Ajamiga uksed

Ajamiga uksed tagavad takistusteta liikumise avalikes kohtades, töökohal ja kodus. Takistusteta läbikäikudele pakub Hörmann terasest tuletõkkeuksi ning täisklaasist tuletõkkeuksi ukseajamiga HDO 200/300 ja siseuksi kombinatsioonis siseukseajamiga PortaMatic.

Looge endale ülevaade

Siseuksed ukseajamiga PortaMatic

Siseuksed ukseajamiga PortaMatic

Siseuksi saab nüüd PortaMaticuga lihtsalt kaugjuhtimispuldi või lüliti abil automaatselt käitada. Arvukad funktsioonid ja seadistusvõimalused muudavad ta väga paindlikuks. Lisaboonus: sale disain ilma täiendava anduriliistuta. Tänu suurele turvalisusele madalenergia-käituses on PortaMatic ideaalne ukseajam näiteks eluruumidesse, büroodesse, haiglatesse, arstipraksistesse ja hügieenivaldkondadesse.*

PortaMatic on oma klassi soodsaim ajam ja sobib ideaalselt tagantjärele paigaldamiseks. * Teatud kasutusringkondades, näiteks eakate või abivajavate isikute, aga ka väikeste laste puhul tuleb ajami kasutamist kontrollida eraldi. Rohkem informatsiooni leiate PortaMaticu tootelehelt.
Terasest tuletõkkeuksed ukseajamiga HDO 200/300

Terasest tuletõkkeuksed ukseajamiga HDO 200/300

Tuletõkkeustega takistusteta läbikäikudele sobivad terasest ja roostevabast terasest uksed STS / STU ning multifunktsionaalsed uksed OD. Nende uste kujul saate endale ideaalselt omavahel kohandatud ukse ja ajami süsteemi. Neid on mugav avada lüliti, radar- ja liikumisanduri, samuti BiSecuri raadiotehnikaga varustatud juhtelemendi, näiteks kaugjuhtimispuldi abil.

Automaatsed pöörd-tiibuksed saate täispaketina koos integreeritud suitsuanduri ja anduriga liugvarrastega, et jätta filigraanne väljanägemine.
Täisklaasist tuletõkkeuksed ukseajamiga HDO 200/300

Täisklaasist tuletõkkeuksed ukseajamiga HDO 200/300

Automaatsed profiiluksed võimaldavad luua läbipaistvaid, takistusteta läbikäike, mis vastavad ka tuleohutusnõuetele. Meie klaasitud alumiiniumist tule- ja suitsutõkkeuksed saate otse tehasest vastava ajamiga varustatult.

Te saate automaatust mugavalt lüliti, radari või liikumisanduri või BiSecuri raadiotehnikaga varustatud Hörmanni juhtelemendi, näiteks mugava kaugjuhtimispuldi abil kasutada.
Kataloogid

Arhitektide nõustamine

Teie olete arhitekt ja teil on küsimus meie toodete kohta, te olete planeerija ja vajate nõu mudelite variantide, kombinatsioonivõimaluste ja individuaalse disaini kohta? Või olete ehk ehitusprojekti staadiumis ning vajate tehnilist tuge ja kavandatava ehitise üksikasju? Kasutage aastakümnetepikkust kogemust - meie arhitektide nõustajad juhendavad ja nõustavad teid meeleldi.

Arhitektide nõustamine