Funktsionaalsed uksed elamutele

Iga toa jaoks õige uks - heaolu garanteeritud

Hörmann pakub teile nii uusehitiste kui ka renoveerimise tarbeks maja igasse osasse õige ukse. Olgu see turvauks keldrile või garaažile, tuletõkkeuks küttekeldrile või mitmeotstarbeline uks teie hobiruumile - meie kvaliteetsed terasuksed tagavad, et te tunnete end oma nelja seina vahel hästi ning turvaliselt. Avastage meie terasuste eelised ja funktsioonid ning nende isikupärased kujundamisvõimalused.

Head põhjused Hörmanni funktsionaalsete uste kasuks otsustamiseks

Kuni 49% parem soojusisolatsioon

Kuni 49% parem soojusisolatsioon

Kas soovite keldri- ja kõrvalsissekäikude jaoks maja välisuksega samasugust soojusisolatsiooni?

Siis on meie turvauks KSI Thermo, mitmeotstarbelised uksed MZ Thermo ja MZ Thermo 65 teie jaoks täpselt õige valik! MZ Thermo65 on kuni 49% parema soojusisolatsiooniga kui eelnevad mitmeotstarbelised uksed.

* kuni 49% parem soojusisolatsioon MZ Thermo65 korral võrreldes eelnevate mitmeotstarbeliste ustega.
Sissemurdmist takistav klassile RC 2 vastav turvavarustus

Sissemurdmist takistav klassile RC 2 vastav turvavarustus

Turvauksed KSI/KSI Thermo ning tuletõkke ja turvauksed WAT on saadaval standardvarustuses kontrollitud, sissemurdmist takistava klassile RC 2 vastava turvavarustusega. See tähendab teie jaoks veelgi turvalisemat tunnet oma nelja seina vahel. Multifunktsionaalse ukse H3D jaoks on varustus saadaval valikuliselt lisafunktsioonina.

Individuaalne kujundus

Individuaalne kujundus

Kujundage oma uks vastavalt oma soovidele ja isiklikule maitsele. Teil on valida erinevate värvide ja dekooride, aga ka klaasistuse vahel.

Teraskihiga lengid VarioFix

Teraskihiga lengid VarioFix

Innovaatilised põski ümbritsevad lengid VarioFix on ideaalne lahendus elamuehituses: puitlengide tuntud paigalduspõhimõtet on rakendatud esmakordselt VarioFixi puhul ka teraslengide korral. Lisaks sellele on lengid ka täpse disainiga ja tugevad.

Kataloogid