Siseuksed

Avastage enda jaoks kvaliteetsete siseuste abil uutmoodi hubasus

Kodus on elu keskpunkt, pelgupaik, oaas, kus end hästi tunda. Meie kõrgekvaliteedilised puidust siseuksed annavad sellesse oma panuse ja lisavad Teie kodule veelgi rohkem hubasust.

Ükskõik, kas klassikaline või moodne, valge värv või pöök, klaaselementidega või roostevabast terasest disainelementidega – Hörmann pakub Teile just sellist siseust, mis sobib Teie ja Teie koduga. Puidust siseuksed näevad suurepärased välja ja on kõrge kvaliteediga. Te tunnete neist mitmeid aastaid rõõmu ja valite kodule sõna otseses mõttes "ukse terveks eluks".

Kvaliteetne eluruum

Head põhjused Hörmanni siseuste kasuks otsustamiseks

Tasapinnaline: Planari link

Tasapinnaline: Planari link

Eriliselt elegantse välimuse jaoks varustage oma uks Planari lingiga. Selle absoluutselt tasapinnaline rosett, täiuslikult ukselehte süvistatud, vaimustab eelkõige disainihuvilisi. Täiuslik elegants saavutatakse vastu lengi ühetasapinnaliselt sulguvate ustega, mille hinged on kaetud. Veel üks, peen detail: võtmeavast loobumisega mõjub disain veelgi rohkem minimalistlikumana ja sellega elegantsemalt.

4 × 4 kontseptsioon: DesignLine Concepto

4 × 4 kontseptsioon: DesignLine Concepto

Läbimõeldud ja mitmekülgne: DesignLine Concepto uksed pakuvad teile uusi kujundusvõimalusi teie kodu jaoks. Kombineerige kvaliteetseid pealispindu ultramatt, läige (kõrgläige), kiltkivilaadne või uudisena linaselaadne värvivariantidega valge, helehall, antratsiithall või uue värvitooniga pruunikashall.

Nano-kate: täisklaasuksed

Nano-kate: täisklaasuksed

Soovite endale valgusküllast kodu? Siis on meie täisklaasuksed teile just õige valik. Lisaks elegantsele ukseilmele veenab GlassLine ka hooldusmugavuse poolest: kõik liivapritsiga töödeldud klaasi motiivid on kaetud Nano-kattega, et nendele jääks vähem näpujälgi.

DesignLine Groove'i ja Concepto sarnase välimusega

Ideaalselt puit- ja klaasuksi miksides pakume teile DesignLine Groove'i ja DesignLine Concepto motiividele sarnaseid täisklaasuksi.

Nägemine ja tundmine: Duradecori struktuur

Nägemine ja tundmine: Duradecori struktuur

Peene struktuuriga pealispinnad teevad nähtava tuntavaks. Ukselehe reljeefne puidutekstuur muudab Duradecori struktuuriga pealispinna iseloomuliku puidustruktuuri käega katsutavaks. See rõhutab mugavat ja loomulikku elamise õhkkonda teie kodus ning on lisaks sellele ka äärmiselt kergesti hooldatav ja vastupidav.

Väga põrutuskindel: Duradecori pealispinnad

Väga põrutuskindel: Duradecori pealispinnad

Kvaliteetne pealispind vaimustab teid: Duradecor tõmbab tähelepanu tänu suurele põrutuskindlusele, mis on 48 % parem kui katsetatud teiste tootjate CPL-pealispindade keskmine. Lisaks on see vastupidav, kergesti hooldatav ja kuumakindel, nii et saate oma uksest pikka aega rõõmu tunda.

Püsivalt tugev: 4Protect servakaitse

Püsivalt tugev: 4Protect servakaitse

Meie nurklike servadega valtsitud uksed ja meie Duradecor pealispinnaga valged, helehallid, antratsiithallid ja pruunikashallid vastu ava põske sugluvad uksed on standardina kaetud kvaliteetse 4Protect servakaitsega.

Nii on teie puidust siseuksed vastupidavamad igapäevasele koormusele ja te tunnete nendest pikka aega rõõmu.

Kvaliteetsed ja elegantsed: puitlengid

Kvaliteetsed ja elegantsed: puitlengid

Meie puitlengid veenavad ilusate ümarate servade ja servaraadiusega 3 mm (1). 25 mm paksune voodrilaud (2) ja robustne Duradecori pealispind (3) hoolitsevad teie uue siseukse kvaliteetse ja elegantse väljanägemise eest.

Ilusad ja robustsed: teraskattega lengid

Ilusad ja robustsed: teraskattega lengid

Meie teraskattega leng on VarioFix, mis pakub teile palju eeliseid: seadistatava ehisliistuga paigaldatakse see sama hõlpsalt nagu puitleng. Peale selle on see tänu oma vastupidavusele äärmiselt pika kasutuseaga. Disaini poolest veenab selle elegantne kuju ilma nähtava servata. Teraskattega leng VarioFix täiuslikult puitlengidele kohandatud lengitoelerantsiga 55 mm välimuselt sarnane puitlengidega.

Kataloogid