Arhitektide programm

Hörmanni arhitektide programmiga saate kiirelt ja mugavalt ainult mõne hiireklõpsuga luua individuaalseid pakkumistekste ja kasutada Hörmanni toodete jooniseid. Moodne ja kasutussõbralik kasutajaliides aitab Teil nüüd veel lihtsamalt Hörmanni toodetega planeerida. Lihtne kasutusstruktuur rippmenüüde ja sümbolite abil nagu ka otsingufunktsioon võimaldavad Teile kiiret ligipääsu üle 650 Hörmanni toote tootekirjeldusele ja joonistele (DWG- ja PDF-formaadis). Realistlikud pildid täiendavad paljude toodete kohta käivat informatsiooni. Arhitektide programmi kasutamine või selle allalaadimine on iseenesestmõistetavalt tasuta.

Arhitektide programmi online-versioon

Uue online-versiooniga saate arhitektide programmi kasutada Windowsi, MACi ja Androidi operatsioonisüsteemidega. Kui on olemas internetiühendus, siis pääsete igal ajahetkel nutitelefoni, tahvel-, süle- või lauaarvuti abil programmile ligi ja saate selle andmeid kasutada.

Online-versioon

Offline-Version

Arhitektide programm offline-versioonina

Arhitektide hinnatud offline-versiooni programm on teie kasutuses.
Te saate selle alla laadida või tellida tasuta postkasti. Installimine pole vajalik. Windowsis saab seda kasutada ka võrguühendusega. Värskendusteenus hoiab teid alati kõigega kursis.

Offline-versioon