Tööstushoonete sektsioonuksed

Hörmannil on sektsioonuste vallas ainulaadselt suur tootevalik

Sektsioonuksed avanevad vertikaalselt ning jätavad seetõttu ruumi ukse ette ja taha. Uksepaneelid asetsevad lamedalt katte all, vertikaalselt avause või lae kohal. Hörmanni terasest, terase ja alumiiniumi kombinatsioonist või alumiiniumist seeria 50 sektsioonuksed paistavad silma ainulaadse valiku suuruse, tippkvaliteetse disaini ja sertifitseeritud turvalisuse poolest. Compact-sektsioonuste puhul kogunevad üksikud paneelid vertikaalselt otse silluse taha. Väike ruumivajadus tagapool on valguskuplite, klaaskatuste ja -fassaadidega hallide puhul eriti tugev eelis.

Ustel on mõnikord suur osa ärikinnisvara hoone väljanägemisel. Nii peitub neis määratu energiasäästupotentsiaal - teavet amortisatsiooni ja tagantjärele paigalduse kohta leiate Hörmanni energiasäästukompassist.

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni tööstushoonete sektsioonuste kasuks

Kestvalt selge läbipaistvus

Kestvalt selge läbipaistvus

Suurim kriimustuskindlus

DURATEC plastikklaasistusega uksed peavad väga hästi vastu suurele kasutuskoormusele karmis tööstuskeskkonnas. Spetsiaalne pealispinna kate  kaitseb klaasi kestvalt kriimustuste ja puhastusjälgede eest.

DURATEC-klaasistuse saate standardina ning ilma hinnalisata kõikide läbipaistva plastikklaasistusega sektsioonustega.

Efektiivne soojusisolatsioon

Efektiivne soojusisolatsioon

ThermoFrame

Köetavad hooned vajavad hea soojusisolatsiooniga uksi. Hörmanni tööstushoonete sektsioonustele on lisavarustusena võimalik tellida ThermoFrame lengiühenduse, mis tagab lengi ja müüritise vahelise külmasilla katkestuse. Huultihendid kaitsevad ukse külgedel ja topelttihend silluses sooja- ning külmakadude eest. Nii on võimalik soojusisolatsiooni parandada kuni 21%.

Praktilised lahendused

Praktilised lahendused

Lävepakuta jalgvärav

Jalgvärav ja selle eriti lame roostevabast terasest lävepakk tagavad inimestele lihtsa ja mugava läbikäigu. Kuni 5500 mm laiustel ustel on lävi keskelt ainult 10 mm ja servadest 5 mm kõrgune. Komistamise oht on seetõttu oluliselt väiksem ja lävest saab ratastega transpordivahendiga kergesti üle sõita. Teatud tingimustel saab Hörmanni lävepakuta jalgväravaid kasutada isegi evakuatsiooniustena ja tõketeta konstruktsioonideks.


Puutevaba uksevalve

Puutevaba uksevalve

Ennetavad fotosilmad ilma hinnalisata

Hörmanni ajamitega WA 400 ja ITO 400 tööstushoonete sektsioonuste standardvarustuses on selle asemel võimalik valida ennetav fotosilm VL 1, mis tagab ukse sulguva serva puutevaba valve.

Kataloogid
Videoklipid

DURATEC klaasistus - suurim kriimustuskindlus