine probleemivaba ning soodne. Täispuhutavad laadimistihendid ning padi-laadimistihendid erikasutuseks täiendavad arvukat valikuvõimalust.

Laadimismajad

Laadimismajad - igast küljest hästi kaitstud

Laadimismajad on paigutatud halli ette. See tähendab: hall on kuni välisseinteni täielikult kasutatav. Hörmanni laadimismajad on hea lahendus, kui hallidele ei saa paigaldada hoonesiseseid laadimissildasid või kui platvormidel puudub tagaluuktõstukiga sõidukiga allasõitmise võimalus.

Täielik laadimismaja koosneb laadimissillaga laadimisplatvormist, seina- ja laekorpusest ning laadimistihendiga laadimisavast.

Koos Hörmanni soojusisoleeritud tööstuslike ustega soovitame laadimismaju eriti temperatuuritundlike kaupade laadimiseks.
Seejuures saavad veokid dokkida nii 90° nurga all kui ka küljega teravnurga all. Laadimismajad tarnime üksikuna või reas.

Laadimispunktidel on mõnikord suur osa ärikinnisvara hoone väljanägemisel. Nii peitub neis määratu energiasäästupotentsiaal - teavet amortisatsiooni ja tagantjärele paigalduse kohta leiate Hörmanni energiasäästukompassist.

Head põhjused Hörmanni laadimistehnika kasuks otsustamiseks

Vastupidavad laadimissillad

Vastupidavad laadimissillad

Säästlikkus ja kvaliteet käivad käsikäes. Laadimissillad peavad karmile igapäevatööle vastu pidama. Kõik osad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest.
Kõikide laadimissildade konstruktsioon vastab normile EN 1398 ja neil on koormatavuse seisukohalt rohke varu.

Eriti tugevad lameankrud, ventilatsiooniavad servavinklis ja poltidega reguleerimisvinklid tagavad kindla ühenduse hoonega, mis on pika kasutusea üks olulisemaid eeltingimusi.
Energiaefektiivsed laadimismajad

Energiaefektiivsed laadimismajad

Laadimismajade kasutamisel paigutatakse laadimissild otse halli ette. Nii saab halli ukseava energiatõhusalt tööstushoone ukse abil sulgeda.
Hörmanni laadimismajadele on võimalik juba pakkumise staadiumis saada staatika kohta andmeid, kus on ära toodud maksimaalse tuule- ja lumekoormuse andmed.

Reguleeritavate jalgadega saab aluspinna võimalikke ebatasasusi lihtsalt kompenseerida.
Paindlikud laadimistihendid

Paindlikud laadimistihendid

Laadimistihendid on just siis kõige efektiivsemad, kui nad kohanduvad optimaalselt laadima tulnud sõidukiga ja laadimissituatsiooniga. See pakub laia valikut paindlikke lahendusi.
Vastupidavatel kardin-tüüpi laadimistihenditel on võimalikud erinevad raamikonstruktsioonid, mis tagavad laadimistihendi liikuvuse ja väldivad nii dokkimisel laadimistihendi kahjustusi.
Täispuhutavad laadimistihendid sobituvad erinevate sõidukimõõtudega.

Rullitavad katted ühtlustavad ka sõidukite suurimad kõrguseerinevused.
Sõiduki liikumise kompenseerimiseks, nt vahetuskonteineri mahapanemisel, on soovituslik kasutada teleskoopiliste juhtõlgadega või tõusva katusekonstruktsiooniga laadimistihendeid.
Ühilduvad juhtsüsteemid

Ühilduvad juhtsüsteemid

Hörmanni uste ja laadimissildade juhtseadmed valmivad kõik ühes kohas - seda alates tootearendusest ja lõpetades tootmisega. See tagab toodete omavahelise optimaalse sobivuse. Juhtseadmete ühtne kasutuskontseptsioon ja standardiseeritud korpuste suurused, samad kaablid nii tõstuste kui laadimissildade juhtseadmetel muudavad kasutamise, remondi ja hoolduse lihtsamaks.

Täiendav eelis: kui laadimissilla juhtseade asetatakse ukse juhtseadme alla, siis on võimalik mõlemad juhtseadmed kompaktseks üksuseks kokku liita.
Kataloogid
Videoklipid

Laadimistehnika: Laadimistihend BBS väikestele veokitele ja kaubikutele

Laadimistehnika: laadimismajad - ümbertringi hästi kaitstud

Laadimistehnika: DOBO süsteem – esmalt doki, alles seejärel ava uksed

Laadimistehnika: optimaalselt kokkusobiv süsteem

Käänduvkeelega laadimissild