Kaasaegne ja elegantne

Garaažiuksed

Sektsioonidest garaažiuksed

Sektsioonuksed avanevad vertikaalselt ja asetuvad ruumisäästlikult lae alla. Tänu sellisele konstruktsioonipõhimõttele on nii garaažis sees kui ees rohkem ruumi. Lisaks saab sektsioonidest garaažiuksi paigaldada igasuguse ava korral ja need tagavad 14 cm laiema läbisõidulaiuse kui käänduksed. Lisaks on need tänu elastsetele ja ilmastikukindlatele tihenditele kõigist neljast küljest optimaalselt tihendatud.


Sektsioonidest garaažiuksed

Käänduksed Berry

Garaažiuste valdkonna klassik alates aastast 1952 ei paku teile mitte ainult suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet, vaid arvuka uksevaliku abil on võimalik garaažiust kohandada täpselt maja arhitektuuriga.


Käänduksed Berry

Garaaži rulluks RollMatic

Rulluksed ja lamelluksed avanevad vertikaalselt ja vajavad garaaži väga vähe ruumi. Tänu nende konstruktsioonipõhimõttele on nii garaažis sees kui ees rohkem ruumi. Garaažiava kuju ei mängi paigaldamisel mingit rolli - olgu kandiline, viltune, segmentidega või ümarkaarega.


Garaaži rulluksed RollMatic

Garaaži kõrvaluksed

Kõrvaluksed on praktilised alati siis, kui te soovite garaažist kiiresti asju võtta, ilma et oleks vaja ust avada. Või on teie jalgratas pargitud lühikesele garaaži sissesõiduteele otse ukse ette ning ligipääs uksele on takistatud. Iga uksemotiivi ja ukse tüübi tarbeks saate te Hörmannilt sobiva kõrvalukse. Nii moodustavad uks ja kõrvauks harmoonilise koosluse.

Garaaži kõrvaluksed

Head põhjused Hörmanni garaažiuste kasuks otsustamiseks

Saksa kvaliteet

Saksa kvaliteet

Hörmanni tooted on arendatud ja toodetud kõrgelt spetsialiseerunud tehastes.

Loodud kestma

Loodud kestma

Pikaajalised katsed reaalsetes tingimustes tagavad Hörmanni toodete suurepärase kvaliteedi.

Tulevikku silmas pidades

Tulevikku silmas pidades

Hörmann tahab olla heaks eeskujuks. Seetõttu katab ettevõte hetkel 100% oma energiavajadusest taastuvatest allikatest.