Sektsioonidest garaažiuksed

Teie unistuste uks Hörmanni kvaliteediga

Elegantsed automaatsed sektsioonuksed avanevad vertikaalselt üles. Nii jääb rohkem ruumi garaaži ette ja sisse - ning kogu sissesõit jääb vabaks. Sektsioonuksed sobivad alati - ükskõik kas garaažiava on kandiline või viltune, on see segmentidega või ümarkaar. Seetõttu on sobivad need ideaalselt hilisemaks renoveerimiseks.

Head põhjused, miks otsustada Hörmanni sektsioonidest garaažiuste kasuks

Kaasaegne energiat säästev uks

Kaasaegne energiat säästev uks

Eriti garaažidele, mis viivad otse majja, soovitame kahekordse seinaga sektsioonidest uksi. Väga hea soojusisolatsiooniga LPU 42 kõrval pakub LPU 67 Thermo kõike, mida tänapäevaselt ehituselt ja renoveerimiselt oodatakse: suurepärane soojusisolatsioon katkestatud külmasillaga paneelid [1] U-väärtusega 0,33 W/(m² K)*, väga hea paneelidevaheliste ruumide tihendamine kahekordsete huultihenditega [2] ja optimaalse maapuutega kahekordse põrandatihendiga, mis tasakaalustab ka põranda ebatasasusi ja vähendab energiakadu.

* Ukse U-väärtus (5000 × 2125 mm) = 1,0 W/(m² K)

Efektiivne soojusisolatsioon

Efektiivne soojusisolatsioon

Alati kui garaaž on majja integreeritud, on hea soojusisolatsiooniga garaažiuks ülimalt oluline. Hörmanni ThermoFrame'i abil parandate te LPU-ukse juba niigi häid soojusisolatsiooniomadusi.

Koos ukselengiga lihtsasti paigaldatav must plastmassprofiil tagab lengi ja müüritise vahelise külmasilla katkestuse ning parandab soojusisolatsiooni kuni 15%*.

Lisavarustusena tellitav ThermoFrame lengilahendus on saadaval kõikidele Hörmanni sektsioonidest garaažiustele.

* kahekordse seinaga sektsioonidest garaažiukse LPU korral suurusega: 5000 x 2125 mm
Optimaalne pikaajaline kaitse

Optimaalne pikaajaline kaitse

Koorumiskindel, 4 cm kõrgune plastmassist lengijalg kaitseb lengi rooste teket soodustavates kohtades ja kaitseb seda pikka aega võimaliku korrosiooni eest. Erinevalt teiste tootjate lahendustest säilib see tõhus pikaajaline kaitse ka püsivalt niisketes tingimustes.

Koos põrandatihendiga moodustab lengijalg ka optiliselt õnnestunud lahenduse.

Kestvalt ilusad Duragrain-dekoorpinnad

Kestvalt ilusad Duragrain-dekoorpinnad

Uus Duragrain-pealispind 24 dekoorpinnaga võlub detailitruu, loomutruu ja värvikindla uksevälimusega. Uuenduslik digitaaltrükk [1] tsingitud paneeli [3] kruntvärvile [2] ja vastupidava kaitselakiga lõppviimistlus [4] tagavad kauakestvalt ilusa uksevälimuse. Lengikatted ja valikulised lisasilluspaneelid tarnitakse dekoorpinnaga sobivas värvitoonis.

Ühtlased laudismustri vahed

Ühtlased laudismustri vahed

[1] Ühtlased laudismustri vahed ja nähtamatud lamellide üleminekud laudisuste puhul

Hörmanni garaažiuksi iseloomustab laudismustri täpselt ühtlane jaotus [A]. Paneelid on nii perfektse kujuga, et suletud asendis ei ole nendevahelisi üleminekuid peaaegu üldse näha. Tasub võrrelda!

Soovi korral saate ka praktilised kõrvaluksed sama laudismustriga nagu on sektsioonidest garaažiuksel.

[ 2 ] Ebaühtlane laudismustri vahe [ B ], [ C ] mis on tingitud erineva kõrgusega paneelidest, ja häirivalt näha jäävad paneelide üleminekukohad. Nõnda ei teki ühtset ukse üldilmet.
Ühtlane tahvelduse jaotus

Ühtlane tahvelduse jaotus

[3] Ühtlane tahvelduse jaotus

Harmoonilise üldilme tagamiseks on Hörmanni sektsioonustel tahvelduse kõrgusevahed [ D ] täpselt ühesugused. See on tagatud täpselt sama kõrgusega uksepaneelide kasutamisega. Samuti on paneelis tahvelduste [E] horisontaalsed kaugused täpselt ühesugused. Nii saavutatakse ühesugune uste üldmulje.

Soovi korral saate ka kõrvaluksed täpselt sama paneelide jaotusega kui teie sektsioonidest garaažiuks.

[4] Ebaühtlane tahveduse jaotus [F], [G], mis on tingitud erineva kõrgusega paneelidest. Nõnda ei teki ühtset ukse üldilmet.
Sarnase välimusega leng ja ukseleht

Sarnase välimusega leng ja ukseleht

Ukse harmooniline visuaalne väljanägemine koosneb mitmetest väikestest üksikasjadest: lisasilluspaneelid [1] on valgete uste ja kõikide pealispindade puhul alati ukse paneelidega sarnase väljanägemisega. Nõnda sobib kõik kokku.

Küljelengid [2] saate standardina valge Woodgrain pealispinnaga. Sektsioonustele pealispindadega Sandgrain, Silkgrain või Decograin on võimalik lisavarustusena tellida uksepaneelidega ühtivad lengikatted. Micrograin-uste korral tarnitakse lengikate sileda Silkgrain-pealispinnaga. Ka värvilistele sektsioonustele ja Decograin-pealispinnaga ustele on lisavarustusena saadaval vastava ukse paneelide pealispinna ja värvi või dekooriga lengikatted [2]. Lisasilluspaneel [1] tarnitakse nende uste puhul alati uksepaneeli pealispinna ja värvi või dekooriga.
Seinaga samas tasapinnas olev lisasilluspaneel

Seinaga samas tasapinnas olev lisasilluspaneel

LPU uste puhul on lisasilluspaneel elegantseim lahendus nähtamatu ülemineku jaoks kattelt ukselehele. Ukse sulgemisel sulgub ülemine uksepaneel vastu samal tasapinnal asuvat lisasilluspaneeli ja moodustub ühtne tasapind.

Praktilised lahendused

Praktilised lahendused

Kergeks garaaži pääsemiseks on sobilik lahendus ilma lävepakuta jalgvärav. Nii on võimalik jalgrattaid või aiatööriistu garaažist kätte saada, ilma et peaks garaažiust ennast avama.

Roostevabast terasest lävepakk on keskelt ainult 10 mm ja servadest 5 mm kõrgune. See lihtsustab üle sõitmist ning vähendab oluliselt komistamise ohtu.

Loomulikult rohkem turvalisust

Loomulikult rohkem turvalisust

Kutsumata külalistel ei ole Hörmanni ajamiga uste puhul mitte mingit võimalust. Kui garaažiuks on sulgunud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini piirikusse, nii on uks kohe lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud.

See patenditud ukselukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide ajamitele, ka voolukatkestuse korral.
Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Sertifitseeritud turvalisusega kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Kahesuunaline kaugjuhtimissüsteem BiSecur on tulevikule suunatud tehnoloogia, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuste, sissesõiduväravate ja uste ajameid, valgustust ning palju muud.
Hörmanni väljatöötatud eriti turvaline stabiilse häireteta ulatusega BiSecuri kodeerimismeetod annab Teile kindluse, et ükski võõras ei saa Teie raadiosignaali kopeerida. Tooteid kontrollivad ja serdivad Bochumi Ruhri ülikooli turvaeksperdid ning sõltumatud inspekteerimisasutused.

Täiuslikult sobitatud

Täiuslikult sobitatud

Kõik BiSecuri ajamid, vastuvõtjad ja juhtelemendid on omavahel 100% ühilduvad. Tänu sellele saate lihtsalt kaugjuhtimispuldi või raadiolüliti nuppu vajutades peale garaažiuste ja väravate avada ka maja ukselukke, uste ajameid või muid seadmeid, millel on BiSecuri vastuvõtja. Ettevõtte Hörmann iga ajami standardvarustusse kuuluv HCP-liides avardab teie võimalusi veelgi. Sellega saab väga lihtsalt omavahel ühendada kõik Hörmanni garaažiukse- ja väravaajamid ning välised nutikodu süsteemid.

Mugav ukse asendipäring

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Nupuvajutusega kuvatakse kaugjuhtimispuldil HS 5 BS või siselülitil FIT 5 BS ukse asendi LED-tule värv. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda. Veel mugavamalt ei ole võimalik ust või väravat juhtida.
* Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm

Tunnustatud disain

Tunnustatud disain

Eksklusiivsete BiSecuri kaugjuhtimispultide puhul tõmbab musta või valge disaini kõrval tähelepanu ka elegantne kuju, mis asetub eriti mugavalt pihku.
Hörmanni BiSecuri kaugjuhtimispult valikulise kõrgläikelise klaverilaki sarnase pealispinnaga sai oma eksklusiivse disaini eest tunnustatud Reddoti disainiauhinna.

Kujutis: kaugjuhtimispult HS 5 BS kaugjuhtimispuldi jaamaga (lisavarustus).

Eksklusiivne ukse seestvaade

Eksklusiivne ukse seestvaade

Kes kasutab oma garaaži hobiruumina, soovib ka garaažis harmoonilist välimusega ust. LPU 67 Thermo esmaklassiline teostus täidab need soovid täpselt: kogu leng***, juhik- ja ühendusiinid, samuti kõik sulused valmistatakse sarnaselt ukselehe siseküljele hallikasvalge RAL 9002 tooniga. Nii sobitub uks harmooniliselt siseruumiga ja annab teie garaažile lisaväärtust. Lisaks liigub teie uks tandem-juhtrullikutel eriti rahulikult ja sujuvalt.

 *** Lengi väljastvaade ka hallikasvalge RAL 9002, uste lengikate soovitatavalt valge RAL 9016.

Kataloogid
Videoklipid
Hörmann Funksystem BiSecur

Turvaline, mugav, eksklusiivne: Hörmanni kaugjuhtimissüsteem BiSecur

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garaažiukseajamid - rahustavalt turvalised