Üle Euroopa kõige laiem tootevalik

Uksed

Uksed ja lengid

Mitmed aastakümned on Hörmann oma uksevaliku ehitanud üles pidevalt kaasaegsete täislahenduste pakkumisele. Selle rikkaliku tootevaliku kõrval objektide jaoks pakub Hörmann ka individuaalseid lahendusi, mis sobivad vaid üksikjuhtudel. Spetsialiseerunud tehastes arendatakse välja ja toodetakse ehituselemente, mida iseloomustavad kvaliteet, ohutus ja pikk kasutusiga.
Tänu esindatusele olulisemates rahvusvahelistes majandusregioonides oleme tugev ning tulevikule orienteeritud partner tööstus-, äri- ning avalike objektide rajamisel.

Ajamiga uksed

Ajamiga uksed tagavad takistusteta liikumise avalikes kohtades, töökohal ja kodus. Ajamiga uksed on Hörmannil saadaval ka tuletõkkeustena.


Ajamiga uksed

Multifunktsionaalsed uksed

Hörmanni terasest ja roostevabast terasest multifunktsionaalsed uksed on mõeldud mitmekülgseks kasutamiseks sise- ja välitingimustes. Neid ühe ja kahe lehega uksi saab paigaldada kõikjale, kuhu on tarvis vastupidavaid uksi. Sadaval arvukate lisafunktsioonidega nagu tule- ja suitsutõke, heliisolatsioon või sissemurdmiskaitse.


Multifunktsionaalsed uksed

Terasest ja roostevabast terasest uksed STS / STU

Multifunktsionaalstel terasest ustel on olulised eelised: erineva talitlusnõudega uksed, mis on paigaldatud samale hoonetasandile, sobituvad oma läbivalt sarnase välimusega ideaalselt teineteisega. Terasest ja roostevabast terasest uksed STS/STU veenavad oma seinaga samas tasapinnas olemisega ja elegantse ukse välimusega.

 

Terasest ja roostevabast terasest uksed STS/STU

 

Erinevate funktsioonidega uksed ja lengid

Vastupidavad siseuksed, turvalised korteriuksed, alumiiniumist profiiluksed või katkestatud külmasillaga välisuksed - mitmekesisus on meie tugevus.

 

Erinevate funktsioonidega uksed ja lengid

Elamuehituse uksed

Välisuksed

Uus välisuks peab olema eriline. See peab sobituma stiili poolest teie majaga, olema esinduslik ning näitama head maitset. Samas peab välisuks tagama kõrge turvalisuse ning see peab olema väga hea soojusisolatsiooniga, et säästa energiat.

 

Välisuksed

Siseuksed

Avastage enda jaoks kvaliteetsete siseuste abil uutmoodi hubasus. Meie kodu on meie elu keskpunkt, meie pelgupaik, meie oaas, kus end hästi tunda. Meie siseuksed annavad sellesse oma panuse ja lisavad Teie kodule veelgi rohkem hubasust.

Siseuksed

Funktsionaalsed uksed elamutele

Terasest kvaliteetuksed: turvalisele keldriuksele, töö- ja hobitoa uksele, lastetoale, pööningule või läbipääsuks garaažist majja.

 

Funktsionaalsed uksed elamutele

Garaaži kõrvaluksed

Kõrvaluksed on lihtsalt praktilised. Hörmannilt saate Berry käändukse, sektsioonukse või garaaži rullukse RollMaticu jaoks sarnase väljanägemisega garaaži kõrvalukse.

 

Garaaži kõrvaluksed

Head põhjused Hörmanni uste kasuks otsustamiseks

Saksa kvaliteet

Saksa kvaliteet

Hörmanni tooted on arendatud ja toodetud kõrgelt spetsialiseerunud tehastes.

Loodud kestma

Loodud kestma

Pikaajalised katsed reaalsetes tingimustes tagavad Hörmanni toodete suurepärase kvaliteedi.

Tulevikku silmas pidades

Tulevikku silmas pidades

Hörmann tahab olla heaks eeskujuks. Seetõttu katab ettevõte hetkel 100% oma energiavajadusest taastuvatest allikatest.