Väravaajamid

Meelierutav mugavus ja kindel turvalisus

Alles Hörmanni kaugjuhitava ajamiga muutub teie aiavärav täiesti mugavaks. Nii, nagu seda ootate. Loomulikult ei peaks see olema suvaline ajam, vaid kvaliteetne toode, millele saab iga päev kindel olla; uue aiavärava või olemasoleva pöörd- või lükandukse tagantjärele paigaldamiseks.
Valikulise Hörmanni BiSecur Gateway abil saab Hörmanni garaaži- ja aiaväravaajameid, Hörmanni välisuksi* ning muid seadmeid juhtida mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti abil. Lisaks on võimalik ka teel olles muuta Teie garaaži- ja väravaajami asendit ning kuvada Teie välisukse* lukustuse oleku näitu. Lisateavet leiate brošüürist "BiSecur SmartHome" ja lehelt www.bisecur-home.com.

*erivarustusega

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni väravaajamite kasuks

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnika, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste ja aiaväravate ajameid, ukseajameid, valgust ja palju muud.

Hörmanni arendatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab teile kindluse, et ükski võõras ei saa teie raadiosignaali kopeerida. See on kontrollitud ja sertifitseeritud ülikooli Ruhr-Universität Bochum turvalisusekspertide poolt.
Ohutu

Ohutu

Tänu väljalülitusautomaatikale on Hörmanni väravaajamid igas avamis- ja sulgemisetapis usaldusväärselt turvalised. Nii peatub värav ootamatute takistuste ilmnemisel otsekohe. Täiendavat ohutust pakuvad fotosilmad, mis tuvastavad puutevabalt inimesed ja esemed. Neid saab lihtsalt ja elegantselt turva-paigalduspostidesse integreerida ja sissesõidualas vajalikku kohta paigutada. Fotosilmad tagavad turvalisuse teie tiib- või liugvärava liikumisalas.

Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Kõik BiSecur ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on 100% ühilduvad. Kaugjuhtimispuldi või nt raadio-koodlüliti abil saate mugavalt lisaks garaažiukse avamisele avada Hörmanni ajamiga varustatud aiavärava, ukseajami või muid BiSecuri vastuvõtjatega varustatud seadmeid.
Meie äpi* ja  BiSecur Gateway abil saate juhtida garaaži- ja aiaväravaajameid, Hörmanni välisust**

või PortaMatic siseukseajami, samuti muid seadmeid mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

* iOS- ja Android-operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.
** Selle funktsiooni kasutamiseks peab teie Hörmanni välisuks ThermoCarbon / ThermoSafe olema varustatud automaatlukuga S5 / S7 Smart.
Usaldusväärne

Usaldusväärne

Hörmanni väravaajamid tagavad sujuva liikuma hakkamise ja sujuva seiskumise abil mugavalt vaikse ja ohutu ukse liikumise. Värav hakkab avanemisel ilma jõnksuta liikuma ja seiskub sulgemisel uuesti sujuvalt. See säästab väravat ja ajamit – ja ka naabrite närve.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Enam ei pea kunagi kehva ilmaga õue minema,  et kontrollida, kas  garaažiuks on ikka suletud. Üks nupuvajutus näitab kaugjuhtimispuldil HS 5 BS LED-i värv teile ukse asendit. Vajaduse korral saab täiendava nupuvajutusega *** ukse sulgeda. Mugavamini ja turvalisemalt ei saa te oma ust enam juhtida.

*** Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm

Vastupidav

Vastupidav

Mehhaanilisele koormusele vastupidamiseks on Hörmanni väravaajamid veenvalt tugevad ning suurepärase kvaliteediga. Ilmastikukindlad ja vastupidavad materjalid tagavad usaldusväärse talitluse. Eriti külmade piirkondade jaoks on võimalik ajamit RotaMatic saada ka integreeritud kütteseadmega.

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Sertifitseeritud

Sertifitseeritud

Hörmanni väravaajamid on igas avanemise ja sulgumise faasis ohutud. Tööjõud on hetkel saadaolevate uksesuuruste ja paigaldussituatsioonide puhul kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute katseinstituutide poolt vastavalt standardile DIN EN 13241-1.

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine