Innovaatiline ja mitmekülgne

Tööstushoonete uksed

Tööstushoonete sektsioonuksed

Ruumisäästlikud uksesüsteemid sobivad tänu väga erinevatele tõsteviisidele igasse tööstushoonesse. See tagab Teile uue hoone ehitamisel ja vana planeerimisel kindlustunde. Hörmann pakub teile rätsepatööna valminud lahendusi igaks kasutusotstarbeks: lävepakkudeta jalgväravatega ustest mugavaks läbikäiguks kuni täisklaasist usteni kriimustuskindla Durateci klaasistusega.

 

Tööstushoonete sektsioonuksed

Kiirrulluksed

Hörmanni kiiruksi kasutatakse nii sise- kui välisustena liiklusvoo optimeerimiseks, ruumi kliima parandamiseks ja energia kokkuhoiuks. Teie eelis: SoftEdge-tehnoloogia koos integreeritud Anti-Crash otsasõidukaitsega muudavad paindlikud kiirrulluksed eriti ohutuks ja ökonoomseks. Välisuksena soovitame kiiret spiraalust HS 7030 kahekordse seinaga PU-isolatsioonipaneelidega maksimaalseks soojusisolatsiooniks.

 

kiirrulluste kohta

Rulluksed ja rullvõred

Tänu oma lihtsale ja vaid vähestest osadest koosnevale konstruktsioonile on rulluksed väga ökonoomsed ja vastupidavad. Sõltuvalt vajadusest on võimalik valida erinevate ukselehe ja varustusvariantide vahel. Eriti säästlik lahendus halli ustele, mida ei avata väga sageli, pakub rulluks SB innovaatilist tõmbevedrutehnikat. Rulluks Decotherm S on õige valik karmiks igapäevatööks logistikaettevõttes.

 

Rulluksed ja rullvõred

Laadimistehnika

Hörmanni juurest saate kõik laadimisjaama komponendid ühest kohas: laadimissillad, laadimistihendid, laadimismajad ja kummipuhvrid. Hörmanni enda poolt välja arendatud ja toodetud tooted on optimaalselt üksteisega kokku sobivad ja võimaldavad sujuvat peale- ja mahalaadimist.

 

Laadimistehnika

Ühisgaraažide uksed

Tänu pidevalt suurenevale parkimisvajadusele linnades ja linnastute keskustes on muutunud maa-alused ja ühisgaraažid aina olulisemaks. Sageli asuvad need garaažid elu- ja äripiirkonnas. Seetõttu on ukseseadiste sujuvale liikumisele eriti ranged nõudmised. Just selle kasutusvaldkonna jaoks pakub Hörmann täielikult teineteisega sobivaid ustest ja ajamitest koosnevaid süsteeme.

 

Ühisgaraažide ksed

Tuletõkke-lükanduksed

Hörmanni tule- ja suitsutõkke lükanduksed on saadaval ühe ja kahe ukselehega ning tuletõkke teleskoop-lükanduksena. Inimeste kiireks läbikäiguks ja tõstukitega või väiksemate transpordisõidukitega sõitmiseks on tuletõkke-lükanduksed saadaval ka jalgväravaga ja evakuatsiooniuksega versioonides. Ilma päringuta on need saadaval ka mitmeotstarbeliste ustena.

 

Tuletõkke-lükandused

Lükandväravad

Hörmanni stabiilsetest terasprofiilidest lükandväravad tarnitakse komplektse elemendina, mille ava laius on kuni 16 meetrit. Nii saab vastupidises suunas liikuvate seadmete korral saavutada laiuse 32 meetrit. Konstruktsioon on vabaltkandev. Eelised: ainult vähesed vundamenditööd, pole vaja paigaldada juhiksiine, ukse liikumist ei takista jää, lumi ega suurem mustus.

 

Lükandväravad

Pendeluksed ja ribakardinad

Hörmanni Flex-ribakardinad on mõeldud just soodsa viimistlusena suuremõõtmelistele halliavaustele. Vastupidavad PVC-ribad sulguvad laia pinna ulatuses tihedalt ja avanevad ainult sõiduki või koorma laiuses.
Hörmanni Flex-pendeluksed on mõeldud kasutamiseks hoonete sees tavapärase kahveltõstukiliikluse korral. Pendeluksed tarnitakse lihtsaks paigaldamiseks täielikult eelmonteeritult.

 

Pendeluksed ja ribakardinad