Ühisgaraažide uksed

Ühisgaraažide uksed - palju mudeleid, üks kvaliteet

Optimaalne ökonoomsus, kestev funktsiooni- ja inimeste turvalisus ning täiuslikult sujuv liikumine ka suure kasutussageduse korral on ühisgaraaži uste puhul peamisi märksõnu.

Kallutatav käänduks N 500 pakub kahele autole mõeldud garaaži erakasutuseks ning kuni 25 parkimisplatsiga ühisgaraaži.

Kaldavatav tõstuks ET 500 kaldub avamisel ja sulgemisel ainult kuni 40 mm ja on seetõttu optimaalne ühisgaraažide puhul kasutamiseks, näiteks ka kõnniteedel.
Lükandukse ST 500 ehitus eristub lisaks sellele oma vähese paigaldussügavuse poolest silluse piirkonnas.

Mikroprofiiliga pealispinnaga kiir-sektsioonuks suurendab ukseava väärtust ning on lisaks sellele ka väga kiire.

Berry käänduksed on mõeldud oma vastupidava ehituse, lihtsa kasutamise poolest ühisgaraažide parkimiskohtade ohutuks sulgemiseks. Erinevad õhutusavad tagavad optimaalse ventilatsiooni.

Rulluksed ja rullvõred
on oma lihtsa ehituse tõttu eriti vastupidavad. Kompaktne kerimine võtab silluse piirkonnas vähe ruumi. Väljapoole paigaldamine on võimalik ka väga kitsastes tingimustes.
Kõikide uste tüüpide puhul pakutakse nii suurt valikut motiive kui ka võimalust valida individuaalne kujundus.

Head põhjused Hörmanni ühisgaraaži uste kasuks otsustamiseks

Vaikne, tasane ukse liikumine ka suurel sagedusel

Vaikne, tasane ukse liikumine ka suurel sagedusel

Kahekordsed rullikud juhiksiinides ja kuullaagritega juhtrullikud võimaldavad uksel liikuda sujuvalt, vaikselt ja täiesti täpselt - isegi pideval kasutamisel. Kaldavatava tõstukse ET 500 ja lükandukse ST 500 tööiga on vähemalt 250000 uksetsüklit, käändukse N 500 tööiga on valikulise tugevdatud vedrukomplekti korral vähemalt 100000.

Üleni konstruktiivne, väga turvaline

Üleni konstruktiivne, väga turvaline

Avatud ehitusviis, mille ohutusvahemaa ukselehe ja ehitise vahel tagab külgservade ja alumiste servade juures usaldusväärset kaitset sõrmevigastuste vastu. Spetsiaalselt vormitud EPDM-profiil kaitseb värava tiiva sulgevat serva. Kaldavatava tõstukse ET 500 ja lükandukse ST 500 korral kaitseb integreeritud fotosilm lisaks ukse avanemispiirkonda.

Ukse ja ajami kontrollitud terviklikkus

Ukse ja ajami kontrollitud terviklikkus

Kõik garaažide topelt- ja tervikuksed koos vastavate ajamitega on alati kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute, tunnustatud instituute poolt. Nii tagatakse, et ukse ja ajami terviklikkus on laitmatu ja need toimivad ohutult. See on eriti oluline, kui uks paigaldatakse avalikesse kohtadesse, nagu maa-alustesse garaažidesse või ühisgaraažidesse.

Praktilised jalgväravad ja kõrvaluksed

Praktilised jalgväravad ja kõrvaluksed

Garaažide topelt- ja tervikuksed saate soovi korral ka praktilise jalgvärava või vastava motiiviga sarnase välimusega kõrvalustega.
Jalgväravate paigutus võib olla vasakul, paremal või keskel. Uksesulgurid kuuluvad standardsesse tarnekomplekti.

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnika, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste ja aiaväravate ajameid, ukseajameid, valgust ja palju muud.

Hörmanni arendatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab teile kindluse, et ükski võõras ei saa teie raadiosignaali kopeerida. See on kontrollitud ja sertifitseeritud ülikooli Ruhr-Universität Bochum turvalisusekspertide poolt.
Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas lamelluks RollMatic OD on ikka suletud. Üks nupuvajutus ja kaugjuhtimispuldi HS 5 BS LED-lambi värv näitab teile ukse asendit. Vajaduse korral saab täiendava nupuvajutusega *** ukse sulgeda. Mugavamini ja turvalisemalt ei saa te oma ust enam juhtida.


*** Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik
fotosilm.

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Kataloogid

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine