Väravaajamid

Meelierutav mugavus ja kindel turvalisus

Alles Hörmanni kaugjuhitava ajamiga muutub teie aiavärav täiesti mugavaks. Nii, nagu seda ootate. Loomulikult ei peaks see olema suvaline ajam, vaid kvaliteetne toode, millele saab iga päev kindel olla; uue aiavärava või olemasoleva pöörd- või lükandukse tagantjärele paigaldamiseks.
Valikulise Hörmanni BiSecur Gateway abil saab Hörmanni garaaži- ja aiaväravaajameid, Hörmanni välisuksi* ning muid seadmeid juhtida mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti abil. Lisaks on võimalik ka teel olles muuta Teie garaaži- ja väravaajami asendit ning kuvada Teie välisukse* lukustuse oleku näitu. Lisateavet leiate brošüürist "BiSecur SmartHome" ja lehelt www.bisecur-home.com.

*erivarustusega

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni väravaajamite kasuks

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnoloogia, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste, sissesõiduväravate ja uste ajameid, valgustust ning palju muud.
Hörmanni väljatöötatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab Teile kindluse, et ükski võõras ei saa Teie raadiosignaali kopeerida. Tooteid kontrollivad ja serdivad Bochumi Ruhri ülikooli turvaeksperdid ning sõltumatud inspekteerimisasutused.

Täiuslikult sobitatud

Täiuslikult sobitatud

Kõik BiSecuri ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on omavahel 100% ühilduvad. Tänu sellele saate lihtsalt kaugjuhtimispuldi või raadiolüliti nuppu vajutades peale garaažiuste ja väravate avada ka maja ukselukke, uste ajameid või muid seadmeid, millel on BiSecuri vastuvõtja. Ettevõtte Hörmann iga ajami standardvarustusse kuuluv HCP-liides avardab teie võimalusi veelgi. Sellega saab väga lihtsalt omavahel ühendada kõik Hörmanni garaažiukse- ja väravaajamid ning välised nutikodu süsteemid.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Nupuvajutusega kuvatakse kaugjuhtimispuldil HS 5 BS või siselülitil FIT 5 BS ukse asendi LED-tule värv. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda. Veel mugavamalt ei ole võimalik ust või väravat juhtida.
* Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Ohutu

Ohutu

Tänu väljalülitusautomaatikale on Hörmanni väravaajamid igas avamis- ja sulgemisetapis usaldusväärselt turvalised. Nii peatub värav ootamatute takistuste ilmnemisel otsekohe. Täiendavat ohutust pakuvad fotosilmad, mis tuvastavad puutevabalt inimesed ja esemed. Neid saab lihtsalt ja elegantselt turva-paigalduspostidesse integreerida ja sissesõidualas vajalikku kohta paigutada. Fotosilmad tagavad turvalisuse teie tiib- või liugvärava liikumisalas.

Usaldusväärne

Usaldusväärne

Hörmanni väravaajamid tagavad sujuva liikuma hakkamise ja sujuva seiskumise abil mugavalt vaikse ja ohutu ukse liikumise. Värav hakkab avanemisel ilma jõnksuta liikuma ja seiskub sulgemisel uuesti sujuvalt. See säästab väravat ja ajamit – ja ka naabrite närve.

Vastupidav

Vastupidav

Mehhaanilisele koormusele vastupidamiseks on Hörmanni väravaajamid veenvalt tugevad ning suurepärase kvaliteediga. Ilmastikukindlad ja vastupidavad materjalid tagavad usaldusväärse talitluse. Eriti külmade piirkondade jaoks on võimalik ajamit RotaMatic saada ka integreeritud kütteseadmega.

Sertifitseeritud

Sertifitseeritud

Hörmanni väravaajamid on igas avanemise ja sulgumise faasis ohutud. Tööjõud on hetkel saadaolevate uksesuuruste ja paigaldussituatsioonide puhul kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute katseinstituutide poolt vastavalt standardile DIN EN 13241-1.

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн