Siseuksed

Avastage enda jaoks kvaliteetsete siseuste abil uutmoodi hubasus

Kodu on elu keskpunkt ja pelgupaik, kus end hästi tunda. Kvaliteetsed siseuksed aitavad sellele kaasa ning loovad täiendavat heaolu.

Ükskõik, kas klassikaline või moodne, valge värv või pöök, klaaselementidega või roostevabade disainielementidega – Hörmann pakub teile just selliseid siseuksi, mis sobivad teile ja sobivad kokku teie koduga. Puidust siseuksed näevad suurepärased välja ja on kõrge kvaliteediga. Te tunnete neist mitmeid aastaid rõõmu ja valite kodule sõna otseses mõttes "ukse terveks eluks".

Head põhjused Hörmanni siseuste kasuks otsustamiseks

Mitmekülgne tootevalik

Mitmekülgne tootevalik

Ukselehe ja lengi kombinatsioon igale maitsele

Hörmanni juurest leiate sobiva uksemudeli oma individuaalse sisustusstiili jaoks. Klassika armastajad eelistavad valtsitud ukselehte ja ümarate servadega lengi (1).

Selgete joonte armastajad valivad ühesuguse kombinatsiooni vastavalt nurklike servadega. Servadeta ukseleht ja nurklike servadega lengid veenavad peaaegu samas tasapinnas asumisega ning rõhutavad modsat elustiili (2).

Kvaliteetne ukseleht

Puidust siseuksed on saadaval nelja erineva ukselehevariandiga - alates lihtsast kärgsisust kuni kvaliteetse massiivse täis-puitlaastplaadini.
3-kordsed ruumipõhimõtted: ConceptLine

3-kordsed ruumipõhimõtted: ConceptLine

UUS
Läbimõeldud ja mitmekülgne: ConceptLine'i uksed pakuvad oma kujunduses uut liiki võimalusi. Kombineerige kvaliteetsed pealispinnad ultramatt, läige (kõrgläige) ja kiltkivilaadne värvivariantidega valge, helehall ja antratsiithall.

Nano-kattega täisklaasuksed

Nano-kattega täisklaasuksed

UUS
Soovite endale valgusküllast kodu? Siis on meie täisklaasuksed teile just õige valik. Lisaks elegantsele ukseilmele veenab GlassLine ka hooldusmugavuse poolest: kõik liivapritsiga töödeldud klaasi motiivid on kaetud Nano-kattega, et sellele jääks vähem näpujälgi külge.

Goove'ile sarnase välimusega

Ideaalselt puit- ja klaasuksi miksides saate uksemotiivile DesignLine Groove sarnased täisklaasuksed.
Teraskihiga lengid VarioFix

Teraskihiga lengid VarioFix

Uute Hörmanni teraskihiga lengide VarioFix jaoks pole seinatolerants kuni 20 mm mingi probleem: erinevad seinatugevused remondi korral või uusehituse korral võrdsustatakse seadistatava ehisliistu abil väga hõlpsasti. Sama lihtsalt paigaldatavana kui puitlengid on teraskihiga lengid lisaks ka kestvuse ja disaini tipus.

Suur tugevus ja elegantne kuju ilma nähtava servata on kombineeritud puitlengi paigalduspõhimõttega, mida kõike suudab pakkuda ainult VarioFix.
Väga põrutuskindel: Duradecori pealispinnad

Väga põrutuskindel: Duradecori pealispinnad

Kvaliteetsed pealispinnad vaimustavad teid.

Duradecor tõmbab tähelepanu tänu suurele põrutuskindlusele, mis on 48% parem kui teiste tootjate keskmine kontrollitud CPL-pealispind. Lisaks on see vastupidav, seda on kerge hooldada ja see on kuumakindel, nii et saate oma uksest pikka aega rõõmu tunda.
Kaunis ja vastupidav: 4Protect servakaitse

Kaunis ja vastupidav: 4Protect servakaitse

Meie puidust, nurklike servade ja Duradecor pealispinnaga valged, helehallid ja antratsiithallid siseuksed on standardina kaetud kvaliteetse 4Protect servakaitsega. 4-kordne servakaitse veenab muljetavaldavate tunnustega:

  1. Suur löögitugevus
  2. Väga kulumiskindel
  3. Väga kriimustuskindel
  4. Perfektsed nähtamatud vuugikohad, s.t erinevalt tavalistest ustest ei riiva nähtavad vuugikohad kvaliteetset ukse välisilmet.
Nii on teie puidust siseuksed igapäevasele koormusele vastupidavamad ja te saate pikka aega neist rõõmu tunda.
Nägemine ja tundmine: Duradecori struktuur

Nägemine ja tundmine: Duradecori struktuur

Peene struktuuriga pealispinnad teevad nähtava tuntavaks. Ukselehe reljeefne puidutekstuur muudab Duradecori struktuuriga pealispinna iseloomuliku puidustruktuuri tuntavaks. Sünkroonstruktuur jäljendab reljeefi täpselt oma trükitud dekooriga.

Uute harjatud pealispinnastruktuuride puhul täiendab pressitud struktuur harjatud dekoorpilti.
Tõketeta elu: ukseajam PortaMatic

Tõketeta elu: ukseajam PortaMatic

Teil on kehaline puue või soovite rohkem mugavust? Siis varustage oma toauksed innovaatilise PortaMaticu ukseajamiga. See võimaldab  uste automaatset avamist ja sulgemist kaugjuhtimispuldi või lüliti abil ning aitab kaasa teie elukvaliteedi paranemisele.

Kataloogid