Erinevate funktsioonidega uksed ja lengid

Funktsionaalsed uksed sise- ja välistingimustesse

Vastupidavatest välisustest, turvalistest korteri välisustest ja täisklaasist bürooustest kuni termiliselt eraldatud välisusteni - Hörmann pakub suurt valikut arvukaid värvi- ja varustusvariante.

Looge endale ülevaade

Vastupidavad siseuksed

Vastupidavad siseuksed

Siseuksi ZK kasutatakse tänu oma paljudele eelistele juba aastakümneid büroodes ja haldushoonetes. Need uksed on tugevad, stabiilsed ja vastupidavad. Uksed OIT on välja töötatud tööstushoonete, ettevõtete, ametiasutuste, koolide ja kasarmute igapäevast suurt kasutuskoormust arvestades. Sõltuvalt kasutuskohast ja nõuetest on saadaval neli erinevat uksetäidist.

Turvaline korteri välisuks

Turvaline korteri välisuks

Hörmanni tuletõkke- ja turvauks WAT on õige valik nt kortermajade korterite välisukseks. Vastupidaval terasuksel on standardina nii turva- kui tuletõkkevarustus ning see pakub seega hoone elanikele head ja turvalist tunnet. Tänu erinevatele värvi- ja varustusvariantidele on võimalik uks kohandada sobivaks ka individuaalsetele vajadustele.

Täisklaasistusega büroouksed

Täisklaasistusega büroouksed

Elegantsed ja filigraansed, kuid siiski tugevad alumiiniumist siseuksed ES 50 on soovituslikud siis, kui interjöörile on kõrgendatud nõudmised, nagu näiteks büroodes ja haldushoonetes. Ukse väljanägemise saab harmooniliselt ühtlustada hoone sisearhitektuuriga. Suured ukseklaasid loovad heleda ja sõbraliku õhkkonna. Need alumiiniumuksed vastavad kõikidele siseustele esitatavatele kõrgetele nõudmistele varustuse ja kvaliteedi osas.

Katkestatud külmasillaga välisuksed

Katkestatud külmasillaga välisuksed

Energiakulude minimeerimine on täna olulisem kui kunagi varem. Sellest lähtudes on sobivaks valikuks välisuks MZ Thermo. See mitmeotstarbeline uks tagab tänu katkestatud külmasillaga ukselehele ja lengile ning ümberringi asetsevatele tihenditele kuni 30% parema soojusisolatsiooni kui tavalised mitmeotstarbelised uksed. Eriti turvalise välisukse saate endale ukse KSI Thermo näol, mis on sama konstruktsiooniga, kuid RC  2 tasemele vastava turvalisusvarustusega.

Valgusküllase ja esindusliku sissepääsu jaoks on aga soovituslik valida täisklaasistusega profiiluks TC 80.
Kataloogid