Terasest ja roostevabast terasest uksed STS / STU

Multifunktsionaalsed terasest ustel on olulised eelised: erineva talitlusnõudega uksed, mis on paigaldatud samale hoonetasandile, sobituvad oma läbivalt sarnase välimusega ideaalselt teineteisega. Terasest ja roostevabast terasest uksed STS/STU veenavad oma seinaga samas tasapinnas olemisega ja elegantse ukse välimusega.

Looge endale ülevaade

Tule- ja suitsutõkkeuksed

Tule- ja suitsutõkkeuksed

Suitsu- ja tulekahjustustel võivad olla surmavad, eluohtlikud tagajärjed. Seda tähtsam on tule- ja suitsutõkkeuste turvaline lahendus. On hea, et saate usaldada kontrollitud ja ehitusjärelevalve heakskiiduga Hörmanni tule- ja suitsutõkkeuksi.

Müratõkkeuksed

Müratõkkeuksed

Müra ei vähenda mitte ainult keskendumisvõimet, vaid võib põhjustada stressi ja püsivalt haigeks teha. Seepärast on oluline müra seal, kus seda tekib, võimalikult hästi summutada. Hörmanni mürakaitseuksed annavad olulise panuse heliisolatisooni määraga kuni 42 dB.

Turvauksed

Turvauksed

Suurepärane ohutus! Sissemurdmist takistavaid Hörmanni uksi on kontrollitud ja sertifitseeritud alates 1999 Euroopa standardite DIN ENV 1627 kuni 1630 kohaselt. 2-poolsed täispaanikafunktsiooniga turvauksed vastupanuklassiga RC 3 standardi EN 1125 kohaselt kaitsevad teie avariiväljapääse usaldusväärselt sissemurdmiskatsete vastu.

Mitmeotstarbelised uksed

Mitmeotstarbelised uksed

Laole või büroole, sisse või välja, koos või ilma erivarustuseta – lai valik Hörmanni mitmeotstarbelisi uksi täidab erinevaid nõudmisi. Välisseinte puhul kasutatakse standardile DIN EN 4351-1 vastavalt märgistatud uksi.

Head põhjused Hörmanni terasest ja roostevabast terasest uste STS/STU kasuks otsustamiseks

Kogu pinna ulatuses ja siledad kleebitud uksekonstruktsioonid

Kogu pinna ulatuses ja siledad kleebitud uksekonstruktsioonid

Terasest ja roostevabast terasest uste STS/STU 62 mm ukselehti on saadaval ühetasapinnalisena või laia mantelservaga versioonis. Kogu pinna ulatuses ja siledalt kleebitud ühendkonstruktsioonid suurendavad märkimisväärselt jäikust ning uksed sulguvad õrna heliga.

Ukse ehitus

1. Terasest või roostevabast terasest
2. Kogu pinna ulatuses kleebitud
3. Tuletõkkesisu

Elegantne süsteemivälimus kõikides funktsioonides

Elegantne süsteemivälimus kõikides funktsioonides

Hörmanni terasest ja roostevabast terasest uksed veenavad oma sarnase väljanägemisega ustega kõikides funktsioonides ja kõikides kombinatsioonides nii nurk-, plokk- kui ka põski ümbritsevate lengidega.
Nii tekib teie objektil uste harmooniline üldmulje koos kvaliteetsete detailidega, nagu seinaga samas tasapinnas olev uksetiiva üleminek kahetiivaliste uste korral või seinaga samas tasapinnas olev üleminek ülaosale.

Ühesuguse ukselehe paksusega alates 62 mm saavutate iga funktsiooni puhul samaväärse uksekonstruktsiooni. Lisaks muutub sel moel seinaavauste ja läbikäiguavauste kavandamine väga lihtsaks.
Kvaliteetsed värvitud või roostevabast terasest pealispinnad

Kvaliteetsed värvitud või roostevabast terasest pealispinnad

Roostevabast terasest versioon

STS/STU uksed on saadaval ka roostevabast terasest ustena V2A, 1.4301 versioonina lihvtöötlus karedusega 240 ja valikuliselt V2A ringjalt matistatult ning V4A, 1.4571 versioonina roostevabast terasest kvaliteediga kasutamiseks toiduaine- või ravimitööstuses.

Soovi korral kattekiht

Valikuliselt saate valida STS/STU ustele värvi 6 eelisvärvi, RAL-värvide, samuti NCS-erivärvide hulgast.
Tuletõkkeuste ilma mördita paigaldamine

Tuletõkkeuste ilma mördita paigaldamine

T30 / EI230 ja T90 / EI290 terasest ja roostevabast terasest tuletõkkeuste
STS / STU
kvaliteetsed lengid on tehase poolt tagant mineraalvillaga täidetud ning need saab kiiresti ja puhtalt ilma mördita paigaldada. Seeläbi tagatakse puhtad pealispinnad ilma määrdumise või kahjustusteta.

Eelkõige kasulik on see roostevabast terasest lenkide või pulbervärvitud lenkide puhul, samuti järelpaigaldusel, nt renoveerimisel.