Tuletõkke-lükanduksed

Tuletõkke-lükanduksed usaldusväärseks objektikaitseks

Hörmannilt saab kõikide kasutusvaldkondade jaoks vajaliku tuletõkkeklassiga ning usaldusväärse lükanduste lahenduse ning seda nii 1- kui 2-lehelise uksena. Tuletõkke-konstruktsioonid on kontrollitud vastavalt standardile DIN 4102, neid kontrollitakse jooksvalt Braunschweigi materjalikontrolliasutuse poolt ning need on heaks kiidetud DIBt poolt.
Suitsukindlad tuletõkke-lükanduksed turvaliseks evakuatsiooniks on kontrollitud lisaks standardile DIN 18095. Neid soovitatakse kõikides kohtades, kus on palju inimesi ja kus neid tuleb tulekahju korral eluohtlike suitsugaaside leviku eest kaitsta.
Inimeste kiireks läbikäiguks ja tõstukite või väiksemate transpordisõidukitega läbikäiguks pakume jalgvärava/evakuatsiooniuksega tuletõkke-lükanduksi. Jalgväravad ja evakuatsiooniuksed on tuleohutuse tagamiseks varustatud liugsiinidega uksesulguritega.

Head põhjused Hörmanni tule- ja suitsutõkke-lükanduste kasuks otsustamisel

Suurepärane ukse välimus

Suurepärane ukse välimus

Hörmanni lükandustel on kaasaegne välimus, mille tagab patenteeritud V-soon elementide ühenduskohtades, mille puhul ei jää nähtavale ühtegi kruviühendust. Ukselehe jäikuse tagavad üksteise sisse haakuvad tappühenduse profiilid. Ukselehe elemendid on 72 mm paksused, nende vooder on kogu elemendi ulatuses täidisega kokku liimitud ning need fikseeritakse keermelattidega üksteise külge. Nii moodustub kvaliteetne ukseleht, millel on paralleelsed ühtlase laiusega servad.

Kuni 9 meetri kõrgused üksikud elemendid on valmistatud ilma häirivate keevisõmbluseta ühest tükist. Nii tekib suurepärane ukse välimus.
Ukselehe täpne liikumine

Ukselehe täpne liikumine

Silindriline jooksurullik ja stabiilselt liikuv juhtrullik koos patenteeritud juhiksiini lahendusega tagavad optimaalse jõudude ühtlustuse. Kuullaagritega kinnitused tagavad sujuva liikumise ja kerge käitamise. Seadistuskruvide abil saab juhiksiine seadistada 3-mõõtmeliselt. Tänu ukselehega sama värvi juhiksiinide katetele tekib harmooniline üldmulje.

Ühetasapinnaline profiil

Ühetasapinnaline profiil

See valikuline ukseversioon on alternatiiv 2-poolsele käänd-tiibuksele ehitusobjektil, näiteks sissepääsualadel. Kuna ukse sissepääsuala uks sulandub ühes tasapinnas roostevabast terasest katetega seinas, on puhas läbikäik laiem ning selle profiil ei takista täitmast ukse välimusele esitatavaid rangeid nõudmisi. Kui ala, kus asub lükandukse ukseleht, kui uks on avatud, on tehtud nišiklapina, siis on uks peaaegu nähtamatu.

Ohutus tagatakse vedrustatud roostevabast terasest sisendpoltidega, soojusisolatsiooni ja kahekordsete kummitihendite abil.
Mugava ajamilahendusega

Mugava ajamilahendusega

SupraMatic HT või ITO 400 ajamiga terasest või roostevabast terasest lükandukse kombinatsioon võimaldab kiiret avamist ja sulgemist igapäevases kasutuses. Ukse eriti sujuvaks ja säästvaks liikumiseks on soovitatav kasutada ajameid SupraMatic HT ja ITO 400 FU koos standardvarustusse kuuluva sujuva käivitamise ja seiskamisega. Kaugjuhtimispuldi, surunupu või võtilüliti abil on seda mugav kasutada. Tulekahju korral lukustab patenteeritud mehhanism ajami. Massi abil suletakse uks kindlalt.

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine