Multifunktsionaalsed uksed

Terasest tuletõkke avatäited H3 OD on ehitatud vastavalt Euroopa tuletõkke nõuetele ning vastavad kehtima hakkavale tootestandardile EN 16034 ning on kontrollitud vastavalt standarditele DIN 4102 ja EN 1634. See tähendab, et pärast tootestandardite rakendamist asendavad need riigipõhised sertifikaadid. Teie tuletõkkesertifikaatide kavandamisel kehtivad veel peale nende Euroopa standardite ka vajaduse korral riigipõhised nõuded.

Looge endale ülevaade

Tule- ja suitsutõkkeuksed

Tule- ja suitsutõkkeuksed

Suitsu- ja tulekahjustustel võivad olla surmavad, eluohtlikud tagajärjed. Seda tähtsam on tule- ja suitsutõkkeuste turvaline lahendus. On hea, et saate usaldada kontrollitud ja ehitusjärelevalve heakskiiduga Hörmanni tule- ja suitsutõkkeuksi.

Müratõkkeuksed

Müratõkkeuksed

Müra ei vähenda mitte ainult keskendumisvõimet, vaid võib põhjustada stressi ja püsivalt haigeks teha. Seepärast on oluline müra seal, kus seda tekib, võimalikult hästi summutada. Hörmanni mürakaitseuksed annavad olulise panuse heliisolatisooni määraga kuni 61 dB.

Turvauksed

Turvauksed

Suurepärane ohutus! Sissemurdmist takistavaid Hörmanni uksi on kontrollitud ja sertifitseeritud alates 1999 Euroopa standardite DIN ENV 1627 kuni 1630 kohaselt. 2-poolsed täispaanikafunktsiooniga turvauksed vastupanuklassiga RC 3 standardi EN 1125 kohaselt kaitsevad teie avariiväljapääse usaldusväärselt sissemurdmiskatsete vastu.

Mitmeotstarbelised uksed

Mitmeotstarbelised uksed

Laole või büroole, sisse või välja, koos või ilma erivarustuseta – lai valik Hörmanni mitmeotstarbelisi uksi täidab erinevaid nõudmisi.

Head põhjused Hörmanni multifunktsionaalsete uste kasuks otsustamiseks

Individuaalsed konstruktsioonid

Individuaalsed konstruktsioonid

Teil on võimalik multifunktsionaalsete uste põhifunktsioone (näiteks tuletõke) laiendada vastavalt individuaalsetele nõuetele. Teie käsutuses on arvukaid lisafunktsioone. Varustage näiteks oma tuletõkkeuks lisaks sissemurdmist takistava klassile RC 2 vastava turvavarustusega.

Sarnase välimusega süsteemivälimus

Sarnase välimusega süsteemivälimus

Ükskõik kas tuletõkke- või suitsutõkkeuks - Hörmanni multifunktsionaalsed uksed veenavad teid oma sarnase väljanägemisega kuni üksikasjadeni. Sõltumata oma funktsioonidest sobivad kõik uksed visuaalselt täiuslikult teineteisega. Nii on teie objektil harmooniline uste väljanägemine.

Tõketeta sissepääsud

Tõketeta sissepääsud

Hörmanni automaatsed käänduksed tagavad tõketeta läbikäigu ja on universaalselt paigaldatavad. Meie multifunktsionaalsed uksed saate otse tehasest vastava ajamiga varustatult. Te saate automaatust mugavalt lüliti, radari või liikumisanduri või Hörmanni juhtelemendi abil  BiSecuri raadiotehnika, näiteks mugava kaugjuhtimispuldi abil kasutada.

Arendatud tulevikule mõeldes

Arendatud tulevikule mõeldes

Vastavad uutele Euroopa tootestandarditele En 16034 ja EN 14351:
terasest tuletõkke avatäited H3 OD on ehitatud vastavalt Euroopa tuletõkke nõuetele ning vastavad tootestandardile EN 16034 ning on kontrollitud vastavalt standarditele DIN 4102 ja EN 1634. See tähendab, et pärast tootestandardite rakendamist asendavad need riigipõhised sertifikaadid.

Teie tuletõkkesertifikaatide kavandamisel kehtivad veel peale nende Euroopa standardite ka vajaduse korral riigipõhised nõuded. Terasest multifunktsionaalsed uksed D65 OD vastavad tootestandardile EN 14351 ja tarnitakse CE-märgisega.
Kataloogid
Videoklipid

Multifunktionstüren - verzögert schließende, absenkbare Bodendichtung

Multifunktionstüren OD - optimierte Standard-Eckzarge

Redaktioneller Film der Fachzeitschrift M+T Metallhandwerk: DryFix-Zarge