Garaažiukseajamid

Mugava ja turvalise kodu heaks

Kes see ikka tahab hea meelega tuule ja tormi kätte astuda või keset ööd autost välja tulla ainuüksi selleks, et garaažiust avada. Hörmanni garaažiukseajami abil on teil alati "roheline tuli", sest te saate avada garaažiuksed ja värava kiiresti, mugavalt ning ohutult kaugjuhtimispuldi abil otse autost. Hörmanni innovaatilise ajamitehnoloogia tootevalikust leiate mugava ja kiire SupraMaticu, soodsa ProMaticu ning ilma elektriühenduseta garaažidele mõeldud garaažiuksejami ProMatic Akku.
BiSecuri kaugjuhtimissüsteem on kõikide garaažiukseajamite puhul standardvarustuses. Innovaatiline Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur koos olekupäringuga tõmbab tähelepanu oma ainulaadse mugavus- ja turvalisusfunktsionaalsuse ning eksklusiivse kõrgläikelise disainiga.

Hörmanni valikuline BiSecur Gateway võimaldab juhtida Hörmanni garaaži- ja väravaajameid, Hörmanni välisust* ning veel teisi seadmeid mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti abil. Lisaks on võimalik ka teel olles kuvada Teie garaaži- ja väravaajami asendit ning Teie välisukse* lukustuse oleku näitu. Lisateavet leiate brošüürist "BiSecur SmartHome" ja lehelt www.bisecur-home.com.

*erivarustusega

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni ajamite kasuks

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnika, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste ja aiaväravate ajameid, ukseajameid, valgust ja palju muud.

Hörmanni arendatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab teile kindluse, et ükski võõras ei saa teie raadiosignaali kopeerida. See on kontrollitud ja sertifitseeritud ülikooli Ruhr-Universität Bochum turvalisusekspertide poolt.
Ohutu

Ohutu

Hörmanni ajamiga garaažiuksed muudavad murdvaraste elu raskeks: kui uks on suletud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini vastavasse piirikusse. Uks on otsekohe kindlalt lukustatud ja lahtikangutamise vastu kaitstud. See lukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, erinevalt konkurentide ajamitest, ka voolukatkestuse korral.

Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Täiuslikult kohandatud ja 100% ühilduv

Kõik BiSecur ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on 100% ühilduvad. Kaugjuhtimispuldi või nt raadio-koodlüliti abil saate mugavalt lisaks garaažiukse avamisele avada Hörmanni ajamiga varustatud aiavärava, ukseajami või muid BiSecuri vastuvõtjatega varustatud seadmeid.
Meie äpi* ja  BiSecur Gateway abil saate juhtida garaaži- ja aiaväravaajameid, Hörmanni välisust**

või PortaMatic siseukseajami, samuti muid seadmeid mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

* iOS- ja Android-operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.
** Selle funktsiooni kasutamiseks peab teie Hörmanni välisuks ThermoCarbon / ThermoSafe olema varustatud automaatlukuga S5 / S7 Smart.
Usaldusväärne

Usaldusväärne

Usaldusväärne väljalülitusautomaatika peatab ukse ohutult ootamatute takistuste korral. Veel suurema ohutuse tagamiseks soovitame paigaldada puutevabalt toimiva fotosilma. Hörmanni SupraMatic P ajami puhul on see juba standardvarustuses.

Sujuva liikuma hakkamise ja sujuva seiskumise abil avaneb ja sulgub uks sujuvalt ja vaikselt. Garaažiukse liikumahakkamise ja seismajäämise faase on võimalik individuaalselt seadistada. See säästab garaažiust ja pikendab ukse kasutusiga.
Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Ülikiire

Ülikiire

Kiiremini ja ohutult garaaži tänu ajamile SupraMatic koos Hörmanni sektsioonidest garaažiuksega. Kuni 50% suurem avanemiskiirus tähendab suuremat turvalisust ja vähem stressi garaaži sissesõitmisel tiheda liiklusega tänavalt. Võrrelge ajami SupraMatic avanemiskiirust tavaliste ajamitega.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema,  et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Üks nupuvajutus ja kaugjuhtimispuldi HS 5 BS LED-lambi värv näitab teile ukse asendit. Vajaduse korral saab täiendava nupuvajutusega *** ukse sulgeda. Mugavamini ja turvalisemalt ei saa te oma ust enam juhtida.

***  Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm.

Sertifitseeritud

Sertifitseeritud

Hörmanni garaažiuste ajamid on mõeldud optimaalselt Hörmanni sektsioonidest garaažiustele ja kontrollitud ning sertifitseeritud vastavalt TTZ määrustele "Garaažiustest sissemurdmise takistamine" sõltumatute katseinstituutide poolt.

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised